• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Wat? Vettel de vervanger voor Stroll?

Auteur: willeme, gepost 26 februari 2023 om 15:31 – 22 Reacties

Vettel vervanger Stroll

Het komende weekend zou het zo maar kunnen dat Vettel de vervanger is van Stroll.

UPDATE: het kan snel gaan soms. Aston Martin heeft inmiddels bekendgemaakt dat áls Lance Stroll niet kan rijden volgende week, Drugovich zijn vervanger wordt. Helaas geen duel tussen Vettel en Alonso dus. Maar aan de andere kant is het ook wel goed om te zien dat een team loyaal is aan een derde coureur. Vermaard commentator Davide Valsecchi kan bevestigen dat dat niet altijd gebeurt.

Het is wat: heb je er net een enorme carrière opzitten, afscheid genomen, alle bruggen verbrand omdat je de F1 een milieuvervuilende bezigheid vind en de sport voorwel gezet. Dan kun je eindelijk voor het eerst in 20 jaar de race live op de televisie volgen. En dan: dan wordt je gevraagd of je toch weer even plaats wil nemen in de nieuwe Aston Martin.

Het lijk een heel vreemde gedachte, maar deze wordt steeds reëler. Dat zegt Mike Krack, de Formule 1-teambaas van Aston Martin. Lance Stroll heeft namelijk een ongelukje gehad op de fiets en moest de testdagen missen. Aanvankelijk leek het een eenvoudige blessure te zijn, maar de geluiden dat het erger is worden steeds sterker. De seizoensopener in Bahrein gaat hij sowieso niet rijden.

Vettel vervanger Stroll

Vettel vervanger voor Stroll?

Normaal gesproken kun je in zo’n situatie Nico Hülkenberg bellen. Die komt dan direct opdraven en is dan meteen competitief. Nico rijdt dit seizoen echter voor Haas. Nee, als vervanger circuleert de naam van, jawel, Sebastian Vettel! Volgens Motorsport.com is Vettel een reëel optie om dit weekend Stroll te vervangen. Ze spraken Mike Crack, de teambaas van Aston Martin:

Ik heb een paar telefoongesprekken gehad met Sebastian. Maar dat was vorig jaar ook het geval en zal ook in de toekomst blijven gebeuren.

Mike Crack, heeft dus het telefoonnummer van Sebastian Vettel.
Vettel vervanger Stroll

Op een directe vraag of hij Vettel gepolst heeft voor een rentree zegt Krack daarover niets kwijt te willen. Normaal gesproken zal een teambaas dit soort ‘geruchten’ meteen in de kiem willen smoren. Dus is het eerder opvallend dat hij het niet ontkend.

En Drugovich dan?

Nu zijn er principe eigenlijk niet heel erg veel opties, nu Lance Stroll eventjes buiten spel ligt. Felipe Drugovich is de officiële reserve- en testcoureur. Drugovich heeft in Bahrein al in de nieuwe Aston Martin kunnen rijden. Sebastian Vettel heeft nog niet eens in de simulator met de nieuwe auto kunnen rijden.

Felipe Drugovich

Een andere optie is Stoffel Vandoorne. De voormalig Formule E-kampioen heeft natuurlijke twee seizoenen aan ervaring bij McLaren gehad als teamgenoot van niemand minder dan Fernando Alonso.

Onze inschatting is dat Vettel een zeer reële optie is. Zeker als er geen druk is, kan Vettel enorm snel zijn. Drugovich heeft ervaring op Bahrein in de nieuwe auto, maar nog geen race-ervaring. De Aston Martin van dit jaar lijkt de verrassing van het middenveld te zijn. Dan speel je op safe en wil je zoveel mogelijk punten scoren, voordat de concurrentie stappen kan zetten. In dit opzicht is Vettel op dit moment de beste keuze.

Dan is het woord nu aan u waarde lezer! Wie denk jij dat de beste coureur is om Lance Stroll te vervangen? Laat het weten, in de comments!

Ook interessant!

  • Lance Stroll betrokken bij fietsongeluk, moet testdagen missen
  • Alonso denkt dat Stroll wereldkampioen wordt
  • Lance Stroll doet tóch gewoon mee dit weekend (of toch niet?)
  • Sebastian Vettel kan beter stoppen

Nieuwste artikelen

  • Lexus LFA is terug als gelikte coupé
  • Zo stel je de goedkoopste Tesla Model 3 Standard van je dromen samen
  • Toyota GR GT is hier: V8, 650 pk, 850 Nm en een aluminium frame
  • Wat als je een supercar als schilderij gebruikt?
FacebookTweetPinLinkedIn

Formule 1, Lance Stroll, Racing, sebastian-vettel

Vorig bericht: « Autoblog Spot van de Week: Mercedes-AMG S 63 Brabus
Volgend bericht: Metroloog voorkomt Tesla typische panelgaps bij Bugatti »

Lees Interacties

Reacties

  1. Joost zegt

    26 februari 2023 om 09:23

    Laat maar gebeuren! Vettel en Alonso samen (tijdelijk) in één team! Gaaf!

    Alleen marketing-wise kan je daar al veel mee!

    Login om te reageren
  2. 992 zegt

    26 februari 2023 om 09:35

    Vettel is klaar en uitgerangeerd. Al jaren eigenlijk.

    Geef aub nieuw talent een kans of een testrijder.
    Kijken of die kan shinen!

    Login om te reageren
  3. Richmond zegt

    26 februari 2023 om 09:36

    Geef drugo maar de kans, Vettel heeft zijn tijd gehad.

    Login om te reageren
  4. petroldrinker zegt

    26 februari 2023 om 09:55

    Ik zou een vettel vs alonso intern wel willen zien… de nieuwe talenten die “klaarstaan” vind ik geen van allen echt overtuigend…

    Login om te reageren
  5. HZW zegt

    26 februari 2023 om 10:51

    Goed idee, kan hij nog even laten zien wat hij kan, met naar het schijnt een hele goede Aston Martin.
    Alonso wist al wat er ging komen toen hij naar Aston Martin verhuisde.

    Login om te reageren
  6. str8six zegt

    26 februari 2023 om 11:34

    Elke coureur is beter om Lance Stroll te vervangen

    Login om te reageren
  7. Dutchdriftking zegt

    26 februari 2023 om 12:03

    Ricciardo?

    Login om te reageren
  8. gertjan2012 zegt

    26 februari 2023 om 12:30

    Vreemd dat nog nergens de naam van Mick Schumacher gevallen is. Over zn (gebrek aan) talent kun je een discussie voeren, echter is hij wel de Mercedes reserve rijder, en Aston heeft Mercedes motoren. Je zou verwachten dat hij dan ook in het lijstje staat.

    Login om te reageren
    • HZW zegt

      26 februari 2023 om 14:14

      Die rijd veel te veel schade, daarom is hij nu ook gedegradeerd naar reserve rijder.

      Login om te reageren
  9. youknowme zegt

    26 februari 2023 om 12:41

    Hoe graag ik Vettel nog een keer wil zien rijden denk ik dat voor dit weekend Drugovich een betere optie is. Hebben ze trouwens Mick Schumacher al gebeld om te kijken of hij beschikbaar is volgend weekend?

    Login om te reageren
  10. aerotic zegt

    26 februari 2023 om 12:56

    Wat is het nut van een reservecourer als die niet wordt opgeroepen?

    Login om te reageren
  11. theghost zegt

    26 februari 2023 om 13:02

    Denk niet dat dat gaat gebeuren, Vettel is gestopt, Drugovich is de nieuwe testrijder/reserve en dus de eerste in lijn. Zeker omdat die al met de auto heeft gereden is dat de logische keus.

    Login om te reageren
    • Robert zegt

      26 februari 2023 om 13:39

      Drogivich heeft tijdens de testdagen ook geen steken laten vallen. Het zou m.i. ook niet meer dan logisch zijn hem de kans te geven.

      Login om te reageren
  12. Batterijlikker zegt

    26 februari 2023 om 14:02

    Denk dat hij na zijn pensioen, de feestdagen en vakantie nu Fattel is. Lijkt me sterk dat hij nu ineens fit genoeg is voor een GP-weekend.

    Aston Martin heeft ook Stoffel nog als reservecoureur.

    Login om te reageren
  13. mc96 zegt

    26 februari 2023 om 14:20

    Meest voor de hand liggend is Drugovic. Anders hadden ze Vettel wel gevraagd één of meer dagen te rijden tijdens de test. dat zou overigens een goed idee zijn geweest omdat ze nu twee coureurs tijdens de test hadden die geen ervaring hadden met de auto van vorig jaar.

    Login om te reageren
  14. Ober zegt

    26 februari 2023 om 14:45

    Over het algemeen vind ik Autoblog.nl vrij nuchter. Maar met dit domme gespeculeer over Vettel snijden ze zichzelf in de vingers. vooral omdat er zo’n povere argumentatie achter zit. Ik kan me voorstellen dat Aston Martin de tests even aankeek, maar je moet het (van beide kanten) echt wel bont maken wil je je gecontracteerde reservecoureur niet als reservecoureur laten aantreden.
    Een blik in het verleden leert ook dat dat zelden gebeurt tot nooit gebeurt. Teams zijn behalve resultaatgericht ook toekomst gericht. Zelfs als je denkt dat een buitenstaander het misschien beter zal doen, is het goed om te weten waartoe je reservecoureur in staat is.

    Login om te reageren
    • Richmond zegt

      26 februari 2023 om 15:10

      Andere F1 nieuwssites berichten hier ook over en Aston Martin zelf heeft ook niet bevestigd dat drugo gaat rijden of Vettel absoluut niet gaat rijden.. dus ze schrijven niks verkeerds.
      En alle keren dat hulkenberg is ingevallen, is ook een reserve coureur gepasseerd.

      Login om te reageren
      • srbb zegt

        26 februari 2023 om 17:25

        Euh, andere F1 nieuwssites berichten over het feit dat Aston Martin bevestigd heeft dat Drugovich rijdt, mocht Stroll niet fit zijn. En ja, al voor de publicatie van deze klikbeet…

        Login om te reageren
    • jaapiyo zegt

      26 februari 2023 om 22:17

      Je gecontracteerde reservecoureur niet inzetten ten faveure van een andere rijder komt geregeld voor. Het was zelfs behoorlijk verrassend dat Ferrari destijds zowaar koos voor Luca Badoer na het ongeluk van Felipe Massa.

      Login om te reageren
  15. flyerbunch zegt

    26 februari 2023 om 15:38

    Vettel is op vakantie met z’n gezin.. Drugovich werd niet voor niets in de testdagen ingezet.

    Login om te reageren
  16. Robert zegt

    26 februari 2023 om 17:02

    Kogel is door de kerk: Drugovich is de vervanger van Stroll, komend weekend:
    https://www.rtlnieuws.nl/sport/artikel/5368245/aston-martin-kiest-drugovich-als-eerste-vervanger-voor-stroll

    Login om te reageren
    • Batterijlikker zegt

      2 maart 2023 om 10:47

      Stroll is de vervanger van Stroll. :)

      https://www.ad.nl/formule-1/lance-stroll-fit-genoeg-voor-start-formule-1-seizoen-dit-weekeinde~a72aa6f74/

      Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North