
Bij Skoda denk je misschien direct aan budget & goedkoop, maar dat geldt zeker niet voor deze dames. Om het een beetje gezellig te maken op de stand hadden onze Tsjechische vrienden een heel arsenaal beursbabes meegenomen.
Het grote nieuws van Skoda in Parijs is de nieuwe Rapid. Een model dat het gat moet opvullen tussen de Fabia en Octavia. Daarover gesproken, wat vinden jullie van de babes?
Ze zijn er in elk geval niet scheutig mee geweest. Mocht je ook nog willen zien hoe de Rapid eruit ziet dan moet je in onderstaande gallery kijken.





Die zien er een stuk beter uit dan de dames bij Lamborghini.
@lscorkscrew: Logisch, bij lamborghini hebben ze het niet nodig, bij skoda hebben ze een hoop nodig om de auto nog ergens op te laten lijken.
Ze zien er beter uit dan die bij Lamborghini….
@jrk68: bij flamborghini was bij allen de fhohn ontploft..
Beter dan de Lamborghini dames, zoals ze eruit zien.
Who cares about the cars, als \” the girl\” maar lekker zijn.
Speciaal ingelogd om te melden dat deze dames toch echt heel mooi zijn!
Leuk, alleen jammer dat ze Frans zijn…
@Svenska_Aeroplan_AB: wie zegt dat ze de Franse nationaliteit hebben? Die blonde heeft zeker 3 jaar voor Alfa Romeo “gewerkt” op verschillende beurzen.
deze 4 brunettes zijn prima te pruimen!
@loopjes: Inderdaad, en hebben prima pruimen :-P
Prachtige dames!
Haha, 1e drie reacties, mooi!
ik vond die babes van skoda op de iaa in Frankfurt (2011) lekkerder dan wat er nu staat, met name deze was geinig:

oordeel zelf, meer staat hier: http://www.autoblog.nl/image-gallery?file=0_Beurzen/Frankfurt_2011/Skoda_MissionL/skoda_mission-3070.jpg
Wat een contrast tussen die auto en die vrouwen.
Die met het blauwe strikje (er zijn er twee) die het op de eerste foto’s twee keer in profiel staat is echt wel lekker! Weelderige boezem ook, jammer dat ze niet vaak op de foto’s terugkomt. Damm
aah voulez vouz..?