
Sjonnie heeft eindelijk het jawoord gegeven aan zijn Janni.
Jon Olsson, jullie favoriete Mercedes G-klasse eigenaar na Lil’ Kleine, heeft weer toegeslagen. De gelegenheidsskiër uit Zweden heeft in het pittoreske Marbella zijn eeuwige trouw beloofd aan Janni Deler Olsson. Dat zal jullie niet interesseren, maar het betekent dat het omgekeerde dus ook het geval is. Ja, dat doet toch even pijn, niet?
Uiteraard greep het Scandinavische koppel ook hun grote dag aan om een topdoc vlog voor Youtube te maken. Daarop kunnen we zien dat Jon niet alleen Janni, maar ook zijn geliefde Lord Hans the G weer in de armen heeft kunnen sluiten. Onlangs was er even wat ophef over de gedecoupeerde G-klasse. Jon vertelde zijn leger Insta-volgers dat hij al in tijden niks meer gehoord had van Absolute Motors, de Nederlandse tuner die zich van Jon mocht buigen over het pimpen van de ‘G’.
Kennelijk was dit allemaal gedoe om niks, want getuige de video van het huwelijk is Jon inmiddels ontiegelijk blij met zijn G-wagon, die zo te zien voorzien is van een bootachtig houten ‘achterdek’. Voor de gelegenheid moest de g-klasse in camo-wrap ook nog twee blikjes met zich meezeulen. De video in kwestie check je hieronder. Voor de (shaky) beelden van de Mercedes moet je helemaal aan het eind zijn.
Vind t wel geslaagd op de wrap na. Een donker blauw oid was wat eleganter geweest maar moest natuurlijk een olsson wrap op
@kannito: een G-klasse elegant?
Dat hele filmpje laat zien: wat is het toch fijn om rijk te zijn.
@redbee5: Het ziet er echt fantastisch uit, en ik geloof dat deze mensen een geweldige dag hebben gehad, maar volgens mij zou ik mezelf als nuchtere Hollander heel ongemakkelijk voelen als ik hier de hoofdrolspeler was geweest (overigens waan ik mezelf niet in de illusie dat dat zou kunnen :).
@roelfinus:
Nuchtere NLer ..
Of schugtere NLer ..
@lincoln: Ah, meneer Lincoln, even positief over zijn land en landgenoten als altijd…
Je hòeft hier niet te wonen hé. Het staat je vrij te verhuizen naar een land waar de mensen je meer aanstaan ;)
@roelfinus: Ik stond zelfs in dubio; maar ik nam geen enkel risico; ik heb getwijfeld over België…
@roelfinus:
Schugtere dus ..
@lincoln: Abrahammetje toch. Mijn oma zei het al tegen het buurjongetje: Liever schuchter dan een hufter!
@rijnounsdoor:
Pedofilie is eigenlijk ook gewoon maar een hobby ..
@lincoln: Nee een seksuele voorkeur, in dit geval een forse afwijking.
@roelfinus: illusies zijn slechts illusies . Daar kan je over nadeken maar het zijn maar illusies.
Aandachtsgeil en rijk is een helaas niet zo zeldzame combinatie.
@stamp: aandachtsgeil en niet rijk ook, kijk maar naar die duizenden Civicjes of Golfjes met sportuitlaten en stickers.
@str8six: Dat heet beperkt vermogen.
@stamp: daarmee doel je op denkvermogen?
@str8six: èn door voor de koelkast.
@stamp: tja je hebt het over rijkelui t.o.v. beperkt vermogen. Kan dus op twee manier geinterpreteerd worden. Toch bedankt voor de koelkast.
@str8six: Ijskast pauper..
@fmgarcia: freezer lul ;-)
@str8six: beperkt vermogen kan ook slaan op de pk’s onder de motorkap en/of het financiële vermogen. Het één sluit het ander niet uit. Of ’t komt zelfs in drie-eenheid ;-)
@str8six: Ja kijk maar naar alle reacties op dit soort website’s
Heb net Bephantolson gekregen van de apotheker tegen mijn allergie voor deze meneer
Wie alleen naar de G wil kijken, is pas helemaal achteraan in het filmpje.
@boomhauwer: dat staat ook in het artikel…?
@jaapiyo: ja ..
Dat stond helemaal aan het einde van het artikel ..
Lekker ..
@willeme: dat is dan ook weer waar. De laatste twee zinnen hadden in principe kunnen volstaan. Denk je dat we daarmee weg zouden kunnen komen bij onze broodheer?
@jaapiyo: hadden jullie ons de eerste 12 minuten niet gewoon kunnen besparen? Beetje lang intro naar die Daktari-achtige wagen.
@marinepower: doorspoelen is ook een kunst
@jeppie: doorspoelen doe ik wel op de plee.
@boomhauwer: kijk liever naar Ali G.
Leuk voor ze ..
Zitten beide zo te zien lekker in hun vel ..
En zijn niet bang om zich te presenteren ..
Gefeliciteerd iig ..
Skiër? Oh nep Amerikaan. Met zn domme accent/kleding. 16 jarige skateboarder wannabee
@amersfoorter: why the h8 gr8 m8?
@amersfoorter: nee Amersfoort is lekker..
-edit: nutteloze bijdrage-
Waarschijnlijk was het niets laten horen een smoes om Jon te verrassen met zijn dakloze G tijdens zijn bruiloft
En ik maar denken dat @Sacha onze favoriete G klasse rijder was.
Maar de vraag blijft: als er ‘ruzie’ is met Absolute Motors, wie heeft Lord Hans dan zo verkra…euh, dakloos gemaakt?
Mijn hemel wat een pauper ding, veel geld en smaak gaan niet altijd samen zo blijkt wel weer.
Zal de dag voorraad coke ook nog aanwezig zijn van vriend Olson?