• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Betaal een fortuin voor deze aangepakte Cullinan

Auteur: Loek, gepost 11 augustus 2019 om 12:04 – 23 Reacties

Afbeelding Betaal een fortuin voor deze aangepakte CullinanAfbeelding Betaal een fortuin voor deze aangepakte CullinanAfbeelding Betaal een fortuin voor deze aangepakte CullinanAfbeelding Betaal een fortuin voor deze aangepakte CullinanAfbeelding Betaal een fortuin voor deze aangepakte CullinanAfbeelding Betaal een fortuin voor deze aangepakte CullinanAfbeelding Betaal een fortuin voor deze aangepakte CullinanAfbeelding Betaal een fortuin voor deze aangepakte Cullinan

Mansory Cullinan
Dit exemplaar is niet meer helemaal origineel.

‘Over smaak valt niet te twisten’ en ‘wansmaak is ook smaak’, twee dingen die snel bij je opkomen bij sommige modellen uit het inventaris van Hollmann International. Daarmee bedoelen we niks gemeens tegen die dealer verder, als zij dergelijke producten aan de man kunnen krijgen, vooral blijven doen. Het is voor ons echter een gratis kijkje in de wereld waar geld geen rol speelt en men dat graag wil laten zien. We willen niet een directe link leggen met een zekere balsport, we zorgen er alleen suggestief voor dat je die gedachtes zelf ook krijgt. Geloof je ons niet? Dan presenteren wij de Mansory Rolls-Royce Cullinan Billionaire voor een prikkie.

Altijd beginnen met het positieve, dat schijnt te helpen. Here goes: je kan een Rolls-Royce Cullinan uitrusten met alleen een motorkap van aluminium, die abrupt stopt bij de A-stijl en het ziet er absoluut niet uit. Dat is bij deze Mansory anders, de hele kleurstelling is zwart met aluminium over de hele ‘bovenste helft’ van de auto. Dat ziet er stiekem gewoon erg goed uit. Statig, Rolls-Royce-achtig: moeten meer mensen doen.

Cullinan te koop

Ook het interieur is niet verkeerd. Wit en zwart, lekker neutraal. Er is ook niet bepaald bespaard op opties, dus je hebt alles. De favoriete touch moet wel de starliner-dakhemel zijn, die ook kan veranderen in een panoramadak. En als laatste positieve noot: er is tot op zekere hoogte bespaard op dat achterlijke carbon met graniet-achtige look. Hebben we ook wel eens anders gezien op dit type auto.

Starliner

Is dit dan de mooiste Cullinan? Absoluut niet. De Rolls-Royce SUV krijgt al een dikke bak kritiek over zich heen wat betreft design (onze mening daarover laten we even buiten beschouwing) en de Mansory-behandeling maakt het niet bepaald minder omstreden. Een enorme bodykit die de auto optisch verlaagt, met toch wel splitters en delen in dat stomme carbon. Een enorme spoiler en zelfs zo’n kleine lip onderaan de achterruit maken het niet echt beter. Voor de kleurstelling is gekozen voor zwart/aluminium, wat zoals gezegd niet verkeerd is, mits je parelmoer-effect of metallic lak gebruikt voor het zwart. Met deze matzwarte finish gaat de auto er ook niet bepaald op vooruit namelijk. Om het uiterst subtiel af te maken staat de auto op 24-inch velgen met een hoop spaken.

Velgen

Het ergste van alles? De prijs van 648.500 euro is voor iedereen die deze auto net zo wanstaltig vinden veel te veel geld. Voor mensen die zulke bedragen elke dag op hun bankrekening binnenkrijgen is dit het summum. Dat is waarom Mansory bestaansrecht heeft. Helaas.

Ook interessant!

  • Mansory Cullinan UAE
    Mansory Cullinan UAE is schrik van arme mensen
  • cullinan
    Maken of kraken, deze speciaal gemaakte Cullinan
  • Colors of Cullinan Collection
    Rolls-Royce geeft de Cullinan kekke kleurtjes
  • Rolls-Royce Cullinan eindigt in sloot in Achterhoek

Nieuwste artikelen

  • Scoor deze ‘vergeten’ Saab op Marktplaats
  • Peugeot komt met meer GTI’s én goed nieuws
  • Audi’s grote verwarring staat binnenkort bij jou voor de deur?
  • James Bond-klassieker wordt van A tot Z opgefrist
FacebookTweetPinLinkedIn

cullinan, mansory, occasion, Rolls-Royce, SUV, tuning, zwart

Vorig bericht: « Techneut maakt van zijn Tesla een wijkagent
Volgend bericht: Toyota tilt veiligheid naar een hoger plan »

Lees Interacties

Reacties

  1. 3rotorboi zegt

    11 augustus 2019 om 12:11

    Héél stiekem vind ik dit best wel dik.

    Login om te reageren
    • dondeboer zegt

      11 augustus 2019 om 15:55

      @3rotorboi: scheelt dat t origineel ook pijn doet aan de ogen. Met deze uitvoering valt dat net iets minder op.

      Login om te reageren
    • quinn zegt

      11 augustus 2019 om 17:45

      @3rotorboi: zeker, super gaaf?

      Login om te reageren
  2. Robert zegt

    11 augustus 2019 om 12:14

    “Wansmaak” hergedefinieerd. Alweer.
    Teiltje!

    Login om te reageren
  3. appiejappie zegt

    11 augustus 2019 om 12:15

    Grote grutten

    Login om te reageren
  4. thomcarspotter zegt

    11 augustus 2019 om 12:17

    Die dakspoiler snap ik nog wel, maar dat spoilerlipje op de kofferbakklep heeft toch helemaal geen nut?

    Login om te reageren
    • hplh zegt

      11 augustus 2019 om 12:46

      @thomcarspotter: en het nut van een sterrenhemel en 24 inch velgen snap jij wel?

      Login om te reageren
  5. mashell zegt

    11 augustus 2019 om 12:23

    Zulke tegeltjes wil ik ook in mijn badkamer.

    Login om te reageren
  6. lecomte zegt

    11 augustus 2019 om 12:47

    De velgen staan wel ok. De rest is zonde, vooral de belabberde afwerking van het interieur.

    Login om te reageren
  7. lompey zegt

    11 augustus 2019 om 13:00

    Mis de rupsbanden

    Login om te reageren
  8. E550 zegt

    11 augustus 2019 om 13:01

    Staat ‘m niet, en dan heb ik vooral over de uitlaten. Te schreeuwerig. Nu lijkt het alsof de auto 800 pk heeft. Doe mij maar zoiets
    [URL=https:///][IMG]https://cdn1.imggmi.com/uploads/2019/8/11/0c6364718665da851b166d886d46c9c6-full.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imggmi.com]upload[/URL]

    Login om te reageren
  9. JanJansen zegt

    11 augustus 2019 om 13:05

    Wel mooi dat je door het dakraam het roestige golfplaten dak ziet van de hal waar hij staat.

    Login om te reageren
    • jpoers zegt

      11 augustus 2019 om 13:08

      @janjansen: is géén golfplaat maar een warmdak trapezium profiel die voorzien is van een coating.

      Login om te reageren
  10. loserboi932 zegt

    11 augustus 2019 om 13:08

    Deze heb ik zien staan in Genève. Super bruut. Als ik ooit terminaal ben verkoop ik alles wat heb en dan doe ik een aanbetaling. Meer niet.

    Login om te reageren
  11. Gulli zegt

    11 augustus 2019 om 13:25

    Vreemd genoeg kan ik een Cullinan beter hebben dan een Bentayga. Misschien omdat die eerste niet eens bijzonder veel afwijkt van een Phantom.

    Minder vreemd is dat ik geen enkel, maar dan ook geen enkel product dat de showroom van Mansory ooit heeft verlaten kan waarderen. Wat een wanstaltige smaak hebben die lui. Ik roep dan ook iedereen op mijn voorbeeld te volgen en een mailtje te sturen naar die toko met de vraag of ze asjeblieft willen stoppen met auto’s te verneuken. Ja dat heb ik serieus gedaan ? Helaas nooit antwoord op gekregen.

    Login om te reageren
    • loserboi932 zegt

      11 augustus 2019 om 13:40

      @gulli: heb je dat serieus gedaan? Lol. Ik denk dat zolang er mensen 7 ton betalen voor die hokken ze door blijven gaan ermee.

      Login om te reageren
    • rikv99 zegt

      11 augustus 2019 om 13:53

      @gulli: ze zullen vast nogsteeds wakker liggen van jouw mailtje… pestkop!

      Login om te reageren
  12. rob5nismo zegt

    11 augustus 2019 om 13:52

    Dan kan ik mijn geld wel wat beter uitgeven dan aan dit

    Login om te reageren
  13. emping zegt

    11 augustus 2019 om 14:40

    Niet zo verkeerd

    Login om te reageren
  14. nout zegt

    11 augustus 2019 om 14:55

    Zitten goede elementen tussen het ontwerp, op z’n minst dat dit het oog een beetje van het wanstaltige van het originele design af lokt. Ik zou de velgen in 21” nemen, spoiler weg en die uitlaten een stuk subtieler… kunnen ze vast regelen daar. Benieuwd hoe ze hun doelgroep bereiken daar, ik ben het zeker niet.

    Login om te reageren
  15. verplicht zegt

    11 augustus 2019 om 15:39

    ik ga het gewoon zeggen …

    *slik*

    Ik vind hem mooi!

    Login om te reageren
  16. mout zegt

    11 augustus 2019 om 16:49

    Als je had gezegd dat het van de bespoke afdeling van RR zelf kwam, had ik het ook geloofd.
    Zou zo de Black Badge versie kunnen zijn. Vergelijk de Wraith Black Badge.

    Login om te reageren
  17. Dutchdriftking zegt

    12 augustus 2019 om 09:32

    Als je het vergelijkt met de gedrochten van Mansory dan valt het wel mee…

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North