
Kan het nog krankzinniger?
Bugatti lijkt eenzelfde pad te gaan bewandelen met de Chiron zoals we met de Veyron zagen. In Genève stond dit jaar de Chiron Sport, maar dit is zeker niet de enige variant die Bugatti in de pijplijn heeft. Eerder dit jaar organiseerde Bugatti een sneak preview in Los Angeles voor een speciale Chiron-variant.
Een vergelijkbaar event met dezelfde Chiron vond recent plaats in New York. Plaatjes van deze Bug zijn er niet, maar er is wel het een en ander aan informatie gelekt. Zo zal deze variant de naam Chiron Divo krijgen en ligt de focus op acceleratie en niet op topsnelheid. Sterker nog, waar de ‘gewone’ Chiron is begrensd op 420 km/u, zal de Divo naar verluidt een topsnelheid krijgen van 385 km/u. Dit komt door aerodynamische aanpassingen die invloed hebben op de maximale snelheid. Met de winst aan downforce is het ding in de bochten wel wat wendbaarder.
De Divo is niet zomaar een speciaaltje, want de bron stelt dat deze Chiron een compleet andere versnellingsbak gaat krijgen, afkomstig uit de racerij. Bugatti gaat minder dan 100 exemplaren bouwen van de Chiron Divo en naar verluidt is het ding al uitverkocht.
De verwachting is dat Bugatti de Divo over een maand zal presenteren op Pebble Beach en de eerste leveringen moeten in 2020 plaatsvinden. Het prijskaartje van de Chiron Divo bedraagt maar liefst vijf miljoen euro.
UPDATE: er is meer info over de nieuwe Bugatti!
5 miljoen??? Daar moet ik gewoon een JAAR voor werken! :-/
@drdre1: joh, begin nou gewoon een stiching om bijvoorbeeld een loterij aan te klagen, dan rolt het geld vanzelf binnen
@lekkaah: ow ja, goed plan! ??
@drdre1: daar kan je bijna een huis van kopen. Belachelijk!!!
@matter: En wat te denken voor de mens met de kleine portemonnee, alleen maar dure hypercars! Ik als alleenstaande moeder van 32 haasjes kan zoiets niet betalen. Belachelijk!!!!11
@faalhaas: teveel “haasje over” gedaan?
@faalhaas: Niet naar kijken, zulke auto’s zijn voor een ander level in de maatschappij.
@matter: heeft jouw vrouw ook zo’n duuuuwwre smaak??
@drdre1: Ja jij, maar voor een multimiljonair voelt 5 miljoen uitgeven als 5 euro voor jou ;-)
@venividivici: :-) zoiets als dit bedoel je: https://youtu.be/GXWvCYPnUKE
@drdre1: maar hij geeft geen bal om auto’s en schenkt 99% ervan weg. R e s p e c t
@Onehp: ja, hij investeert in ’t welzijn van de mens idd, goede zaak.
@drdre1: En dat JAAR had je in meervoud moeten typen haha
@venividivici: da had gekund, maar dan klopte de zon grammaticaal gezien niet meer. ?
@drdre1: zon = zin
@drdre1: daar kan je serieus een Volvo 850R van kopen en dan houd je nog geld over!!
@kennone: een 850 is voor paupers
@kennone: daar kan je er waarschijnlijk ook 850 van kopen! ??
@drdre1: Gewoon je eigen bitcoin-piramide beginnen; kun je ‘m over 6 maanden cash kopen …
Voor dat geld koop ik liever een nieuw horloge of iets leuks voor mijn vrouw.
@fmgarcia: ik zou lekker een filmpje pakken ik de bios, misschien wel met een grote bak popcorn ipv medium
@edftw: Ik droom al jaren om een keertje bij Loetje te gaan eten.
@fmgarcia: klopt want ze heeft nog niks als jij die auto kan kopen
@rolov: Lees nog eens goed. Ik zou overigens zelf voor een pennenset gaan voor de boodschappenlijst @fmgarcia, maar ieder zijn ding.
@rolov: Heb je de prijs van boodschappen gezien de laatste jaren? Ben op haar laatste verjaardag bijna gescheiden. Ik gaf haar een stukje grond aan het Como meer, maar had niet goed nagedacht over de beperking van bouwvergunningen en erfgoed geleuter. Dus het huis kon niet in de geschikte kleur. Bedoelde meer dat het heel egoïstisch van mij zou zijn als ik na de Senna weer iets voor mezelf koop en uiteindelijk wegrot in de loods.
@fmgarcia: Begin maar niet aan helikopters en privé jets. Dan deed mij bijna de das om.
@viezefreddyw: man, hou op, schei uit. Je kunt het toch nooit goed doen
@viezefreddyw: Ja die das is bestemd voor de piloot! Ik charter enkel sinds Falcon groot onderhoudt in de States doet ipv Fr.
Als we toch bezig zijn Buggati maak een versie zoals de GT2 RS van Porsche 911.
Dat interesseert me werkelijk geen reet.
Is het een automaat? Dan is t wellicht iets voor de onderdrukte Alfa verkoper!
“Minder dan honderd stuks en ze zijn allemaal al uitverkocht”. Sure, m.a.w. it’s a one-off op speciale bestelling van een te rijke klant, alleen mag z’n vrouw dat niet weten.
En dan alsnog compleet zoek gereden worden door de 20x goedkopere Tesla Roadster 2….
@chills: tegen de tijd dat die roadster geleverd gaat worden is de opvolger van de Chiron al weer uitverkocht.
Ik vind het best prijzig, voor dat geld kan ik ook officials en politici omkopen zodat de F1 wel naar Assen komt, en dan houd ik nog geld over voor een corolla uit 1999. Je mag toch niet harder hier dan 70kmp uur
Het USP van een hedendaagse Bugatti is dat ie 400+ kan ( hoewel 99,99% van de eigenaren nooit sneller dan 300 heeft gereden). Enfin. Een trage Bugatti die een paar miljoen meer kost heeft dus geen zin.
Waarom een totaal nieuwe bak? Dat bereik je daarmee? Sowieso, welke bak uit de racerij kan de krachten van een Chiron aan. Ik denk geen enkele.