• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Dit is de nieuwe BMW 3 Serie

Auteur: RubenPriest, gepost 16 augustus 2018 om 07:40 – 96 Reacties

Afbeelding Dit is de nieuwe BMW 3 SerieAfbeelding Dit is de nieuwe BMW 3 SerieAfbeelding Dit is de nieuwe BMW 3 SerieAfbeelding Dit is de nieuwe BMW 3 SerieAfbeelding Dit is de nieuwe BMW 3 SerieAfbeelding Dit is de nieuwe BMW 3 SerieAfbeelding Dit is de nieuwe BMW 3 SerieAfbeelding Dit is de nieuwe BMW 3 Serie

Dit is de nieuwe BMW 3 Serie
In een gecamoufleerde pyjama.

De tijd dat B100’s in regenjassen stiekem spyshots maken van nog niet onthulde auto’s is niet meer zoals het geweest is. Nog steeds is het interessant om vroegtijdig kennis te maken met een nieuw model aan de hand van stiekeme plaatjes, maar tegenwoordig doen autofabrikanten net zo hard zelf mee.

BMW is met een gecamoufleerde 3 Serie de Nürburgring opgegaan en heeft met een tweede auto actieshots gemaakt. Dit is niet zomaar een 3 Serie, maar de nieuwe zevende generatie 3 Serie die over een niet al te lange tijd gepresenteerd gaat worden. Gelukkig heeft BMW niet alleen een stapeltje foto’s gedeeld. De autobouwer heeft ook wat info gedeeld over het nieuwe model. Zo laten ze weten dat de nieuwe 3 Serie 10 mm lager bij de grond zal staan in vergelijking met het huidige model. Daarnaast laat het merk weten dat de wielophanging, schokdempers, stuurinrichting en de remmen een andere afstelling krijgen die meer gericht is op comfort. Wie een wat hardere auto wenst kan kiezen voor het M-sportonderstel. Dit maakt de 3 Serie 20 procent stugger in vergelijking met de standaard ophanging.

Gewicht is ook een dingetje. De nieuwe 3 Serie gaat tenminste 55 kg minder wegen in vergelijking met het huidige model. Tegelijkertijd is de carrosserie lichter en stijver geworden. Dit moet voor meer dynamiek zorgen. Comfortabel wanneer het moet, sportiever wanneer gewenst. Voor het eerst krijgt de 3 Serie ook een slim schokdempersysteem die oneffenheden in de weg detecteert en vibraties moet verminderen.

Onder de kap gaan er eveneens vernieuwingen plaatsvinden. BMW spreekt over een nieuwe viercilinder-in-lijn benzinemotor die ‘de krachtigste viercilinder ooit’ gaat worden die BMW in een productieauto heeft gepropt. Meer details krijgen we helaas niet te horen.

Rijbeelden van de nieuwe 3 Serie kun je bekijken op Autojunk.

UPDATE 2 oktober 2018: het is officieel, HIER vind je alle info en foto’s van de nieuwe BMW 3 Serie.

Ook interessant!

  • Video: nieuwe BMW 7 Serie gesnapt
    Video: nieuwe BMW 7 Serie gesnapt
  • Compleet nieuwe BMW 7
    Compleet nieuwe BMW 7 Serie is onderweg (+video)
  • BMW 2 Serie M Performance
    Nieuwe BMW 2 Serie met M Performance goodies
  • 'Nieuwe BMW 3 Serie zal naast de oude verkocht worden'
    'Nieuwe BMW 3 Serie zal naast de oude verkocht worden'

Nieuwste artikelen

  • Goedkoopste 997 van Marktplaats is ook de opvallendste
  • Autosalon van Brussel 2026: dit zijn de primeurs
  • Kia viert 80-jarig bestaan met dit bijzondere apparaat
  • Scoor deze ‘vergeten’ Saab op Marktplaats
FacebookTweetPinLinkedIn

3-serie, BMW, g20, spyshot

Vorig bericht: « Fernando Alonso: een 17-jarige F1 carrière in vogelvlucht
Volgend bericht: Zwitserland verbiedt import vieze Porsche-diesels »

Lees Interacties

Reacties

  1. kraakensmaak zegt

    16 augustus 2018 om 07:53

    Wanneer komt die?

    Login om te reageren
    • jonathan1996 zegt

      16 augustus 2018 om 07:59

      @kraakensmaak: 2 oktober, onthulling in Parijs!

      Login om te reageren
  2. TimoBac zegt

    16 augustus 2018 om 07:58

    Persoonlijk heb ik de 3-serie altijd het snoepje in de range vonden. Zeker toen er nog een mooie 6-in-lijn voorin hing, gecombineerd met een fijne handbak. Een E46 320i/325i is een genot om mee te rijden, een E46 335i/M3 een jongensdroom. Behalve de muesli uitvoeringen is iedere 3 een fijne wagen, en zelfs met die GroenLinks uitvoeringen kun je een beetje stuurplezier voelen! Toffe wagens.

    Login om te reageren
    • theblazerunner zegt

      16 augustus 2018 om 08:06

      @timobac: E46 gaat maar tot 330 verder met je eens hoor.

      Login om te reageren
      • TimoBac zegt

        16 augustus 2018 om 08:08

        @theblazerunner: oef, force of habbit. 335i begon pas bij E90 natuurlijk..

        Login om te reageren
    • wimbraber zegt

      16 augustus 2018 om 08:09

      @timobac: Helemaal mee eens, pa had een tijdje een 325Ci handbak, geweldige auto om te zien en om mee te rijden!
      Ik ga ook maar eens kijken voor eentje voor ze veel geld waard worden..

      Login om te reageren
    • kennone zegt

      16 augustus 2018 om 08:46

      @timobac: sturen en rijden inderdaad super goed. Het was voor mij de E46 330i Touring of de Volvo baksteen die ik nu rijd. Keuze op de Volvo was gevallen omdat ik toch echt wat vermogen miste bij die 330i. Echter stuurde de BMW wel een stuk beter maar omdat ik veel snelweg kilometers maak ging ik toch maar voor een snellere tussensprint.

      Login om te reageren
      • skinnybmw zegt

        16 augustus 2018 om 09:29

        @kennone: vermogen missen bij een 330i? Wat voor Volvo is die baksteen van je dan?? V70R?

        Login om te reageren
        • racerx zegt

          16 augustus 2018 om 12:04

          @skinnybmw: Moet je dat nou nog vragen? Hahaha.

          Grootste nadeel van de M54B30 in de 330i is dat ze redelijk bekend staan om hun olieverbruik, had hetzelfde blok in mn E39 ook last van destijds. Gezien de kilometers die ik ermee maakte was ik er aardig klaar mee om elke 2 weken een halve liter in te moeten gooien… Achteraf gezien was het blok rijp voor revisie, maarja. Weggedaan voor wat anders.

          Login om te reageren
          • e28forever zegt

            16 augustus 2018 om 15:54

            @racerx:
            Dat olieverbruik komt ook door het brakke carterventilatie-systeem met cycloon dat BMW op deze motoren geknutseld had, engineered kon je het niet noemen.
            Zonde op een verder uitstekende motor.

            Login om te reageren
            • racerx zegt

              16 augustus 2018 om 21:47

              @e28forever: klopt, ook al laten vervangen maar het mocht helaas niet baten.

              Login om te reageren
        • kennone zegt

          16 augustus 2018 om 12:15

          @skinnybmw: laatbik het zo zeggen Koppel. Dat ding heeft 230pk en rond de 300nm koppel? en daar kan je niet heel makkelijk wat meer aan doen. Op de snelweg moet je dan toch nog flink stampen om een dieseltje bij te houden.

          850R heeft standaar al meer vermogen en eerder zijn koppel. Na wat kleine aanpassingen zit ik rond de 290pk en ruim 400nm koppel. Dan gaat het allemaal een stuk vlotter. Echter is dit ding in de bochten wel een stuk minder. Maar in praktijk rijd ik zelf vaker op een rechte snelweg. Vandaar de keuze

          Login om te reageren
          • JamesBond007 zegt

            17 augustus 2018 om 01:12

            @kennone: ah koppel.. verklaart een hoop ja. Dat missen die e46s wel tenzij je de 330d hebt.

            Login om te reageren
      • JamesBond007 zegt

        16 augustus 2018 om 10:36

        @kennone:
        Mijn ouders hadden een e46 323i coupé, niet persé snel met 170pk maar traag was het allerminst. Een 330i was wel echt een heel stuk rapper. Tenzij je idd een Polestar V60 gewend bent tja, dat is heel wat anders, maar een 330i die vermogen mist? Euhh

        Login om te reageren
  3. ouwedibbes83 zegt

    16 augustus 2018 om 07:59

    Als er de krachtigste viercilinder ooit in komt, dan zal die 400+ pk hebben. Hoeveel ruimte is er dan nog voor 6 cilinder motoren?

    Login om te reageren
    • 2wheeler zegt

      16 augustus 2018 om 08:27

      @ouwedibbes83: precies, ik dacht ook gelijk aan een exit i6..

      Login om te reageren
    • eirmakk zegt

      16 augustus 2018 om 08:47

      @ouwedibbes83: @2wheeler beter lezen. Er staat de krachtigste viercilinder ooit’ gaat worden die BMW in een productieauto heeft gepropt.

      Login om te reageren
      • 2wheeler zegt

        16 augustus 2018 om 09:09

        @eirmakk: neem een lekker sterk bakkie koffie, doe je eigen advies eer aan en lees onze reacties nog een keer.

        Login om te reageren
        • siebren zegt

          16 augustus 2018 om 09:16

          @2wheeler: Dit hoeft dan toch nog niet te betekenen dat het gelijk 400+ pk moet worden? Zover ik weet is de krachtigste 4 cilinder van BMW het 30i blok met 250 pk. Waarschijnlijk krijgt dit nieuwe blok dus 260 pk ofso

          Login om te reageren
        • E34M5Touring zegt

          16 augustus 2018 om 09:18

          @2wheeler: Hij heeft wel gelijk, het is de krachtigste 4 pitter die BMW ooit geplaatst heeft. Niet de krachtigste 4pitter ooit. Aangezien de 30i (260pk ong.) de zwaarste 4pitter is zal denk ik die een upgrade krijgen naar hogere waarden. Maar dat kan ook 280pk zijn bijv.

          Login om te reageren
          • 2wheeler zegt

            16 augustus 2018 om 09:21

            @E34M5Touring: @siebren zo had ik hem niet gelezen, zou inderdaad kunnen. Sorry @eirmakk dubbele espresso voor mij!

            Login om te reageren
            • E34M5Touring zegt

              16 augustus 2018 om 09:48

              @2wheeler: Waarschijnlijk neemt de 30i de 40i plek over, wordt de 40i een M345i en uograden ze die naar 370pk. Dan zou ie in lijn lopen met de 43AMG’s van Merc bijv. En ik dacht dat dat de bedoeling werd.

              Login om te reageren
              • racerx zegt

                16 augustus 2018 om 10:10

                @E34M5Touring: exact!

              • bmw2coupeeigenaar zegt

                16 augustus 2018 om 10:28

                @e34m5touring: Zou grappig zijn als jouw voorspelling uitkomt. Wat nou als straks het tweede cijfer in de reeks zou staan voor het aantal cylinders en het derde cijfer voor het aantal turbo’s. Dan krijg je dus: 334i (4 turbo’s) ipv 318i

          • skinnybmw zegt

            16 augustus 2018 om 09:31

            @E34M5Touring: Wat ik je brom!

            Login om te reageren
    • lekkaah zegt

      16 augustus 2018 om 08:50

      @ouwedibbes83: M3 only denk ik dan

      Login om te reageren
    • volvo480gtt zegt

      16 augustus 2018 om 08:51

      @ouwedibbes83: de 6 cilinder heeft een veel mooiere loop. Dat is meer wat er wordt gemist.

      Login om te reageren
    • skinnybmw zegt

      16 augustus 2018 om 09:28

      @ouwedibbes83: Ik denk eerder +/- 275-300pk. Naar mijn weten is de nu sterkste 4IL die BMW ooit ingebouwd heeft de 2.0 twinturbo in bijv. de 430i met rond de 250pk…

      Login om te reageren
    • w0ut zegt

      16 augustus 2018 om 10:31

      @ouwedibbes83: Niet te fel dromen. Het zou maar over een +-10pk extra gaan.

      Login om te reageren
    • Onehp zegt

      16 augustus 2018 om 13:18

      @ouwedibbes83: krachtigste viercilinder ooit… in een BMW. Dus niet eens 300pk…

      Login om te reageren
  4. olivier420 zegt

    16 augustus 2018 om 08:01

    “Daarnaast laat het merk weten dat de wielophanging, schokdempers, stuurinrichting en de remmen een andere afstelling krijgen die meer gericht is op comfort”.

    :-(

    Login om te reageren
    • theblazerunner zegt

      16 augustus 2018 om 08:08

      @olivier420: Dat is toch goed? Als je wil gummen vink je gewoon het M-pakket aan.

      Login om te reageren
      • freezzr zegt

        16 augustus 2018 om 08:35

        @theblazerunner: +4.000€ in je optielijst ?

        Login om te reageren
        • berlinetta zegt

          16 augustus 2018 om 09:47

          @freezzr: Volgens mij kun je ook alleen het M-sportonderstel aanvinken ipv het hele M-pakket met alle bumpers etc. Dat kost meestal > 1.000 euro.

          Login om te reageren
        • mistermini zegt

          16 augustus 2018 om 10:03

          @freezzr: Een BMW met M sport pakket heeft een hogere restwaarde, dus die +4000 nu krijg je later ook grotendeels terug.

          Login om te reageren
          • karhengst zegt

            16 augustus 2018 om 10:43

            @mistermini: Helaas niet van de belastingdienst. Gewoon bijtellen en aftikken.

            Login om te reageren
      • neleev zegt

        16 augustus 2018 om 08:37

        @theblazerunner: True! Toch ergens jammer dat ze zich standaard niet meer onderscheiden zoals vroegah wel.

        Login om te reageren
      • b2014209 zegt

        16 augustus 2018 om 08:37

        @theblazerunner: denk dat je beter het knopje stabiliteit beperken/uitschakelen kan induwen als je wilt gummen.

        Login om te reageren
      • cpp1 zegt

        16 augustus 2018 om 10:31

        @theblazerunner: M pakket moet er sowieso op. Wat betreft onderstel zou ik toch direct wat spullen van Eibach monteren want het kan altijd stukken beter dan die bmw onderstellen.

        Login om te reageren
    • Breinstein zegt

      16 augustus 2018 om 09:39

      @olivier420: Laatst stond er op Autoblog een artikel over BMW en dat ze hun merkwaarde uit het oog aan het verliezen zijn. De door jouw aangehaalde zin deed mijn wenkbrauwen ook fronsen. BMW stond ooit voor sportief, strak en spannend sturen. Als je een comfortabele auto wilde ging je maar naar Mercedes. Tegenwoordig hoef je voor een echt sportieve auto niet meer bij BMW aan te kloppen en wordt het hiermee steeds meer een eenheidsworst.

      Login om te reageren
      • berlinetta zegt

        16 augustus 2018 om 09:45

        @breinstein: Je kan toch gewoon het M-sportpakket aanvinken en dan heb je toch een (redelijk) sportieve auto? Ze spelen gewoon in op de wensen van meerdere klanten. Ik zou ook graag zien dat BMW alleen maar sportsedans bouwt, maar daar blijft de schoorsteen niet van roken. Je kan het ze dus moeilijk kwalijk nemen.

        Login om te reageren
      • bmw2coupeeigenaar zegt

        16 augustus 2018 om 10:31

        @breinstein: Welke BMW fan rijdt er nou zonder M-sportpakket?

        Login om te reageren
        • karhengst zegt

          16 augustus 2018 om 10:49

          @bmw2coupeeigenaar: Degene die wel de ergonomie en techniek wil, maar niet per se een beenhard onderstel.

          Of degene die graag een ander kleurtje wil dan die uit de beperkte M-Sport selectie.

          In sommige gevallen is >1500 voor slechts wat anders gestileerd kunststof best een straffe prijs.

          Login om te reageren
          • berlinetta zegt

            16 augustus 2018 om 11:54

            @karhengst: Dan neem je instelbare dempers. Probleem opgelost. En je kan alle kleuren krijgen die maar wil. Dat is uiteraard duur, maar dat weet je bij BMW.

            Login om te reageren
            • karhengst zegt

              16 augustus 2018 om 12:12

              @berlinetta: Het individual programma is pas vanaf de 3-Serie beschikbaar.

              Uiteraard kan je een M-Sport weer comfortabel maken, maar dat is als het verlagen van een SUV. Uiteindelijk is het puur uiterlijk en zijn er genoeg redenen om niet te zwichten.

              Login om te reageren
        • mashell zegt

          16 augustus 2018 om 11:31

          @bmw2coupeeigenaar: juist de echte BMW fan. BMW is een chique merk met als hoofddoel om haar klanten tussen München en de Stareberger See heen en weer te rijden. Een echte BMW kleed je dus chique aan, geen M pakket met z’n opzichtige bumpers, geen zwarte dakhemel, een vooral geen sport onderstel, zo goed is het wegdek nou ook weer niet tussen München en de Starnberger See.

          Login om te reageren
        • skinnybmw zegt

          16 augustus 2018 om 12:07

          @bmw2coupeeigenaar: Ik

          Login om te reageren
        • f31bmw320d zegt

          16 augustus 2018 om 13:22

          @bmw2coupeeigenaar: ik rij ook met een normaal onderstel, een spijkerhard onderstel is wat mij betreft niet sportief al suggereren ze dat wel.

          Login om te reageren
  5. bartsmit zegt

    16 augustus 2018 om 08:05

    De 5-serie vind ik tegenvallen. Hopelijk is de nieuwe 3 wel in verhouding. Deze foto’s beloven iig veel goeds. Een 3-serie rijdt ook leuker dan een 5. Veel sportiever. Nu hopen dat de 340i niet wordt wegbelast met de nieuwe meet-methode.

    Login om te reageren
    • skinnybmw zegt

      16 augustus 2018 om 09:33

      @bartsmit: Stap eens in een M5 Competition en dan merk je waarschijnlijk wel hoe sportief een 5-serie kan rijden?

      Login om te reageren
      • bartsmit zegt

        17 augustus 2018 om 19:04

        @skinnybmw: ja dan noem je wat. Kost 2 ton en die geef ik dan liever uit aan een dikke 911 oid.

        Login om te reageren
  6. bas2014 zegt

    16 augustus 2018 om 08:40

    Ben benieuwd. Eens kijken of dit een serieuze optie voor de volgende leasert wordt.

    Login om te reageren
  7. lekkerlinksrijden zegt

    16 augustus 2018 om 08:43

    Of de kont is hoger of de daklijn loopt verder door naar achter. Maar kan ook door de camouflage komen. Voorkant ziet er iets scherper uit dan de huidige

    Login om te reageren
  8. tfsi zegt

    16 augustus 2018 om 08:46

    Ik rij met de E90 325i handgeschakeld en die 6 pitter is toch wel verslavend zal niet snel over gaan naar een 4 cilinder.

    Login om te reageren
    • alcantara zegt

      16 augustus 2018 om 09:24

      @tfsi: Verslavend langzaam? Een 328i F30 is toch echt een stuk rapper, lekker boeiend hoe het blok eruit ziet uiteindelijk gaat het om de trekkracht.

      Login om te reageren
      • frederik zegt

        16 augustus 2018 om 10:42

        @alcantara: Een E90 325i is alles behalve langzaam.

        Login om te reageren
        • E34M5Touring zegt

          16 augustus 2018 om 12:37

          @frederik: Mwoah, een maatje van me rijdt een E90 325i en die kon mijn Alfa JTD niet bijhouden op de snelweg. 0-100 was ie maar marginaal sneller. Ondanks flink meer gewicht bij de Alfa en 12pk minder.

          Login om te reageren
          • f31bmw320d zegt

            16 augustus 2018 om 13:24

            @E34M5Touring: zoals een Carrol Shelby al (ongeveer) zei: horsepower sells cars, torque wins races.

            Login om te reageren
            • E34M5Touring zegt

              16 augustus 2018 om 13:29

              @f31bmw320d: Maar toch, scheelt bijna 200kg. Het verraste me wel eerlijk gezegd. 120-170kmh trok ik best een gat. Had ik niet verwacht.

              Login om te reageren
          • frederik zegt

            16 augustus 2018 om 14:32

            @E34M5Touring: Dat zal best maar je kunt de 325i toch echt niet traag noemen. Heb er zelf een gehad en mis ‘m nog wel eens, ook al is mijn huidige BMW sneller.

            Login om te reageren
            • E34M5Touring zegt

              16 augustus 2018 om 14:53

              @frederik: Wij hebben een 125i cabrio gehad met die motor. Is ongeveer hetzelfde gewicht als een E90 met die motor. Ik zou zeggen vlot. Vooral onderin mis je wel koppel vind ik.

              Login om te reageren
      • sander1980 zegt

        16 augustus 2018 om 11:27

        @alcantara: Dat is wel kort door de bocht. Ik heb een E90 325D en E91 330i gehad en die zes cilinders geven echt veel extra beleving. Tuurlijk is een huidige 328i/330i hartstikke snel en een hele gave bak, maar geluid doet voor mij echt wel heel erg veel.

        Login om te reageren
      • racerx zegt

        16 augustus 2018 om 12:10

        @alcantara: Lekker boeiend hoe rap het is, het gaat erom of het lekker rijdt en een I6 rijdt gewoon lekkerder dan een I4. Heb een ouderwetse E60 540 met een 306pk V8, rijdt toch net even wat anders dan de turbo I6 die ze tegenwoordig in de 540 hangen. Overigens zou ik ook 0 problemen hebben met een nieuwere 535 of 540, rijdt ook prachtig, maar ook ik zou niet zomaar terug gaan naar een I4, daarvoor vind ik een 6+ pitter gewoon te mooi lopen. Zal wel tussen de oren zitten…

        Login om te reageren
        • frederik zegt

          16 augustus 2018 om 14:32

          @racerx: Same here…

          Login om te reageren
          • e28forever zegt

            16 augustus 2018 om 15:52

            @frederik:
            Hier ook. 2 x zes-in-lijn voor de deur.
            Elke kilometer is een plezier.

            Login om te reageren
      • tfsi zegt

        16 augustus 2018 om 19:47

        @alcantara: ik denk dat je me bericht niet begrijpt. Ik bedoel de fijne 6 cilinder als je dat gewent bent wil je niet snel naar een 4 cilinder.

        Login om te reageren
  9. mgmgb zegt

    16 augustus 2018 om 09:11

    En ook hier weer die Mercedes-deurgrepen die elke nieuwe BMW ineens lijkt te hebben. Vreemde ontwikkeling.

    Login om te reageren
    • Breinstein zegt

      16 augustus 2018 om 09:41

      @mgmgb: Zullen ze die gezamenlijk inkopen?

      Login om te reageren
      • Edge zegt

        16 augustus 2018 om 09:58

        @breinstein: Dat zou kunnen, maar het zou ook kunnen dat die Mercedes-units ergonomisch gezien beter zijn dan die van BMW, en dat dat reden is om ze te kopiëren. Het is in ieder geval wel interessant om te zien dat fabrikanten om wat voor reden dan ook zelfs met zoiets kleins als een deurgreep elkaars voorbeeld volgen.

        Login om te reageren
        • mistermini zegt

          16 augustus 2018 om 10:08

          @Edge: Ergonomisch gezien zal het niet zijn. Uit meerdere testen blijkt dat de handgrepen van BMW fijner aanvoelen en op een betere hoogte geplaatst zijn dan die van Mercedes. Ik hoor dat zelf ook van klanten

          Login om te reageren
  10. Ram-G-maN zegt

    16 augustus 2018 om 09:19

    Yes, ronde uitlaatsierstukken!

    Login om te reageren
    • mistermini zegt

      16 augustus 2018 om 10:08

      @AutomotiveDesigner: Niet alleen rond, ze zijn ook nog eens echt!

      Login om te reageren
      • wjeurs zegt

        16 augustus 2018 om 17:51

        @mistermini: ik zie soms auto’s met “echte” uitlaten en soms komt er dan alleen uit 1 van de 2 kanten rook. Iemand een idee hoe dit kan?

        Login om te reageren
        • mistermini zegt

          16 augustus 2018 om 18:02

          @wouterjeuring: Dat kan twee verklaringen hebben:
          1. Er zit een klepje in de uitlaat die alleen open gaat in rijmodus ‘Sport’.
          2. Het is een sierstuk.

          Nu gaat het om de foto’s in de gallery om een M340i, dus die uitlaat zal echt zijn.
          Daarnaast heb ik liever een sierstuk dan helemaal niks zoals bij de concurrentie.
          Betaal je 100k voor een nieuwe A6 waarvan de uitlaten achter de bumper naar beneden gebogen zijn…

          Login om te reageren
  11. mashell zegt

    16 augustus 2018 om 09:35

    Zo voorspelbaar als een 911 en de Golf. Precies wat de klanten willen.

    Login om te reageren
  12. berlinetta zegt

    16 augustus 2018 om 09:46

    De vormgeving ziet er opzich wel redelijk uit. De kofferbak vind ik wel iets te hoog ten opzichte van de motorkap, maar daar hebben alle BMW’s tegenwoordig last van. Ben benieuwd wat ervan gaat komen. Moet eerlijk zeggen dat ik de E46 de laatste fraaie dreier vond. Wordt dus wel weer eens tijd voor een waardige opvolger.

    Login om te reageren
    • lekkaah zegt

      16 augustus 2018 om 10:24

      @berlinetta: Dat valt nu gewoon meer op denk ik, vanaf de E36 is dat zo en sindsdien weinig veranderd (de E30 loopt wel redelijk ‘gelijk’)

      Login om te reageren
      • berlinetta zegt

        16 augustus 2018 om 10:45

        @lekkaah: Wellicht dat het nu idd meer opvalt doordat die rare bolling in de motorkap verplicht is vanwege voetgangersveiligheid.

        Login om te reageren
    • mashell zegt

      16 augustus 2018 om 10:26

      @berlinetta: hebben vrijwel alle wagens, je moet toch een grote kofferbak hebben tegenwoordig.

      Login om te reageren
    • bmw2coupeeigenaar zegt

      16 augustus 2018 om 10:38

      @berlinetta: De 2 serie komt qua looks/dimensies nog het meest in de buurt van de ‘oude’ 3 serie. E46 blijft een parel!

      Login om te reageren
      • berlinetta zegt

        16 augustus 2018 om 11:55

        @bmw2coupeeigenaar: Zeker. Ik ben ook groot fan van de 2-serie.

        Login om te reageren
    • leaper035t zegt

      16 augustus 2018 om 18:58

      @berlinetta: mijn enige hoop is dat de grille binnen perken blijft! Ik hou mn hart al vast.

      Login om te reageren
  13. w0ut zegt

    16 augustus 2018 om 10:37

    Nog 1cm lager? Het is nu al verschieten telkens ik me in de 3 reeks van collega’s wil zetten.
    De sterkste 330i, 4 cyl is volgens sommige engelse media maar ‘8 ps’ extra.

    Login om te reageren
  14. cpp1 zegt

    16 augustus 2018 om 11:24

    Het ziet er naar uit dat ik eindelijk weer een nieuwe 3 serie ga kopen dan. De vorige vond ik zo lelijk dat ik noodgedwongen weer een e91 lci gekocht heb. Maar deze staat mij heel erg aan. Gaat een mooie auto worden (met M pakket).

    Login om te reageren
  15. evdw zegt

    16 augustus 2018 om 11:36

    Ik verwacht dat er binnen nu en 15 jaar geen verbrandingsmotoren verkocht/geproduceerd mogen worden.
    Dus ik snap niet dat ze maar gewoon blijven vasthouden aan de normale verbrandingsmotoren en dat er met geen woord wordt gerept over de overgang naar een EV wat eveneens een optie wordt voor de 3 serie.

    Wellicht moet natuurlijk het hele design van de 3 serie hiervoor op de schop en zijn ze op de achtergrond druk bezig met een complete EV lijn op te zetten maar daar lijkt het vooralsnog niet op.

    Login om te reageren
    • berlinetta zegt

      16 augustus 2018 om 11:56

      @evdw: Zolang de normale motoren niet verboden zijn en consumenten het nog blijven kopen, snap ik wel dat ze hieraan vast blijven houden. Ze hebben hier ook miljoenen in geïnvesteerd dus hoe langer je die motoren kan verkopen, hoe meer je je investering terug verdiend

      Login om te reageren
  16. wjeurs zegt

    16 augustus 2018 om 11:42

    Ik denk dat de nieuwe 3 serie erg mooi gaat worden, de vorige had naar mijn mening net een iets te spitse aflopende neus, mooie auto, maar zeker met de ingetogen bumpers van (volgens mij de luxury of executive ofzo) een beetje een apart smoelwerk. Ik vind de 5 een erg mooie auto(behalve die lompe achterlichtunits) maar die oogt ontzettend groot en zwaar, de F10/11 was veel ranker. De 3 moet daar een goede balans in gaan worden.

    Login om te reageren
  17. skinnybmw zegt

    16 augustus 2018 om 12:01

    Ziet er niet verrassend uit maar wel veelbelovend. Wordt gewoon weer een mooie en goede auto. Zou wel lekker voor een 6IL gaan.

    Login om te reageren
  18. elemento zegt

    16 augustus 2018 om 13:07

    Hopelijk mooie.motor range. Net als die 330d 258 pk. Chip 330 pk. Wat gaat tie af. Rond 4.5 sec naar 100

    Login om te reageren
  19. Onehp zegt

    16 augustus 2018 om 14:37

    Hopelijk wordt ie binnenin bijna even ruim als een 5 (achterin). En wat lichter mag ook, gelukkig maar. En besturing met meer echt gevoel. En betere demping. En het interieur mag wat frisser. Komt vast goed. Atmo 6 in lijn zijn al lang verleden tijd. Een leuke B58 zeggen we vooralsnog geen nee tegen…

    Login om te reageren
    • elemento zegt

      16 augustus 2018 om 23:34

      @Onehp: helaas kan ik je teleurstellen. Enige mimpunt vam mijn 5 serie is achter zitplaatsen. Te krap

      Login om te reageren
  20. undifined1 zegt

    16 augustus 2018 om 16:04

    Nu maar hopen dat er weer een 6 cilinder diesel komt. Is al vanaf de E46 330d geniaal, compacte middenklasser sedan met lompe diesel, wat wil je nog meer

    Login om te reageren
  21. Lucchino zegt

    16 augustus 2018 om 16:19

    Ziet er goed uit in camouflagepak. Vanaf wanneer kun je zo’n auto dan gaan bestellen bij je dealer?? Ik mag oktober/november bestellen, zou gaaf zijn als ik ook een keer het nieuwste model kan rijden als eerst. Normaal heb ik die auto’s pas halverwege hun levensduur..

    Login om te reageren
  22. bloemhof010 zegt

    16 augustus 2018 om 16:29

    Waaaaaaaaaaarom geen panoramadak

    Login om te reageren
    • izz00 zegt

      16 augustus 2018 om 19:08

      Precies dit. Net als bij de C-klasse. Schuifdak verbieden en alleen maar met panoramadak produceren.

      Login om te reageren
  23. barry355gtb zegt

    16 augustus 2018 om 18:58

    Dit kon weleens de winnaar zijn in het komende seizoen. BMW rulesz!!!!

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North