• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Elon Musk geeft Donald Trump 180 miljoen om President te worden

Auteur: jaapiyo, gepost 20 juli 2024 om 15:56 – 55 Reacties

Donald Trump Elon Musk

De billionaire b0iZ klitten weer samen. Elon Musk schaart zijn steun en rijkdom vol achter Donald Trump de komende maanden, in de hoop dat de oranje man opnieuw President wordt.

De schrijvers van de Netflix-serie ‘de wereld’ zijn deze zomer weer lekker bezig. De scripts worden steeds gekker en gekker, met nu een moordaanslag op voormalig en toekomstig president Donald J. Trump. Je vraagt je nu al af wat er de komende seizoenen nog moet gebeuren om dit weer te overklassen en het publiek geïnteresseerd te houden. Waarschijnlijk een burgeroorlog ofzo. En dan niet van het McDonald’s versus Burger King type.

Want ja, je moet inmiddels kiezen natuurlijk. Intellectueel debat is niet meer mogelijk. Op de werkvloer functioneren als rechtse bal onder een rabiate wokie kan ook niet meer. Vice versa misschien ook wel niet. Collegae haten je en beschouwen je als de vijand. Dus de kampen zijn gevormd en de enige keuze die je nog hebt is ‘in welk kamp zit ik’.

Elon Musk heeft die keuze voor zichzelf nu eenduidig gemaakt. Na de aanslag, is hij volle bak achter Trump gaan staan. Naar verluidt heeft hij toegezegd de komende vier maanden (richting de verkiezing) maandelijks 45 miljoen Dollar over te maken aan een ‘Super PAC’ dat Trump steunt. Want je mag in Amerika gelimiteerd doneren aan de kandidaten zelf. Maar onder het mom ‘corporations are people’ mag je wel belachelijk veel geld doneren aan dit soort vehikels (Super PAC’s) die dan ’toevallig’ een kandidaat steunen.

Het is desalniettemin een risicovolle move voor Musk. Oorspronkelijk was de Tesla-aanhang namelijk toch een beetje de Prius-rijder. Professor op de uni, extreem-links, vegetarisch en seksueel flexibel. Maar ja, dat matcht niet heel erg met de denkbeelden van Trump. Dus hoe is de reactie van de klant?

Musk lijkt zich daar geen zorgen om te maken, ofwel het maakt hem niet meer uit. Van een man die ooit nog geld doneerde aan Obama, is hij totaal omgeslagen naar ‘de andere kant’. Elon ziet in woke een extreem gevaar voor de toekomst en is niet bang daarvoor te gaan staan, ondanks de gevolgen. In een Tweet zegt Elon:

I fully endorse President Trump and hope for his rapid recovery.

Elon Musk, is nu rechts

Hij bevestigt ook de notie van een van zijn favoriete accounts ‘Endwokeness’ met een ‘yeah’ op de quoot:

went from being an Obama voter to pledging $180 million to elect DJT. The woke left really f*cked up. Badly.

Endwokeness, ziet geen kleur of gender

Saillant detail is dat Musk in 2017 zich nog afkeerde van Trump. Hij fungeerde destijds als adviseur van de regering, toen Trump zich afkeerde van het Parijse klimaatakkoord. Toen zei Elon nog dit:

Climate change is real. Leaving Paris is not good for America or the world.

Elon Musk, was ooit een belieber

Voortschrijdend inzicht dus. Waarvan akte. Durf jij nog een Tesla te kopen nu dit gelijk staat aan Donald Trump steunen? Laat het weten, in de comments!

Ook interessant!

  • Elon Musk eist meer controle bij Tesla
  • Elon Musk verliest 4,6 miljard euro per maand
  • Elon Musk ontkent gerucht over nieuwe Gigafactory
    Elon Musk ontkent gerucht over nieuwe Gigafactory
  • Elon Musk 100 miljard
    Briljante Elon Musk krijgt NOG eens 100 miljard

Nieuwste artikelen

  • Nieuw automerk uit controversieel land, maar het is geen Chinees!
  • Is de dieselauto dood en begraven?
  • Doemscenario: komende jaren meer verkeersdoden
  • Video: Dit ongeluk zie je van een kilometer ver aankomen
FacebookTweetPinLinkedIn

donald-trump, Elon Musk, geld, Tesla

Vorig bericht: « Deze bijzondere Ferrari 250 haaineus kende je nog niet
Volgend bericht: Kwalificatie Formule 1 Hongarije: wie pakt de pole in Orbanistan? »

Lees Interacties

Reacties

  1. lpgbarrel zegt

    20 juli 2024 om 16:08

    Met de wind mee waaien!

    Login om te reageren
    • maarteno zegt

      20 juli 2024 om 17:20

      Het is wel duidelijk dat hij echt alleen voor z’n eigen portemonnee gaat gewoon.

      Login om te reageren
  2. Johanneke zegt

    20 juli 2024 om 16:29

    Rijk heeft al gewonnen. Er komt of een debiel of een seniel aan de macht. Precies wat de echte machthebbers, de rijken, willen. Want geen van de 2 zal hen in de weg staan.

    Het zal je overigens niet verbazen, maar Musk is ook maar ‘gewoon’ een mega rijke gozer die alleen maar nog rijker wil worden. De 1 begint met boekjes te verkopen, de ander doet software, hij verkoopt auto’s. Moraal is er voor de buitenwereld, maar uiteindelijk telt maar 1 ding: doodgaan met het allermeeste geld ter wereld waar je vervolgens niks meer mee kan, want tja, je bent dood. Fuck de amazonmedewerker die in zijn broek moet pissen, de baas wil sterven met meer geld, dat soort voorbeelden.

    Login om te reageren
    • William zegt

      20 juli 2024 om 17:13

      Musk is nu juist niet de typische extreem rijke. Rijkdom lijkt hem prive niet te interesseren. Hij bezit niets, huurt een huis, heeft geen superjacht, gebruikt alleen een auto van Tesla en de privejet van dat bedrijf. Hij werkt 7 dagen per week, en doet dingen die zijn rijkdom in gevaar brengen.
      Hij is een van de heel weinigen die principes veel zwaarder laat wegen dan nog meer geld willen verzamelen. Verdiep je in hem, kijk eens wat interviews. Hij is een zeer intelligent en goed mens.
      Verdedigt de vrijheid van meningsuiting, ook al kost hem dat een vermogen. Hij leidt nu minimaal vier bedrijven. Een erg gemotiveerd en bevlogen iemand.
      Bezos is heel anders, Juist gedreven door zoveel mogelijk bezit na te streven.

      Login om te reageren
      • maarteno zegt

        20 juli 2024 om 17:21

        nee hij heeft gewoon betere PR….

        Login om te reageren
        • Flutterbear zegt

          20 juli 2024 om 17:24

          Musk is zijn eigen PR..

          Login om te reageren
      • Diesel Rocks zegt

        20 juli 2024 om 17:35

        “Hij bezit niets, huurt een huis, heeft geen superjacht”

        Dat doen alle slimme mensen met geld want als je veel bezittingen hebt dan ben je fulltime manager van je materiële versnaperingen. Door te huren besteed je je zorgen uit, dan ben je pas echt vrij.

        Login om te reageren
      • mashell zegt

        20 juli 2024 om 18:52

        Hahaha. Wij werkt 7 dagen per week en heeft heel veel kinderen waarvan sommige met onmogelijke namen waarvoor hij er nooit is. Hij noemt mensen met meer verstand van zaken zomaar een pedo. Hij liegt aandeelhouders voor over overnames. Hij ontslaat mensen maar wil tegelijkertijd een miljarden bonus. Hij begrijpt niet dat er grenzen zijn aan de vrijheid van meningsuiting, zoals laster en privacy. Niet echt het gedrag van een goed mens.
        Wat is Musk dan wel? Tja, hij is een narcist met Asperger oftewel een stoornis in het autistisch spectrum. Intelligent maar niet intelligent genoeg om zijn stoornis te kunnen verbergen. Dat narcisme wordt steeds erger door de fans die hem bejubelen. En dat laatste heeft Trump ook een beetje…
        Bezos is een rechttoe rechtaan zakenman die begrijpt dat het om klantentevredenheid draait, als dat goed is blijft slechte omstandigheden in de distributie centra en bij de pakketbezorgers niet aan je kleven.

        Login om te reageren
        • Flutterbear zegt

          21 juli 2024 om 10:44

          Autisme is geen stoornis. Omdat iemand anders is of denkt betekent niet gelijk dat er iets mis is met die persoon. Dat begrip zou deze wereld een veel fijner plek maken.

          Bezos heeft met Amazon een enorme gok gemaakt en hoewel hij enorm veel waarde brengt voor zijn klanten is het lang niet zo rendabel als de meerdere ondernemingen van Musk. Zonder toevallig met AWS de cloud ontdekt te hebben had Amazon nooit de cashflow gehad om te groeien. Minimaal de helft van de beurswaarde van Amazon is toe te schrijven aan AWS, wat voor de trivia uit de koker van een Nederlander komt.

          Login om te reageren
      • drdre1 zegt

        21 juli 2024 om 08:15

        Vertrouwen in één mens is bewonderenswaardig en naïef. Het is gebaseerd op hoop. Niemand zou op zo’n voetstuk moeten staan, dat gaat altijd fout heeft het verleden ons geleerd. Musk maakt fouten, net zo goed als elk ander persoon. Alleen hebben hun fouten globaal meer impact dan wanneer jij of ik een fout maakt.

        Login om te reageren
  3. tommycooker zegt

    20 juli 2024 om 16:38

    Was al niet van plan een Tesla te leasen, is nu nog een keer bevestigd.

    Login om te reageren
    • anthwan zegt

      20 juli 2024 om 18:16

      Ben jij echt zo zielig? Jemig doe Frans de groeten voordat je boomhut in klim.

      Login om te reageren
      • ty5550 zegt

        20 juli 2024 om 20:13

        Zeker in Amerika zou ik dit niet onderschatten maar ook in Europa niet. Politiek laat de meeste mensen koud. Maar als je als CEO all in gaat met miljoenen en een sociaal mediaplatform op de kandidaat die eerlijke verkiezingsresultaten betwist, die alles heeft geprobeerd om aan de macht te blijven, die de vrije pers aanvalt, die constant liegt en enkel aan zichzelf denkt. Ja daar maak je jezelf allesbehalve populair mee. En dan snap ik best dat mensen principieel worden.

        Login om te reageren
      • basman147 zegt

        20 juli 2024 om 22:55

        @anthwan; dat heeft toch niks met zielig te maken? Als ik in de markt zou zijn voor een EV zou ik ook niet graag zien dat het geld dat ik uitgeef aan een plutocraat met waanideeën wordt gebruikt om een narcistische wannabe dictator te steunen.
        Net als dat ik liever geen producten koop van bedrijven die nog in Rusland actief zijn, maar dat is gewoon bewust kopen.

        Login om te reageren
  4. Twan zegt

    20 juli 2024 om 16:41

    Wat heeft dit te maken met autoblog? Polariserende politieke artikelen op autoblog hebben geen plaats naar mijn mening.

    Login om te reageren
    • jaapiyo zegt

      20 juli 2024 om 16:44

      Elon Musk is een man met een vrij ‘groot’ profiel in de autowereld. Daarnaast is het artikel fair and balanced en doet het eigenlijk louter verslag van feiten van verschillende kanten zonder daarbij een oordeel te vormen. Helaas kan je dergelijke zaken niet eens meer ‘bespreken’ zonder dat iemand begint over polariseren.

      Login om te reageren
      • Twan zegt

        20 juli 2024 om 18:08

        Ik weet ook wel dat Elon Musk groot is in de autowereld, maar laat dit soort artikelen lekker aan de nos telegraaf ad etc over. Ik zelf heb geen behoefte aan politieke artikelen op een autonieuwssite en het is wel degelijk polariserend. Kijk maar wat voor uiteenlopende discussies en meningen je vindt in dit soort artikelen die jullie soms posten waaronder deze.

        Login om te reageren
      • papa zegt

        20 juli 2024 om 18:12

        Kleine correctie: zonder dat iemand begint te polariseren

        Login om te reageren
    • Batterijlikker zegt

      20 juli 2024 om 20:37

      Het gaat om de persoon die de inspiratie is geweest voor het automerk Trumpchi.

      Login om te reageren
    • Batterijlikker zegt

      20 juli 2024 om 20:38

      Het gaat om de persoon die de inspiratie is geweest van het automerk Trumpchi.

      Login om te reageren
  5. panam1 zegt

    20 juli 2024 om 17:01

    Het meest corrupte politieke systeem
    in de ‘vrije’ wereld….dat hele land wordt gerund door corporations, die de eigen bevolking vergiftigen , danwel door voedsel, of medicijnen (Sackler familie)…..het is een soort Snake Plisken wereld in wording – normaliter ergens lachwekkend, ware het niet dat het ook ‘s werelds grootste militaire macht is……en je liever geen complete gekken aan de knoppen hebt zittend.

    Login om te reageren
  6. Diesel Rocks zegt

    20 juli 2024 om 17:10

    Ik kan niet wachten om mijn glutenvrije, vegan-havermelk-drinkende woke-collega te vragen hoe zijn (Tesla) laadpalen-vakantie in Frankrijk is bevallen met de gedachte dat hij nu officieel een Trump supporter is.

    Login om te reageren
    • Flutterbear zegt

      20 juli 2024 om 17:57

      Haha, vraag je dat ook aan berijders van Fords waarom ze die stokoude Biden nog officieel supporteren?

      Login om te reageren
    • Trojan zegt

      20 juli 2024 om 22:47

      Haha en dan zelf een BMW rijden want die stonden wel aan de goede kant van de geschiedenis zeker. De selectieve verontwaardiging is real in deze commentsectie!

      Login om te reageren
      • Diesel Rocks zegt

        21 juli 2024 om 11:44

        Je zegt het zelf al, dat was geschiedenis. Daar verander je dus niets meer aan. Maar vandaag kan je wel wat doen om een herhaling van zo’n geschiedenis te voorkomen, door geen Tesla te kopen/leasen/rijden. Okay, het effect is natuurlijk nihil en net zo effectief als de impact op het klimaat door de gemiddelde Tesla rijder, maar toch, het gaat om het idee.

        Login om te reageren
  7. harrie zegt

    20 juli 2024 om 17:15

    Blijft bijzonder dat de Democraten geen antwoord hebben op zo’n zwakke kandidaat met een rammelend verhaal als Trump.
    Je zal maar moeten kiezen.

    Login om te reageren
    • jaapiyo zegt

      20 juli 2024 om 17:17

      Dat komt nog dit weekend naar verluidt.

      Login om te reageren
      • harrie zegt

        20 juli 2024 om 18:35

        Harris? Alsof dat het verschil gaat maken.
        Misschien ze Michelle Obama naar voren schuiven als PR pop. Maar zonder goed verhaal en visie gaat zij het ook niet redden.

        Login om te reageren
        • ty5550 zegt

          20 juli 2024 om 20:00

          Harris lijkt mij ook een gigantisch risicovolle keuze. Een zwarte vrouw in een land waarvan een groot deel steeds conservatieve stemt.

          Login om te reageren
        • jaapiyo zegt

          20 juli 2024 om 20:11

          Jawel hoor als Michelle dat wil doen wordt die gewoon president.

          Login om te reageren
          • Flutterbear zegt

            21 juli 2024 om 10:48

            Michelle is denk ik niet genoeg beïnvloedbaar en daarom geen geschikte kandidaat. Haar man kreeg in het Witte Huis ook niets gedaan.

            Een poppetje als Biden werkt dan beter. Hij durft zelfs openbaar te beweren dat GM de kracht is achter de EV adoptie.

            Login om te reageren
      • basman147 zegt

        20 juli 2024 om 22:38

        @jaapiyo, probleem zou nog kunnen zijn dat het misschien te laat is om nog te wijzigen.
        Als ze gaan wijzigen, zal dat zeker worden aangevochten door de Republikeinen en dan komt het uiteindelijk voor het voornamelijk door Republikeinen benoemde Supreme Court. Veel Democraten worden daar zenuwachtig van…

        Login om te reageren
    • Flutterbear zegt

      20 juli 2024 om 18:01

      Giant douch or turt sandwich.. niets nieuws. Obama wordt geprezen, maar zeker niet om zijn resultaat.. Trump zegt misschien gekke dingen maar hij heeft wel de potentie om China, Rusland en Noord Korea weer in lijn te krijgen. Biden heeft daar echt een potje van gemaakt, zo ver hij nog bewust is van wat de hand in zijn reet hem laat zeggen.

      Login om te reageren
    • mashell zegt

      20 juli 2024 om 18:55

      Dat is inderdaad het grootste raadsel, zijn er echt in heel de VS helemaal geen capabele presidentskandidaten te vinden?
      Ik vermoed dat het om geld gaat, ze houden daar wel een soort van verkiezingen maar eigenlijk hangt het allemaal af van hoeveel je uitgeeft aan de campagne.

      Login om te reageren
    • wimof zegt

      21 juli 2024 om 15:02

      Ze kunnen nog altijd voor god kiezen, achter hem hollen ze ook nog alijd massaal aan

      Login om te reageren
  8. scrmeagle zegt

    20 juli 2024 om 17:25

    Ik vind ook Musk een enge man. Zijn ideeën kan ik wel waarderen. Zou nooit zo’n rijdende Ipad kopen.

    Login om te reageren
  9. Rick-dos zegt

    20 juli 2024 om 18:02

    Lol sta je als rechtse persoon te roepen dat er wat aan de ‘elite’ gedaan moet worden, stem je op de elite die wel kwaad in de zin hebben.
    Dat mensen echt denken dat Trump, Musk en nog meer van die lui er echt voor het gewone volk zijn, laat wel de naïviteit en stupiditeit van mensen zien.

    Ik ben langzamerhand wel klaar met extremen aan beide kanten. Ze zijn te dom om hun eigen achterste af te vegen maar hebben wel de grootste mond.
    En dan zijn er gasten zoals Trump, Musk maar ook bijvoorbeeld Wilders die het allemaal op zitten te jutten. Ik had er in ieder geval geen traan om gelaten als 13 juli anders was uitgepakt.

    Login om te reageren
    • waterisnat zegt

      20 juli 2024 om 18:33

      Rick houdt niet van extremen en is gematigd. Maar had wel graag wat politieke moorden zien slagen van nut-cases. Extreem gematigd, die Rick. 🤡🌏

      Login om te reageren
      • harrie zegt

        20 juli 2024 om 19:58

        Ja hoe brei je dat recht in je brein.
        Bijzonder.

        Login om te reageren
        • jaapiyo zegt

          20 juli 2024 om 20:14

          Als je iedereen cancelt of afknalt met een andere mening, blijven alleen de ‘gematigden’ over.

          Totdat daar ook weer facties binnen ontstaan, uiteraard.

          Login om te reageren
          • verdebosco zegt

            20 juli 2024 om 21:06

            Nee, dan krijg je revolutie. Jaren van ellende, autocratie en ontstaat pas veel later-misschien- democratie. Duurt 50-100 jaar.

            Login om te reageren
      • Rick-dos zegt

        20 juli 2024 om 21:29

        Bespaar me alsjeblieft jullie bs verontwaardiging.

        En ook weer typisch dat je niet begrijpend leest maar wel er een feit van maakt. Ik stel alleen dat ik er geen traan om gelaten zou hebben dat staat niet gelijk aan ‘graag wat politieke moorden zien slagen’. Maar alsjeblieft ga vooral door met je faux verontwaardiging.

        Login om te reageren
        • Trojan zegt

          20 juli 2024 om 22:28

          Specifiek benoemen dat je ‘er geen traan om had gelaten’ (met andere woorden: prima had gevonden) als iemand was afgeknald vanwege z’n politieke mening is daadwerkelijk behoorlijk gestoord hoor, ga zelf maar weg met je ‘faux verontwaardiging’ dat mensen je daar volkomen terecht op aanspreken.

          Login om te reageren
          • Rick-dos zegt

            21 juli 2024 om 06:27

            Ga jij me hier met droge ogen vertellen dat je er om gehuild zou hebben? Nou dan. Dus nogmaals bespaar me je bs verontwaardiging.

            Login om te reageren
        • harrie zegt

          20 juli 2024 om 22:29

          Niet boos zijn omdat je een spiegel voorgehouden wordt, naar omarm het.
          Kumbaya.

          Login om te reageren
          • Rick-dos zegt

            21 juli 2024 om 06:28

            Er wordt geen spiegel voorgehouden dus ik kan het ook niet ‘omarmen’, maar blijf vooral verontwaardigd over mijn woorden.

            Login om te reageren
  10. kniesoor zegt

    20 juli 2024 om 19:01

    Van mij hoeven dit soort plemps ook niet perse. Dit artikel heeft geen fluit met oto’s van doen, anders dan dat Musk de hotemetoot van Tesla is. Da’s wat mij betreft te weinig om er hier een artikel aan te wijden.

    Login om te reageren
  11. str8six zegt

    20 juli 2024 om 20:25

    Tja dat snap ik wel. Je spant liever de winnaar voor je kar dan een halve gare.

    Login om te reageren
  12. verdebosco zegt

    20 juli 2024 om 21:02

    Weer een reden om geen Tesla te kopen. De Tesla Trump brengt je nog dichterbij onverzadigbare magen met machts- en geldhonger. Vermijd die gasten en bescherm de democratie. Vrijheid lijkt zo normaal, maar is weg voordat je het weet.

    Login om te reageren
  13. jcjc zegt

    20 juli 2024 om 22:48

    Geheel bij toeval vandaag nog een ‘interview’ gezien met heer Musk waarin hem gevraagd heb wat hij nou vond van Biden, aka de man die hij steunde. (Ik wil ervan af zijn wanneer dit gesprek plaatsvond). Strekking was dat hij schoorvoetend toegaf dat Biden inderdaad was ongemakkelijke misstapjes kende en dat hij (mijne heer Musk) hoopte dat er vooral eens een ‘normaal’ persoon het ambt van president zou bekleden…

    Login om te reageren
  14. faalhaas zegt

    20 juli 2024 om 23:10

    Kunnen we Poetin daar niet een poosje zetten als President of the Joenited Steets?

    Login om te reageren
  15. MarcoM zegt

    21 juli 2024 om 09:51

    Over 12 jaar wordt Musk president.

    Login om te reageren
    • jaapiyo zegt

      21 juli 2024 om 12:31

      Kan niet. Hij is niet in de VS geboren.

      Login om te reageren
      • verdebosco zegt

        21 juli 2024 om 12:55

        Voor nog een flink aantal keren 180 miljoen euro gaat Trump het regelen, speciaal voor Musk: de Wet Musk. Voor bewezen diensten aan Trump kan je alsnog president worden. Wel iedere keer met goedkeuring van de zonen van Trump aka The Musk Mob Squad (“vergeet de portier niet..!”). …dat ik deze onzin nog ga meemaken. Ongelofelijk maar niet onvoorstelbaar.

        Login om te reageren
  16. bmwadept zegt

    21 juli 2024 om 13:05

    Dus Musk steunt een kandidaat die subsidies op groene energie en elektrisch rijden wil afschaffen en olie industrie ruim baan wil geven.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North