• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Everrati Porsche 964 Cabrio is een open EV: mag dat?

Auteur: willeme, gepost 5 oktober 2022 om 21:00 – 16 Reacties

Everrati Porsche 964 Cabrio

Alleen misschien niet de elektrische cabriolet die je had verwacht. De Everrati Porsche 964 Cabrio is wel sneller dan alle 964’s.

Elektrische auto’s zijn in veel gevallen saaie volumeknallers: sedans en crossovers. De reden is natuurlijk dat die goed verkopen. Nu is het zo dat wij petrolheads niet heel erg snel warmlopen voor een sedan en al helemaal niet voor een crossover. Alles wat een auto leuk maakt, bieden die twee nauwelijks.

Daarom is het nog wachten op de elektrische hot hatch, de elektrische homologatiespecial, de betaalbare elektrische sportwagen en oh ja: een elektrische cabrio. Goed nieuws: die is er nu! Slecht nieuws: er is heiligschennis gepleegd én het zet geen zoden aan de dijk.

Everrati Porsche 964 Cabrio

Everrati Porsche 964 Cabrio

Het is een project van Everrati. Dit is een Brits bedrijf dat auto’s ombouwt tot elektrische auto. Daarvoor kiezen ze auto’s die wat ons betreft niet ongebouwd hadden hoeven worden. Toegegeven, de Pagode koop je niet vanwege de motor, maar bij een E-Type of GT40 lijkt ons dat wel het geval. Enfin, voor nu hebben we de Everrati 964 Cabrio voor je.

Everrati Porsche 964 Cabrio
Everrati Porsche 964 Cabrio

Laten we beginnen met het vermogen, want dat maakt een hoop goed. De zescilinder boxer van Porsche is eruit en nu heb je een elektromotor die goed is voor 500 pk en 500 Nm. Daarmee kun je in minder dan 4 seconden naar de 100 km/u sprinten.

Heel even dachten we dat je 320 km/u kunt halen met de Everrati 964 Cabrio, maar het gaat om een bereik van 320 km als je een beetje normaal rijdt.

Everrati Porsche 964 Cabrio

440 pk kan ook

Het is een welkome en logische aanvulling na de Coupé– en Targaversie. Net als bij de versies van de Porsche 911 kun je ook kiezen voor een iets minder krachtige motor met 440 pk. I beide gevallen heb je een 62 kWh-batterij. Wat het gewicht is, wordt niet vermeld.

Everrati Porsche 964 Cabrio

Nu moeten we toegeven: de Everatti 964 Cabrio ziet er geweldig uit. De 964-generatie van de Porsche 911 is misschien wel de mooiste 911 aller tijden. Dit exemplaar is donkerblauw van kleur, met donkerblauwe kap en heeft een lichtgrijs interieur met blauwe piping. Ook de Speedline-velgen zien er geweldig uit. Prijzen zijn niet bekend.

Meer lezen? Dit zijn 9 elfjes die oud en nieuw combineren!

Ook interessant!

  • Singer doet voor het eerst een cabrio!
    Singer presenteert voor het eerst een cabrio!
  • Gespot - Een Porsche 911 Cabrio met trekhaak
  • Buitenkansje: koop een politie-Porsche 964 Cabrio op Marktplaats
  • Maak je Porsche 964 übercool voor maar € 130k

Nieuwste artikelen

  • Gespot – Heerlijke Lancia Delta restomod in goed gezelschap
  • Waarom Lando Norris geen straf kreeg bij het inhalen van Tsunoda
  • LANDO NORRIS IS DE F1 WERELDKAMPIOEN VAN 2025
  • De enige Bugatti EB110 op Nederlands kenteken is gespot!
FacebookTweetPinLinkedIn

911, 964, Cabrio, Elektrisch, everrati, Porsche, restomod, Video, youngtimer

Vorig bericht: « Video: zo verloopt een VIP escort van Den Haag naar Schiphol
Volgend bericht: Gaat Bentley te ver met roze velgen? »

Lees Interacties

Reacties

  1. mjpamsterdam zegt

    5 oktober 2022 om 21:02

    Ga mijn deur maar voorbij.

    Login om te reageren
  2. Jens zegt

    5 oktober 2022 om 21:31

    Ik mag de persoon die dit gedaan heeft niet.

    Login om te reageren
  3. camber24 zegt

    5 oktober 2022 om 21:51

    Wat een beauty. En erg gaaf / smaakvol gedaan. Die range is wel wat beperkt, maar valt in de praktijk wel mee te leven denk ik. Met dit type auto ga je voor de binnenwegen met de kap open. Lekker toeren, in bijna alle stilte. Prachtig.

    Login om te reageren
    • sportabgasanlage zegt

      6 oktober 2022 om 07:59

      Doe maar mij maar het geluid van een ongeblazen 6-cilinder boxer achter me hoor. Als ik ’n stofzuiger wil horen luister ik wel naar m’n ega

      Login om te reageren
    • toniominestrone zegt

      6 oktober 2022 om 08:41

      Vooral dat jaren tachtig porno interieur is heel smaakvol, echt iets om mee te pronken, ahum

      Login om te reageren
  4. Robert zegt

    5 oktober 2022 om 22:05

    Nou, een accupakket met een capaciteit van 62 kWh is niet verkeerd in een auto die er in de basis nooit voor is ontworpen. De meeste conversies van (klassieke) ICE naar EV komen niet verder dan 40-50 kWh, met een effectief bereik van 200-250 km.

    Login om te reageren
    • mashell zegt

      6 oktober 2022 om 07:00

      Zat me ook al af te vragen waar ze die 62kW accu dan gestopt hebben.

      Login om te reageren
  5. seggie zegt

    5 oktober 2022 om 23:33

    Nee, dat mag niet

    Login om te reageren
  6. nicolasr zegt

    5 oktober 2022 om 23:56

    Dit is nou juist een van de auto’s waarbij het geluid juist zo belangrijk is. Tuurlijk, een Ford Focus, VW Polo of desnoods een Porsche Macan mag je zo ombouwen, het geluid van de 3- en 4 pittertjes stelt sowieso al niks voor. Maar die luchtgekoelde 6 cilinder boxer wil je juist altijd horen. Zeker als die in een cabrio ligt…

    Login om te reageren
  7. p993 zegt

    6 oktober 2022 om 05:21

    Topsnelheid en gewicht aub?

    Login om te reageren
    • frederik zegt

      6 oktober 2022 om 09:48

      Gewicht inderdaad, en de verdeling ervan is ook niet onbelangrijk. Er is ook een Nederlands bedrijf dat een 912 heeft omgebouwd, waarbij ze de versnellingsbak hebben laten zitten zodat je toch nog (best wat) mechanisch geluid hebt.

      Eens met @willeme trouwens dat een luchtgekoelde 911 wel een van de laatste auto’s is die je zou willen electrificeren.

      Login om te reageren
  8. AudiRS zegt

    6 oktober 2022 om 07:05

    Snap de gedachte maar dit is vloeken in de kerk…

    Login om te reageren
  9. ericc zegt

    6 oktober 2022 om 08:37

    Liever gezien dat ze deze wagen naar Singer was gegaan!

    Login om te reageren
  10. cossiekiller zegt

    6 oktober 2022 om 10:22

    Hoop dat ze geen originele wtl of turbo hebben genomen voor hun projectje…

    Login om te reageren
  11. baserati zegt

    6 oktober 2022 om 13:58

    Persoonlijk heel groot voorstander van het Electrificeren van classics.
    Ik vind zelf geluid maken met een auto, vooral de pops and bangs van tegenwoordig, compleet ongewenst

    Login om te reageren
    • racerx zegt

      6 oktober 2022 om 14:36

      Juist de echte klassiekers hebben geen geprogrammeerde pops and bangs, dat is nog gewoon de techniek zoals die bedoeld is. Persoonlijk vind ik het ombouwen van ICE auto’s, zeker klassiekers, de grootst mogelijk onzin. Liever een auto die ‘ground up’ als EV ontworpen is, altijd beter.

      Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North