• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Gouden kans: bizarre Nederlandse autocollectie te koop

Auteur: ikschrijfookoverautos, gepost 2 juli 2018 om 21:59 – 59 Reacties

Afbeelding Gouden kans: bizarre Nederlandse autocollectie te koopAfbeelding Gouden kans: bizarre Nederlandse autocollectie te koopAfbeelding Gouden kans: bizarre Nederlandse autocollectie te koopAfbeelding Gouden kans: bizarre Nederlandse autocollectie te koopAfbeelding Gouden kans: bizarre Nederlandse autocollectie te koopAfbeelding Gouden kans: bizarre Nederlandse autocollectie te koopAfbeelding Gouden kans: bizarre Nederlandse autocollectie te koopAfbeelding Gouden kans: bizarre Nederlandse autocollectie te koop

Gouden kans: bizarre Nederlandse autocollectie te koop
Goedemorgen!

Het is niet iedere dag dat we een collectie van deze omvang tegenkomen. In dit geval eindigde de 31 voertuigen tellende verzameling dankzij een puike tip bij ons op de radar. We hadden het overigens niet zonder gekund, want de collectie staat, om wat voor reden dan ook, te koop bij een fietsenwinkel. We know. Nu hebben we voortaan nóg meer aanbieders om in de gaten te houden.

De collectie mag dan misschien worden aangeboden bij een fietsenwinkel in Noord-Holland, gezien de indrukwekkende grootte en inhoud van de verzameling willen we deze allesbehalve negeren. Met het eerste voertuig in de collectie, een Mercedes 230 Pagode uit ’64 in concoursstaat, wordt de toon direct gezet. De huidige eigenaar is duidelijk een liefhebber, want in de rest van de collectie vinden we niet minder dan 12(!) andere Mercedessen. De andere helft van de verzameling bestaat o.a. uit een Ferrari 599, tweemaal Ferrari California, een Lamborghini Gallardo, een onder het stof bedekte Volkswagen Kever en een schitterende Ford F100. Daarnaast biedt de beste man nog een reeks boten, een flipperkast en een kassa aan.

Momenteel zijn niet alle voertuigen en objecten van een prijskaartje voorzien, dus een totale prijs schatten is vooralsnog een lastige opgave. Desondanks heeft de verkoper alvast de mogelijkheden aangegeven. Wat blijkt? Keiharde euro’s zijn geen vereiste. Wie één van de voertuigen wil hebben, kan deze eventueel omruilen voor een boot of camper. Wil je de gehele collectie in een klap overnemen, dan moet je met iets groters aankomen. De verkoper neemt eventueel genoegen met een fraai huis, of zelfs een bedrijfspand.

Met dank aan Mark voor de tip!

Ook interessant!

  • Nederlandse prijs Volkswagen Taigo is niet verkeerd
    Nederlandse prijs Volkswagen Taigo is niet verkeerd
  • Koop de zeldzaamste Volkswagen van Nederland
  • Volkswagen Tiguan Allspace is officieel terug
  • Camper nodig? Koop deze Mercedes ex-ambulance

Nieuwste artikelen

  • Autoblog Spots Uploterij: win een cadeaubon t.w.v. €100
  • Groter, sneller of bizar: BYD doet het
  • Is de nieuwe Mercedes GLB stiekem een omgebouwde Smart?
  • Nieuwe 5 Serie-concurrent met verbrandingsmotor komt uit zeer onverwachte hoek!
FacebookTweetPinLinkedIn

boten, collectie, Ferrari, Ford, geld, Klassiekers, Lamborghini, Mercedes, occasion, Volkswagen

Vorig bericht: « Wat gebeurde er met deze helmen van Max en Senna?
Volgend bericht: Belgen kiezen voor Volkswagen »

Lees Interacties

Reacties

  1. str8six zegt

    2 juli 2018 om 22:12

    Ik bied twee keer de helft!

    Login om te reageren
    • papa zegt

      3 juli 2018 om 05:45

      @str8six: dat is dan de volle mep. Jij moet maar geen inkoper worden als je groot bent

      Login om te reageren
      • str8six zegt

        3 juli 2018 om 07:45

        @papa: ok papa.

        Login om te reageren
  2. wouteraerox zegt

    2 juli 2018 om 22:16

    Slimme manier om je autobedrijf in de markt te zetten, als verzamelaar. Kun je makkelijk op alle auto’s het label ‘zeer goed onderhouden’ plakken. Zie ook een dealer kenteken voorbij komen.

    Zou ook gewoon een echte verzamelaar kunnen zijn natuurlijk, maar ik zie mogelijkheden met bovenstaande suggestie.

    Login om te reageren
    • zweed zegt

      3 juli 2018 om 01:00

      @wouteraerox: Ik zie Volgensmij (correct me if I’m wrong) auto’s van Autovilla Naarden. Of ze moeten er op lijken.

      Kan iemand dit uitsluiten/bevestigen?

      Login om te reageren
      • wouteraerox zegt

        3 juli 2018 om 01:27

        @zweed: de link naar de advertentie in de tekst geeft je ook mogelijkheid door te klikken naar verkochte exemplaren. Misschien kun je het daaruit opmaken.

        Staan overigens ook mooie auto’s tussen als een donkerrode SL55 AMG, groene Porsche 911 en een donkerblauwe Quattroporte V. Mooi wagenpark heb je voor de deur staan met die combinatie.

        Login om te reageren
      • dirkiii zegt

        3 juli 2018 om 09:15

        @zweed: de groene pick up komt van lenferink almelo aan de foto te zien

        Login om te reageren
      • MaartenD zegt

        3 juli 2018 om 17:47

        @zweed: autovilla naarden is een penoze tent..haalde vroeger holleeder en Bruinsma hun auto’s

        Login om te reageren
  3. tenaci zegt

    2 juli 2018 om 22:18

    Oh…. echt een Mercedes collectie……, mooi zeg!! Oh wacht, wat oude VW’s en ook een Lambo….. enne….. een boot???…. Brombakfiets…???!!1!! en een KASSA????

    En dat alles bij een fietsenwinkel?

    Dat België zojuist op het nippertje won na een vette achterstand op Japan is opeens niet meer het meest absurde van vandaag!

    Login om te reageren
    • frank2b zegt

      2 juli 2018 om 22:39

      @tenaci: Wát? België WON???

      Login om te reageren
      • wjeurs zegt

        3 juli 2018 om 00:17

        @frank2b: nee ze winden

        Login om te reageren
    • kauwsjotel zegt

      3 juli 2018 om 00:24

      @tenaci: what? No munny, here suck a..

      Login om te reageren
  4. deora zegt

    2 juli 2018 om 22:22

    Mooie collectie! Al is die r107 SL uit de VS wel erg verschrikkelijk ?

    Login om te reageren
  5. mark997gt3 zegt

    2 juli 2018 om 22:23

    IK zie een hele hoop foto’s van auto’s op verschillende plaatsen…….. betwijfel of dit een “collectie” is. Een “collectie van foto’s” misschien………

    Login om te reageren
    • simonferrari zegt

      2 juli 2018 om 23:12

      @mark997gt3: Dat viel me ook gelijk ook. Evenals de één bedekt met een zwart valk voor de kentekenplaten, en de ander op groene platen. Hoe gaaf sommige wagen uit deze collectie ook zijn, ik pas.

      Login om te reageren
    • roberto zegt

      3 juli 2018 om 00:20

      @mark997gt3: dat dus! Auto’s staan voor diverse huizen geparkeerd, en dat witte grote huis komt mij bekend voor.. N.v.V?!

      Lijkt mij ook raar dat iemand zijn 599 o.i.d. ook zo wil laten veilen..

      Login om te reageren
  6. mistermini zegt

    2 juli 2018 om 22:24

    De oude Jag heeft meer klasse dan al die andere auto’s bij elkaar

    Login om te reageren
    • sabrerator zegt

      3 juli 2018 om 13:24

      @mistermini:
      Eens. En een beetje jammer dat die nou nét op de foto staat met een open gereedschapskist erbij. Beetje stereotypen bevestigen.

      Wat zou ik graag zo’n ding hebben zeg.

      Login om te reageren
  7. moveyourmind zegt

    2 juli 2018 om 22:25

    Twee uit deze collectie zou ik wel willen, als begin van een eigen automobiel rariteitenkabinet.

    En dat is die foute Mercedes 190 met Zender pakket die een uitstekende vertegenwoordiger is van de fantastische Duitse wansmaak uit de eighties. En daarmee pure cult. Eigenlijk horen dit soort foute auto’s op de UNESCO lijst voor werelderfgoed.

    En als tweede de S-type, die eigenlijk net zo kitsch is, maar omdat het Engels is juist het toonbeeld van stijl en klasse is en daarmee een mooi tegenwicht biedt aan de Mercedes.

    Login om te reageren
  8. styns zegt

    2 juli 2018 om 22:26

    Ik wil die BMW cs.

    Login om te reageren
  9. Breinstein zegt

    2 juli 2018 om 22:28

    Dibs voor die 300S cabrio! Wat een schitterende auto is dat. Foto’s zijn wel dubieus, om over de gefotografeerde omgeving/setting maar te zwijgen.

    Login om te reageren
  10. elemento zegt

    2 juli 2018 om 22:37

    Mooie 190

    Login om te reageren
  11. potver7 zegt

    2 juli 2018 om 22:39

    Dit getuigt van een heel erg haastig in elkaar gedraaide verkoopactie. Met een paar goede foto’s en vooral consistente teksten in goed Nederlands zal de verkoop een stuk beter gaan. Nu is het vooral een bij elkaar geraapt zooitje waarvan de verkoper in een aantal gevallen ook niet echt snapt wat-ie heeft en er een leuk prijskaartje aan hangt.

    Login om te reageren
    • wfmodena zegt

      3 juli 2018 om 09:53

      @potver7: Tsja, dit is wel het niveau van verkopen dat je bij Vos Fietsen kan verwachten – dat zijn een beetje de marktkooplui onder de fietsenzaken. Een hoop van het “hophop, ff snel zo” werk. Van alle kanten brullen hoe goedkoop je bent, CAPSLOCK aan laten staan. Paar uitroeptekens erbij! Klaar is Kees. Wel ff goed checken of alles is afgemonteerd zoals afgesproken, heb ik mij laten vertellen. De term “concoursstaat” betekend dan wellicht ook “onlangs gewassen”…

      Login om te reageren
  12. frank2b zegt

    2 juli 2018 om 22:39

    Doe mij maar die bakfiets…

    Login om te reageren
  13. shibby zegt

    2 juli 2018 om 22:40

    Bij de Excalibur moest ik een beetje overgeven in mijn mond. De Pagode daarentegen is wel een schoonheid.

    Login om te reageren
    • stamp zegt

      3 juli 2018 om 00:11

      @shibby: ik moest ook even m’n lunch terug door slikken. En de collectie wat direct niet meeer interessant. Excalibur bezitten kan alleen maar slechte dingen betekenen.

      Login om te reageren
    • potver7 zegt

      3 juli 2018 om 07:18

      @shibby: Kitsch op wielen, en altijd in ’t wit. Voor je automobiele guilty pleasure…

      Login om te reageren
  14. Graafke zegt

    2 juli 2018 om 22:45

    Chrysler valt wel een beetje uit de toon bij de rest. Verder een lekkere collectie

    Login om te reageren
  15. peug206 zegt

    2 juli 2018 om 22:51

    Wat is foto 18?

    Login om te reageren
    • 2wheeler zegt

      2 juli 2018 om 23:16

      @peug206: een Excalibur Phaeton

      Login om te reageren
  16. spykerboy zegt

    2 juli 2018 om 23:00

    Voor mij de 599 graag, al staat er momenteel 1 (tijdelijk) al op mn oprit ?

    Login om te reageren
    • 2wheeler zegt

      2 juli 2018 om 23:14

      @spykerboy: dus je wilt hem eigenlijk alleen zodat je dit even kon zeggen?

      Login om te reageren
      • spykerboy zegt

        3 juli 2018 om 22:57

        @2wheeler: nee hoor, ben gewoon 599 fan, mooiste Ferrari sinds de F355 GTS vind in zelf..

        Login om te reageren
    • koekwaus zegt

      2 juli 2018 om 23:19

      @spykerboy: heb een ferrari F40 … in de kast, dat wel

      Login om te reageren
    • dnadave zegt

      2 juli 2018 om 23:46

      @spykerboy: wat doe je op AB dan! Naar buiten en rijden!

      Login om te reageren
      • spykerboy zegt

        3 juli 2018 om 22:56

        @dnadave: helaas, als de popo het ziet heb ik probleem, auto staat op kuwait platen en daar mag ik dus als NL ingezetene niet mee rijden helaas… ff wachten tot de eigenaar er weer is, als die naast mij zit durf ik dat weer prima aan gezien hij dan lekker kan aantonen dat het de zijne is ?

        Login om te reageren
    • mopar zegt

      3 juli 2018 om 08:58

      @spykerboy: Zeker van de deurwaarder die je 325i komt ophalen?

      Login om te reageren
      • spykerboy zegt

        3 juli 2018 om 22:57

        @mopar: nee hoor, goede vriend van mij die ff terug naar zn eigen land moest, woon vlak naast schiphol dus wel zo makkelijk voor hem ? staat wel leuk naast onze eigen autos ?

        Login om te reageren
  17. massarati zegt

    2 juli 2018 om 23:17

    Die 560 sl is niet de mooiste creatie van Jack Nicholson. Die velgen doen echt afbreuk aan de wagen.

    Login om te reageren
  18. raoufff zegt

    2 juli 2018 om 23:27

    Langs de A15 bij Rotterdam heeft een schroothandelaar ook al jaren een bizarre autocollectie te koop staan, alleen voor de velgen moet je extra betalen.

    Login om te reageren
  19. escort77 zegt

    2 juli 2018 om 23:29

    Ik ken deze fietsenzaak wel, ze verkopen hun fietsen net zoals de auto’s. Als je weet wat je zoekt en serieuze interesse hebt, negeer de wat goedkoop aandoende website en verkoopteksten, ga langs en kijk of het wat voor je is. Dan kun je vast een mooie deal maken.

    Wil je uitgebreid advies, service pakketten en een grote luxe showroom: dan zijn er voldoende andere handelaren waar je kunt kijken.

    Login om te reageren
    • wjeurs zegt

      3 juli 2018 om 00:23

      @escort77: welke zaak is het? En betekend dit ook dat ze unieke fietsen verkopen zonder te weten wat ze in handen hebben? Dat is ook een vrij lucratieve business namelijk! Zo heb ik een ex-tourfiets ge- en verkocht met een paar honderd euro winst laatst ;) Misschien dat ik maar eens een kijkje moet nemen dan!

      Login om te reageren
      • Dizono zegt

        3 juli 2018 om 01:17

        @wouterjeuring: Vos Racefietsen in Zwanenburg. Ze verkopen met name nieuwe fietsen, al hebben ze soms ook leuke inruilers. Maar het zijn echte dozenschuivers, vermoedelijk met meer liefde voor Benzen dan voor tweewielers.

        Login om te reageren
      • escort77 zegt

        3 juli 2018 om 08:33

        @wouterjeuring: ze hebben zeker unieke fietsen, via de link uit het artikel zit je zo op hun site maar ze adverteren ook op marktplaats.

        Dozenschuivers klinkt wat denigrerend. Ze hebben lage prijzen en een hoge doorloopsnelheid, maar er is veel mogelijk hoor. Je zou ook kunnen zeggen dat ze in de werkplaats veel betere fietsen met hoogwaardige onderdelen langs zien komen en daardoor weten wat ze doen.

        Nou ja, ik ga die toko ook verder niet verdedigen ofzo, maar wil ze niet afserveren op basis van een goedkope website met soms wat schreeuwende verkoopteksten.

        Login om te reageren
        • vroaaar zegt

          3 juli 2018 om 13:41

          @escort77: om een fietser bij te houden moet je inderdaad wel een hoge doorloopsnelheid hebben…

          Login om te reageren
  20. joostgrn zegt

    2 juli 2018 om 23:38

    Dan is je vader al die jaren met passie bezig is om een mooie collectie auto’s te verzamelen en zet zoonlief de gehele collectie te koop zodra pa er niet meer is… Met heel veel haast ook nog?

    Login om te reageren
    • joostgrn zegt

      2 juli 2018 om 23:40

      @joostgrn: -is ;)

      Login om te reageren
  21. dnadave zegt

    2 juli 2018 om 23:48

    Het maakt niet uit hoe smaakvol enkele auto’s zijn: als er een excalibur tussenzit dan heeft de eigenaar geen smaak. Punt

    Login om te reageren
  22. toyotaprius zegt

    3 juli 2018 om 00:31

    JetCars is een “classic” tak begonnen?

    Login om te reageren
  23. Orichy zegt

    3 juli 2018 om 00:32

    Je zou denken dat er een luchtje aanzat, als het op deze manier aangeboden wordt. Het ziet er niet uit, die bonte ‘collectie’. Niet mijn kopje thee.

    Login om te reageren
    • fordnut zegt

      3 juli 2018 om 09:47

      @orichy: Inderdaad, wat moet hier witgewassen worden?

      Login om te reageren
  24. marinepower zegt

    3 juli 2018 om 01:42

    Is Stoutjesdijk weer opnieuw begonnen?

    Login om te reageren
  25. mattr zegt

    3 juli 2018 om 02:18

    He de dozenschuiver uit Zwanenburg verkoopt zijn collectie. De Bentley die er altijd op de oprit staat wordt dus nog niet verkocht

    Login om te reageren
  26. horaciopagani zegt

    3 juli 2018 om 05:44

    Als ik me niet vergis is dat geen gewone 599 maar GTO. Getuige de splitter, andere gaas in de inlaten en de luchtuitlaten op de motorkap….

    Login om te reageren
  27. baserace zegt

    3 juli 2018 om 08:02

    Die dikbuik rechts op foto 11 is echt het stereotyp Mercedes Benz “Proleet” ?

    Login om te reageren
  28. mark383 zegt

    3 juli 2018 om 08:30

    De mooiste auto’s (waaronder twee jaren 50 mercedessen) zijn eigenlijk al verkocht: http://www.vosfietsen.nl/index.php?option=com_content&view=article&id=158&Itemid=190

    Login om te reageren
  29. Gulli zegt

    3 juli 2018 om 11:23

    Lijkt wel alsof hij verschillende mensen heeft beloofd hun auto/boot/kassa goed te kunnen verkopen. Denk ook niet dat het echt een collectie is maar eerder een verkoop in opdracht.

    Typische handelaar. Schuift wat door, verdient er wat aan en handelt weer verder

    Login om te reageren
  30. cossiekiller zegt

    3 juli 2018 om 13:11

    Die groene SL heeft velgen van een veel jongere SL65! Was geen goed idee trouwens…

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North