• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Gratis met de zelfrijdende Tesla taxi

Auteur: Michel, gepost 28 februari 2025 om 13:55 – 4 Reacties

gratis tesla taxi

Tesla is van plan om in Californië een gratis zelfrijdende taxidienst lanceren.

We hebben al een heleboel gehoord over de Tesla Cybercab en konden hem zelfs al even zelf aanschouwen in Brussel. Maar nu lijkt er toch echt schot in de zaak te komen! Elon Musk pakt door, en niet alleen bij de Amerikaanse ambtenarij.

De Washington Post weet namelijk te melden dat Tesla druk bezig is met de voorbereidingen om de zelfrijdende taxi ook echt in te gaan zetten in Californië. Hier kun je dus binnenkort echt vervoerd worden in de autonome taxi van het merk.

Gratis een Tesla taxi

Eind vorig jaar diende het merk van (voormalig) messias en visionair Elon Musk een aanvraag in bij de California Public Utilities Commission voor een vergunning om passagiers te vervoeren in de Tesla Cybercab.

De Washington Post vroeg de e-mails tussen de staat en het automerk op en daaruit blijkt dat Tesla toestemming heeft om de Cybercab te testen in de staat, met een mens achter het stuur (welk stuur?).

gratis tesla taxi

Wat ook uit de correspondentie blijkt is dat Tesla ook een vergunning heeft aangevraagd om daadwerkelijk klanten te vervoeren. Als die vergunning verleend wordt kunnen mensen gratis een zelfrijdende Tesla taxi oproepen. Nice!

Hoger doel

Elon Musk heeft zelf aangegeven dat de ambitie om zelfrijdende autonome voertuigen door heel de Verenigde Staten in te zetten van levensbelang is voor de toekomst van zijn bedrijf. Zelfrijdende auto’s zijn het belangrijkste wat Tesla volgens hem te bieden heeft en dus cruciaal voor de toekomst.

Nou krijgt Elon Musk het momenteel aardig voor de kiezen, maar dat weerhoudt hem er dus niet van om ook naar de toekomst te blijven kijken. Ziet hij het weer net zo scherp als toen hij met Tesla begon, of slaat hij hier de plank mis? En nog belangrijker, als het rond komt, wie gaat er dan deze zomer naar Californië om de taxi uit te proberen?

Ook interessant!

  • Duits bedrijf boycot Tesla om politieke voorkeur Elon Musk
  • Gratis Tesla Cybertruck kost je 11 miljoen euro
    Gratis Tesla Cybertruck kost je 11 miljoen euro
  • Zo bestuur je de Tesla Cybercab zonder stuur en pedalen
  • Tesla Cybercab volgende maand in Amsterdam

Nieuwste artikelen

  • Goed nieuws: EV’s zijn net zo dodelijk als benzineauto’s – hybrides zijn veel gevaarlijker
  • Lolbroek rijdt expres te hard langs politie en vraagt agenten om geinige flitsfoto
  • Volkswagen heeft goed nieuws voor de Polo met verbrandingsmotor!
  • Premium sedans verkopen voor geen meter in Europa, op deze EV na
FacebookTweetPinLinkedIn

california, cybercab, Elon Musk, gratis, Tesla, verenigde-staten

Vorig bericht: « Koop geen EV, je kunt hem toch niet laden!
Volgend bericht: Xiaomi verslaat wederom Porsche! »

Lees Interacties

Reacties

  1. Joris24 zegt

    28 februari 2025 om 14:35

    Jullie schreven laatst dat ‘ie de toezichthouder op autonoom rijden goeddeels onschadelijk heeft gemaakt vanuit z’n DOGE, misschien ook interessant om even te melden. https://www.washingtonpost.com/business/2025/02/21/musk-doge-tesla-autonomous-vehicles-nhtsa/

    Login om te reageren
  2. O plaat zegt

    28 februari 2025 om 15:53

    Elon schrapte het overheids toezicht op zelfrijdende wagens en zorgde er voor dat ongevallen met zelfrijdende wagens niet meer geregistreerd moeten worden. Bovendien heeft hij banden met Israël. Je moet je leven goed beu zijn om in deze wagen te stappen. Het lijkt mij vooral een plan om politieke tegenstanders te doen verdwijnen. In Rusland vallen tegenstanders van Poetin vaak van een balkon. In de VS zal het een ongeval met een Tesla worden.

    Login om te reageren
    • mashell zegt

      28 februari 2025 om 16:56

      Als ik je goed begrijp kun je als passagier van een zelfrijdende Tesla taxi een traumatische belevenis en later uitnodiging voor een getuigenis in de rechtbank verwachten.

      Login om te reageren
  3. Fernando zegt

    28 februari 2025 om 16:26

    Gaat in Californië geen geweldig succes worden.
    Vermoedelijk weer een zet om de aandelen terug in opwaartste richting te krijgen.
    Hij heeft toelating gekregen mits er een mens achter het stuur zit. Sick!

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North