
Twee extra deurtjes. Staat niet eens zo gek.
Fotosoeper X-Tomi maakte een Galibier van de Chiron door twee extra deuren toe te voegen. Het resultaat is een Chiron voor het hele gezin, al is er niet echt plek voor eventuele bagage. De verhalen over de Galibier spoken al jaren door de wandelgangen, maar tot op heden hebben we –op wat vage concepts na– nog niets concreets gezien.
Naar verwachting zal de Galibier dan ook (voorlopig) niet komen. Volkswagen heeft op dit moment iets anders aan het hoofd en geld kun je maar één keer uitgeven. Daarnaast gaf sjoemelkoning Winterkorn in 2013 al het antwoord op de vraag of de Galibier nu wel of niet zou komen. Het was een stellige “We wont do it.”
Er zijn tot nu toe slechts 200 exemplaren van de Chiron verkocht, dus wees op je hoede voor een stroom aan speciale edities mochten de laatste units moeizaam verkopen. Bovenstaande render doop ik alvast tot Chiron La Famille de Non-sens. Aan Bugatti de eer om er iets mee te doen.





-edit: reageren met meer dan één woord a.u.b.-
@ghost: wat heb je nou weer reageert
@ritchie: gokje: “Nee”.
Volgens de algemene voorwaarden van Autoblog had dit iets moeten zijn als “Nee, dank je. Ik vinnum lilluk.”
@escort77: ik stond bijna op het punt om precies hetzelfde te antwoorden; NEE
@arashrsf: NEE NEE!!
Normaal vind ik de shops van X-Tomi wel leuk. Maar deze is niet echt mooi te noemen.
Inderdaad nee!
Niet zoals die er zo bij staat. Maar misschien denken ze met deze chiron in de zwarte cijfers te komen en dan komen ze met een A8 met een w16?
Niet eens zo lelijk!!
Ziet er wel leuk uit, maar denk niet dat die achterportieren een makkelijke toegang bieden
Als je dat wilt doen moet de motor echt in de neus. Een Mid-engined 2+2? Ik geloof niet dat het bestaat.
@kilum: Zou opzich wel kunnen. Met een lange motorkap en de motor ver naar achteren geplaatst, achterin 2 ministoeltjes waar geen hond op past en voila, je hebt een 2+2 met middenmotor ;)
@kilum: De bmw I8 heeft ook een soort van achterbank
@kilum: Ferrari Mondial, lambo Urraco, etc. ?
@cocoloco: ? = ;)
Nu ik nog is naar het plaatje kijk klopt het ook niet. Het achterste deurtje geeft toegang tot het motorcompartiment. De Chiron is wel iets verlengd maar niet voldoende om hier een 2+2 van te maken.
Het ziet er niet echt mooi uit en technisch is het ook niet mogelijk lijkt me. De Galibier vond ik echter wel een gaaf concept. Was alleen niet zo gecharmeerd van de 8 (!) uitlaten, maar dat was wel aan te passen.
Nee niet doen
De gewone Galibier (hadden ze) moeten doen!
Dat achterportier is dus eigenlijk de motorkap en kan maar 10cm open. Heel praktisch allemaal.
Mooi ding alleen je moet echt een dwerg zijn om die achter deuren te kunnen gebruiken
Beetje mislukte Panamera in mijn ogen.
Zeker doen! Maar niet zo… De Galibier concept vind ik wél ge-wel-dig mooi!
Nee, maar ze hadden die Galibier best op de weg mogen zetten..
Als ze nu al beginnen met speciale uitvoeringen is de ‘normale’ Chiron straks de speciaalste!
het lijkt alsof een zwarte auto de achterkant van een blauwe auto opeet. Dat is wat mij betreft sowieso het issue met al die bugatties.
Mooi gesoept! Maar de achterdeuren zijn voor midgets en waar blijft de motor dan??
Ik vind het er opzich best uitzien. Beter dan de Galibier concept met 8 uitlaten en een laserstraal over zn dak…
Deze ‘soeper’ bakt er niks van. Er komen vaak mooie ‘soeps’ voorbij waarvan ik denk: dat mogen ze zo meteen produceren. Maar dit is niks. Door de achterportieren kom je bij de benzinedop. En waar zit de motor eigenlijk?
nee dank u, haalt zo geen 400 kmu dus volledig overbodig ?
Doe maar niet…
Hahaha, ziet er niet uit! Ff een deurtje er tussen plakken. Fantasieloze creatie… Next