
Antwoord: ja.
De ‘nieuwe’ BMW M2 heeft geen grote nieren, maar toch zijn de meningen over het design verdeeld. Ondergetekende gaf het design in 2023 al eens een make-over, maar nu heeft ook een bekende Instagram-designer een plasje gedaan over de M2.
Wat je hier ziet is de interpretatie van The Kyza, met bijna een miljoen volgers razend populair op Instagram. Hij heeft met name de neus flink gewijzigd en dat ziet er verdraaid goed uit, we kunnen niet anders zeggen. The Kyza heeft zich laten inspireren door de BMW 2002 Hommage, die in 2016 op Villa d’Este stond.




Wat The Kyza niet heeft gefixt zijn de rare, laag geplaatste achterlichten. Dat is een gemiste kans. Wel is de achterbumper een stuk vloeiender vormgegeven. Ook de ducktail is een stukje eleganter dan die van de nieuwe M2 CS.
Verder heeft Khyzal Saleem – zo heet ‘ie in het echt – er meteen een heel heftig apparaat van gemaakt, met wielkasten waar de Ford Mustang GTD jaloers op is. Dat vind je misschien een beetje teveel van het goede, maar hier is The Kyza groot mee geworden.
Hoewel sommige designs van Khyzal werkelijkheid worden, zal dit hoogstwaarschijnlijk een ‘wat als?’ blijven. Het zou ook wel een erg dure bodykit worden, gezien de hoeveelheid aanpassingen die er gedaan zijn. Maar het ziet er in ieder geval gelikt uit. Wij zouden zeggen: BMW, haal deze man binnen!
Credit: The Kyza





Leuk plasje, maar de voorbumper is mij net ff TE….
Op alle fronten overdreven. Maar wat de wagen helemaal buitenspel zet zijn de booskijkers, dat kan echt niet in 2025.
Ik vind het én wel goed staan én juist heel erg bij de tijd.
Vandaag de dag is iedereen wel ergens boos over.
De voorkant van deze is hoekiger dan de E30. Wat opzich een prestatie is.
Voorkant is inderdaad iets te veel van het goede. De uitlaatpijpen zijn imo nu ook uitverhouding (te klein) gezien de achterbumper en diffuser.
Transformer!
Volgens mij zijn er inmiddels meer tuning-pakketten voor deze M2, dan er ooit aan M2’s is verkocht.. Voorkant wel leuk, rest too much..
Recht van voren vind ik hem wel dik en vooral mooier dan die Lego bumper die standaard op de M2 zit. Maar schuin van voren en de rest is wel te veel van het goede wat mij betreft. Maar goed het is zijn stijl, en hij is er maar al te bekend mee geworden dus kennelijk valt het bij vele in de smaak.
De link naar de 2002 Hommage is overigens overduidelijk aanwezig.
Dit ziet er nog dramatischer uit, en dit is nog lelijker dan hij al is.
Achterkant doet me aan de Viper denken. Maar de voorbumper is zeker een hele verbetering.
Had dan die achterlichten die altijd op de kopzitten ook meteen omgedraait. Wel leuk ding zo maar wat overdreven
Ik vind dat ie het goed kan hebben. Hij is idd tegen extreem aan maar ik kan hem goed hebben. Als ze hem er neer zetten dan tuf ik er niet op. Veel beter dan standaard.
Dit soort scherpe randjes mogen niet vanwege de voetgangersveiligheid. Dat mag wel bekend zijn hoop ik..
Had ook zo´n aftandse Mansory kunnen zijn. Wat een gedrocht. Maar dat geldt helaas ook voor de gewone BMW´s tegenwoordig.