
Een photoshoot in het bos op een onverharde ondergrond kon natuurlijk niet uitblijven.
De Nederlandse zangeres Ilse DeLange is ambassadeur van Mercedes-Benz geworden. Bij dat ambassadeurschap hoort uiteraard vervoer. DeLange zal daarom rijden in een Mercedes GLE 300 4MATIC. Dit is een viercilinder turbodieselmotor met 245 pk en 500 Nm koppel. De SUV sprint in 7,2 seconden naar 100 km/u. De topsnelheid bedraagt 225 km/u.
DeLange gaat een samenwerking van twee jaar met Mercedes aan. Ze zal onder meer het netwerkplatform She’s Mercedes onder de aandacht gaan brengen. She’s Mercedes bestaat uit netwerkevenementen, een tijdschrift en een digitaal platform en is met name gericht op vrouwen. De GLE zal ingezet worden voor van en naar dit soort evenementen, maar bijvoorbeeld ook om naar concerten te rijden. Er is immers bagageruimte genoeg met deze SUV.
De nieuwe generatie Mercedes GLE werd een jaar geleden voorgesteld. Afgelopen zomer werd daar ook de SUV Coupé variant op gepresenteerd. Het huidige motorengamma bestaat uit twee diesel en twee benzinevarianten. Het gaat hier om de GLE 300 d 4MATIC, de GLE 400 d 4MATIC, de GLE 450 4MATIC en de AMG GLE 53 4MATIC+. In een later stadium zullen nieuwe varianten volgen, waaronder een nieuwe GLE 63 en een GLE 63 S. Laatstgenoemde komt zowel als SUV als SUV Coupé op de markt.
Wat een fan-tas-tisch nieuws!
@str8six: volgens mij loopt Albert Verlinde stage bij Autoblog
Hoe gaat het eigenlijk met de GLE, vorige maand stonden er nog iets van 10000 op een oud vliegveld in Ahlhorn te wachten voor modificatie bij de fabriek in Bremen.
@dickie: nou je ziet het, een ervan heeft het gered tot in een of ander bos,
@str8six: misschien is dat bos wel vlakbij dat vliegveld.
@str8six: Geen goede reclame voor het navigatiesysteem dus.
Ze hadden haar beter in een mooie S-klasse kunnen zetten. Maar dan wel DeLange.
@vetnek: Dan had ze waarschijnlijk moeten bijbetalen.
@dees: je gaat er gewoon serieus op in?
@momo: lol mooi he
Hopelijk kan ze als ´country`zangeres al de paarden temmen…
Helemaal verkeerde match voor Ilse……ze hadden haar de pick-up Merc. moeten geven. Ze heeft een Country songs achtergrond.
@rubenpriest, de vier cilinder is toch de gle300d volgens mij
@vinceb2: je hebt gelijk, het moet de 300d zijn inderdaad!
Ohhh wat leûk!
Als ze voor deze samenwerking met MB iemand had zien rijden in een GLE dan had ze d’r neusje opgetrokken en gezegd; wat een opzichtig, vervuilend en overdreven groot hok zeg.
Vreemde keuzes maakt MB Nederland, keuze auto Nee, keuze vrouw Nee… gemiste kans. EQC had toch veel leuker geweest als PR met een hip instapopje
Moooi máán.
1972 aan de lijn hier, ze willen hun broek terug.
Als het omtrent een viercilinder turbodieselmotor gaat zal het toch een GLE 300d 4MATIC zijn?
Wat een kansloos artikel.
Met haar Nashville repertoire verwacht je toch dat Jeep of zo haar aantrekt. Mercedes? Dass gibts doch nicht.
@ericd: haar volgende album wordt gevuld met schlagers…
@ericd:
Geen Frazer Nash, of Nash Metropolitan?
;-)
Ohhhh, wat fijn voor Mercedes GLE dat Ilse de Lange hem nu heeft!!! So touching
Ik had dit soort promo dingen toch eerder verwacht met de elektrische versie.
Ik vind Ilse de Lange lief.
Mercedes betaalt veel BN-ers om hun gedrochten te rijden. Gordon rijdt ook al in de oerlelijke GLE Coupe. Dat kan alleen maar als Mercedes er voor betaald heeft.
Deze nieuwe GLE is de lelijkste M/GLE klasse in jaren. Mercedes maakt ze steeds minder fraai. Je ziet de vorige GLE en deze gelukkig weinig rijden. Hoe kan dat nou?…
Dat heet Mercedes VIP Lease sommige Celebs krijgen dan een Mercedes voor weinig, in Duitsland zie je dat veel bij Youtubers en Influencers.
Ilse is altijd +1, maar die GLE is wel haar eerste minpuntje zeg…
@citrofiel: Ilse zingt fantastisch maar ze praaaat nogal met een almeloooosss accent.
@mashell: Dus? Ik wooooon al een aantal jaar in het Oooosten hoooor, ik ben er inmiddels wel aan gewend. Vind het wel een plusje eigenlijk. :-)
De Lange broek van Ilse lijkt me link. Zó wijd. Voor je t weet blijft ie om de versnellingspook hangen
@schreute01: die pook zit aan het stuur, wat was Ilse aan het doen?
Maar de vraag is: heeft ilse wel de lange uitvoering?