• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Nederlandse prijs Morgan Plus Six bekendgemaakt

Auteur: RubenPriest, gepost 26 juni 2019 om 10:01 – 25 Reacties

Afbeelding Nederlandse prijs Morgan Plus Six bekendgemaaktAfbeelding Nederlandse prijs Morgan Plus Six bekendgemaaktAfbeelding Nederlandse prijs Morgan Plus Six bekendgemaaktAfbeelding Nederlandse prijs Morgan Plus Six bekendgemaaktAfbeelding Nederlandse prijs Morgan Plus Six bekendgemaaktAfbeelding Nederlandse prijs Morgan Plus Six bekendgemaaktAfbeelding Nederlandse prijs Morgan Plus Six bekendgemaaktAfbeelding Nederlandse prijs Morgan Plus Six bekendgemaakt

Nederlandse prijs Morgan Plus Six bekendgemaakt
Voor 90.000 Britse ponden scoor je er in Engeland eentje. Hoe zit dat hier?

Je kunt de bekende weg bewandelen als het gaat om de aankoop van een sportieve, dure auto. Er zijn ook zat merken die een alternatief aanbieden. KTM, Caterham, Donkervoort en ook Morgan om maar enkele voorbeelden te noemen.

Eerder dit jaar kondigde Morgan de nieuwe Plus Six aan en via Louwman Exclusive komt het nieuwste model ook naar Nederland. De Plus Six is het eerste model die staat op het nieuwe CX-Generation aluminium platform van het merk. Ook is het de eerste Morgan met een turbomotor, in dit geval de B58 TwinPower Turbo zes-in-lijn van BMW. Dit blok kennen we onder meer van de BMW Z4 M40i en de Toyota Supra.

In vergelijking met de Morgan zijn de twee genoemde auto’s maar zwaargewichten. De Plus Six weegt slechts 1.075 kg. De zes-in-lijn gaat 339 pk en 500 Nm koppel leveren. De motor is gekoppeld aan een ZF achttrapsautomaat. Ondanks het typische uiterlijk deelt de auto minder dan één procent van zijn 4.000 onderdelen met andere Morgans, aldus het automerk.

De wielbasis is 20 mm groter in vergelijking met de Plus 8. Daardoor is er 200 mm meer beenruimte en 31 procent meer bergruimte. Zo zitten langere mensen toch comfortabel in de roadster.

In Nederland scoor je de nieuwe Morgan Plus Six vanaf 121.200 euro. Met de lancering komen er tijdelijk twee uitvoeringen beschikbaar, de First Edition Moonstone en de First Edition Emerald. Prijzen voor deze varianten beginnen bij 136.200 euro. De auto kan per direct besteld worden.

Ook interessant!

  • Morgan Plus 6 rijtest: raket zonder obesitas
    Morgan Plus 6 rijtest: BMW-power zonder het gewicht
  • Morgan Plus Four LM62
    Morgan Plus Four LM62 is behoorlijk zeldzaam [update Nederlandse prijs]
  • Deze roadster met BMW V8 is helaas de laatste in zijn soort
  • Morgan verbetert roadsters
    Morgan verbetert roadsters op opmerkelijke wijze

Nieuwste artikelen

  • Is dit de lelijkste politieauto ter wereld?
  • Tesla eindigt onderaan in nieuw betrouwbaarheidsonderzoek
  • Nu officieel in beeld: de Koreaanse RS6-killer!
  • Hoonigan gaat ondersteboven in nieuwe Gymkhana
FacebookTweetPinLinkedIn

Cabrio, geld, Morgan, Plus-Six

Vorig bericht: « Officieel: dit is de nieuwe Opel Corsa
Volgend bericht: PVV, VVD en FvD willen pitspoezen op Zandvoort »

Lees Interacties

Reacties

  1. kreukelzone zegt

    26 juni 2019 om 10:05

    Blijf het mooie wagens vinden. Het stuur valt alleen wel heel erg uit de toon bij de rest van het ontwerp.

    Login om te reageren
    • janmetdelangeachternaam zegt

      26 juni 2019 om 10:31

      @kreukelzone: vind het stuur juist wel passen, lekker simpel niet te modern. De versnellingspook daarentegen

      Login om te reageren
    • lambowambo zegt

      26 juni 2019 om 10:33

      @kreukelzone: Vind die pook erger

      Login om te reageren
    • kniesoor zegt

      26 juni 2019 om 15:20

      @kreukelzone:
      Met het stuurtje zou ik nog wel kunnen leven, maar vind de pook en de stoelen (vanwege de wat grote hoofdsteunen) grotere issues. Stoelen zijn vrij makkelijk te vervangen door kuipjes, maar die pook . . . dat wordt een dingetje, vrees ik.

      Login om te reageren
  2. intiemgeschoren zegt

    26 juni 2019 om 10:11

    Altijd mooi om te zien hoe autorijden er 84 jaar geleden uit zag. Ik ben meer van deze tijd, zeg maar.

    Staan de opties ’tweedjasje’ en ‘wegenatlas’ nog op de besteltelex?

    Login om te reageren
    • cossiekiller zegt

      26 juni 2019 om 12:35

      @intiemgeschoren: Ik denk dat je bij dit gewicht en het bijhorende vermogen/ koppel, 84 jaar geleden terug in de tijd kan reizen.

      Login om te reageren
  3. berlinetta zegt

    26 juni 2019 om 10:12

    Een hoop geld voor een mooie auto met een afschuwelijk interieur.

    Login om te reageren
  4. Dutchdriftking zegt

    26 juni 2019 om 10:14

    Een boel geld voor een leuk speeltje. Mocht ik zelf anderhalve ton stuk kunnen slaan voor een speeltje in het weekend, en ik zou in dit segment gaan shoppen dan altijd een Donkervoort.

    Login om te reageren
    • dakarbemo zegt

      26 juni 2019 om 10:49

      @dutchdriftking: Lijkt me niet echt t zelfde segment. De ene is heel tradioneel touren, de Donkervoort toch echt prestatiegericht

      Login om te reageren
  5. viezefreddyw zegt

    26 juni 2019 om 10:15

    Ik vind het geweldige wagens. Ooit ga ik eens zo iets kopen.
    Ik houd wel van dat klassieke design met hedendaagse techniek.
    Alleen de pook… Echt een mooie combinatie is het niet…

    Login om te reageren
    • vetnek zegt

      26 juni 2019 om 10:18

      @viezefreddyw: wow echt hè! Toen ik ZF bak in het artikel las dacht ik: “hmm wat hebben ze met die pook gedaan”

      Vrij weinig helaas :-(

      Login om te reageren
  6. gove zegt

    26 juni 2019 om 10:24

    wat een lelijke manier om 120k kapot te slaan,

    Login om te reageren
  7. elemento zegt

    26 juni 2019 om 10:26

    Bmw pook

    Login om te reageren
  8. lambowambo zegt

    26 juni 2019 om 10:34

    Eeuwig zonde dat er geen handbak voor beschikbaar is, toch wel een beetje een gemiste kans wat mij betreft. Je koopt deze auto voor het spartaanse stuurmansgevoel, niet om comfortabel te cruisen lijkt me

    Login om te reageren
  9. porsche928 zegt

    26 juni 2019 om 10:37

    Ronde koplampen met een streep licht is wel heel erg WWII

    Login om te reageren
  10. reactief zegt

    26 juni 2019 om 10:49

    Als je ziet hoe deze met de hand gebouwd wordt. Dat houten frame wat met de hand wordt gebouwd en bijgeschaafd. Daarna het aluminium wat er met de hand omheen geklopt wordt. Het leer precies zoals jij het wilt gestikt. Alles in elke kleursamenstelling zoals jij het wilt. Dat je als koper elk moment de fabriek in mag om het bouwproces te volgen ofwel elke wel een foto update krijgt.

    Dan vind ik die prijs helemaal zo gek nog niet. Ja, ik zou er graag eentje willen.

    Login om te reageren
    • intiemgeschoren zegt

      26 juni 2019 om 10:51

      @reactief: Weet jij toevallig waar ik een zwart houten koets kan laten maken voor 4 paarden. Ga volgend jaar een grote reis maken, van Noord-Holland naar Drenthe.

      Login om te reageren
      • bischero zegt

        26 juni 2019 om 10:59

        @intiemgeschoren: hoezo ga jij vier paarden in een koets stoppen?

        Login om te reageren
      • lekbak zegt

        26 juni 2019 om 11:06

        @intiemgeschoren: Made in China is veel beter en leuker natuurlijk dan handgemaakt in Engeland. Onderweg lekker high worden van de oplosmiddelen, twee vliegen in één klap!

        Login om te reageren
      • reactief zegt

        26 juni 2019 om 12:51

        @intiemgeschoren: beetje omslachtige reactie om je punt duidelijk te maken.

        Login om te reageren
  11. scrmeagle zegt

    26 juni 2019 om 12:01

    Wacht nog even om hem in het echt te zien en zal dan zeggen hoe ik erover denk. Zou hem wel willen hebben denk ik.

    Login om te reageren
    • 888natan zegt

      26 juni 2019 om 13:21

      @scrmeagle: Nou weet je wat, laat tegen die tijd dat dan maar weten…

      Login om te reageren
  12. erce zegt

    26 juni 2019 om 15:58

    Mooi hoor, handwerk en zo. Maar voor dat geld wil je toch niet in een auto zitten die er uitziet als een willekeurige kitcar. Voor dit soort bedragen kan het echt zo veel beter.

    Login om te reageren
  13. roadster zegt

    26 juni 2019 om 22:10

    Voor de helft koop je een oude plus 8. Veel bruter.
    https://www.youtube.com/watch?v=u3ltnQug2-A

    Login om te reageren
  14. ralfast zegt

    27 juni 2019 om 12:21

    Dan kunnen we het hebben over de pook, maar ik vind de wielkeuze eigenlijk storender. Pas op een of andere manier niet. Lijken meer alpina sjonniesloffem dan wielen die matchen met het klassieke uiterlijk.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North