
Zijn de wegen in Monte Carlo te smal of is de Koenigsegg te breed?
We hebben met z’n allen te weinig respect voor de beterbedeelden onder ons die in supercars door Monte Carlo paraderen. Zeker het wat oudere spul is echt niet zo makkelijk op laag tempo rond te rijden dan je misschien denkt. Ook het uitvoegen van een Koenigsegg Jesko Attack kan behoorlijk uitdagend zijn in Monaco.
Het oogt misschien erg simpel, maar stuur jij maar eens een auto van 3,5 miljoen richting een smalle strook terwijl de wereld meekijkt. De inmiddels populaire Jesko uit Nederland was kennelijk op vakantie in het prinsendom. Spotter supercars_nantes zag het gebeuren en besloot de Koenigsegg te filmen.
Op laag tempo neemt de Zweedse supercar een stukje van de stoeprand mee. Het geluid is afgrijselijk en klinkt ontzettend duur. De eigenaar laat echter aan Autoblog.nl weten dat er niets aan de hand is, omdat de Koenigsegg is voorzien van een professionele PPF-laag.
Nederlandse Jesko raakt stoeprandje
Natuurlijk zit de reactiesectie onder de Reel vol met mensen die het een schande vinden dat de Jesko-rijder niet beter uitkeek. Anderen halen uit naar de uploader die niet andermans pech had moeten filmen , maar de Jesko-bestuurder had moeten helpen met aanwijzingen. Je kunt het ook anders bekijken: gelukkig is er nog de Jesko Absolut.
Foto: Koenigsegg Jesko Attack Plus gespot door @justawheelchairguy





Pardon my ignorance, maar is ‘een PPF laag’ inderdaad afdoende om schraapschade aan een oto te voorkomen ? 🤔
Ik ben ook wel benieuwd. Ik vraag dit natuurlijk voor mijn vrouw, want zelf heb ik natuurlijk geen moeite met stoeprandjes he.
Ik gok dat het er dwars doorheen gaat. Die PPF folie is niet heel dik. Dik genoeg tegen steenslag maar een stoeprandje….
Nee dat gaat hem niet worden. Leuk voor stuifsel, vogelschijt en (meeste) steenslag, maar dit niet.
Denk dat het (z’n toelichting) een beetje “copium” is geweest van de eigenaar
1,5 ton BPM zit er op die auto. pffft.
Ik probeerde het filmpje te kijken in de app. Wat dom van mij
Aan het geluid te horen is het gewoon kapot €€€€€€€€€€€€
Ach, hij rijdt tenminste met de auto. Dan kan er altijd schade ontstaan, shit happens.
Dit klinkt eerder of dat die skirt die de stoep raakt breekt. Maar inderdaad, hij rijdt er tenminste in en dan kan dat gebeuren. Alhoewel je er natuurlijk zuinig op kan/moet zijn, is het uiteindelijk gewoon een gebruiksvoorwerp
Ah joh, ’t is maar ’n auto 😉