• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Column nu: Overdosis autonieuws

Auteur: sacha, gepost 31 maart 2007 om 10:00 – 21 Reacties

Overdosis...

Bereid u voor, om met Geert Wilders te spreken, op een tsunami van auto gerelateerd nieuws de komende dagen, want de AutoRai 2007 staat op het punt van beginnen. En hoewel het een hoop mensen een worst zal zijn (’t zijn maar auto’s hè?) is toch heel journalistiek Nederland, en dan met name de autojournalisten, in de hoogste staat van paraatheid. De AutoRai is nou eenmaal een evenement van formaat in Nederland, premier Balkenende komt zelfs de beurs openen.

De autobusiness is van groot economisch belang voor Nederland, ongeacht de CO2 ‘problematiek’ die momenteel zo’n hype beleeft. Ik kom net terug van de persdag, en in vergelijking met de vorige AutoRai is duidelijk te zien dat het weer goed gaat in Nederland. De stands zijn een stuk groter dan 2 jaar terug, en vrijwel alle merken inclusief de exoten zijn aanwezig. En omdat de beurs tegenwoordig na Genève wordt gehouden, staan er ook allemaal interessante auto’s die elders hun première hebben beleefd. Op wat kleinigheden na is er op de AutoRai niks echt nieuws te zien, omdat het mondiaal gezien toch een Calimero aangelegenheid is.

Calimero of niet, de autopers is verguld. Ook wij, want ook al zijn de andere beurzen waar tegenwoordig de rode loper voor ons wordt uitgerold veel belangrijker, dit is toch een thuiswedstrijd. Daarnaast is dit de eerste keer dat we de AutoRai verslaan in ons korte bestaan en dat is toch een beetje een mijlpaal. Twee jaar geleden gingen namelijk alle deuren nog gewoon hermetisch op slot bij het horen van de woorden ‘blog’ en ‘punt ennel’. Auto PR en internet beginnen elkaar steeds meer te waarderen.

Sterker nog, het lijkt alsof er een kentering gaande is. Waren het vroeger enkel de weblogs die ook de luchtige kant van dit soort evenementen uitgebreid aan bod brachten, nu hebben alle zichzelfrespecterende online-autobladen een beursbabes rubriek. Ik zag zelfs een NOS cameraploeg achter de beursmeiden aan hollen voor, jawel, een interview.

Misschien groeien de oude en nieuwe media wel langzaam naar elkaar toe. Maar de tijd dat Sacha de Boer op onze site het autonieuws verslaat inclusief interview met motorkap schuivende naaktslakken is waarschijnlijk nog ver weg.

[ in vergelijkbare vorm gepubliceerd op nu.nl, 28 maart 2007 ]

Ook interessant!

  • De Autoshow van Genève keert nu écht terug!
  • geneve
    Salon van Genève voortaan in, eh, Qatar?
  • Column: veiligheid maakt geen bal meer uit
  • Handbak
    Column: heeft de handbak überhaupt nog toekomst?

Nieuwste artikelen

  • Gespot – Heerlijke Lancia Delta restomod in goed gezelschap
  • Waarom Lando Norris geen straf kreeg bij het inhalen van Tsunoda
  • LANDO NORRIS IS DE F1 WERELDKAMPIOEN VAN 2025
  • De enige Bugatti EB110 op Nederlands kenteken is gespot!
FacebookTweetPinLinkedIn

autorai, autorai-2007, Columns

Vorig bericht: « F1 vs Tractiecontrole
Volgend bericht: Ford Mustang Shelby Cobra GT500 KR »

Lees Interacties

Reacties

  1. Alwood zegt

    31 maart 2007 om 10:19

    haha, erg leuk idd dat jullie nu gewoon worden geaccepteerd op evenementen! ik moet zeggen dat ik ook nooit meer op sites van autobladen kom sinds ik autoblog ken :P komt 100% door dat overcommerciële gedoe van vooral autoweek.
    – altijd hetzelfde leuke positieve verhaaltje alleen iedere keer bij een andere auto invullen…
    – heel erg veel mensen waar je niks mee te maken wil hebben op het forum…
    – té irritante reclames die zomaar midden in je schem komen en dan moet je heeel voorzichtig op het kruisje klikken anders wordt je meteen doorgelinked! :o

    neh… nooit meer iets anders dan autoblog voor mij ;) tenzij jullie ook de verkeerde kant op gaan!

    en wat betreft de autorai… ik ben erg blij dat er weer wat fatsoenlijks staat dit jaar :D 2 jaar geleden was het meest spannende de volvo VCC en de Range Rover sport supercharged… dit jaar staat er zelfs de nieuwe Jag concept :D toch echt de moeite waard naar mijn mening :)

    Login om te reageren
  2. M Freak zegt

    31 maart 2007 om 10:19

    9 April ga ik naar de RAI.
    –edit: fijn voor je…–

    Login om te reageren
  3. M Freak zegt

    31 maart 2007 om 10:21

    Voor alle duidelijkheid, op de 10e krijg je verslag van mij.

    Login om te reageren
  4. PigPen zegt

    31 maart 2007 om 10:52

    Een vraagje: zijn jullie autobloggers op de persdag geweest?

    Ik wel namelijk en ik moet zeggen, ik wil nooit meer anders… overal gratis koffie/thee/fris, ’s middags een gratis maaltijd en het aller belangrijkst de Maybach, Aston Martin’s, etc, waren open en bereikbaar en géén rijen mensen die staan te dringen!

    Login om te reageren
  5. glo95 zegt

    31 maart 2007 om 12:37

    Autorai was echt meesterlijk, die maserati met beige interieuer bij ingang maserati stand! phieuw echt mooit man, net alsof je in een fauteuil zit:D Jaguar XK en aston vantage mogen er ook best zijn zeg;) Lotus europa is tog ook meesterlijk, alsje daarmee weg zou rijden schuurt je kont zoongeveer over de weg:D:P

    Login om te reageren
  6. autoblogger zegt

    31 maart 2007 om 12:41

    @Alwood: dank voor je lovende woorden, dat doet ons goed ;)

    @PigPen: yep, we waren op de persdag. Heb je het filmpje niet gezien?
    http://www.autoblog.nl/archive/2007/03/28/autoblog-video-de-amsterdam-autorai

    Login om te reageren
  7. floryn zegt

    31 maart 2007 om 15:24

    @ Alwood

    helemaal gelijk dit is verreweg de beste nederlandse auto site en ik tjek m ELKE dag omdat ie zo goed in elkaar zit

    verder vind ik wel dat jullie je niet moeten verlagen tot het niveau van Geert Wilders want het enige wat die vent doet is domme mensen mobiliseren voor domme zaken met angstige motieven………..

    Login om te reageren
  8. floryn zegt

    31 maart 2007 om 15:25

    o haha iklas het grapje nog een keer laat de vorige post maar een beetje zitten :)

    Login om te reageren
  9. Ejay zegt

    31 maart 2007 om 15:31

    Ik zag op een tv (in het restaurent tussen ingang en hal 11 de trap op) autoblog.nl voorbij komen. Stiekum aan het sponseren?

    Login om te reageren
  10. autoblogger zegt

    31 maart 2007 om 15:36

    Haha, je bent de eerste! We zijn geen sponsor maar ons filmpje komt inderdaad een paar keer per uur voorbij ;)

    Login om te reageren
  11. Cars zegt

    31 maart 2007 om 16:11

    De autorai wordt vast een succes. Maar die vrouwen moeten oprotten! :|

    Login om te reageren
  12. HUMMFREAK zegt

    31 maart 2007 om 19:01

    Nee jo, die vrouwen moeten blijven :p
    Trouwens Ik heb jullie reclame op de AutoRAI gezien, echt stoer man ;)

    Greetz.

    Login om te reageren
  13. epter zegt

    31 maart 2007 om 22:30

    hehe laat die vrouwtjes daar maar mooi staan :) als ze in de weg staan vraag je tog of je ff met ze op de foto mag :)

    Login om te reageren
  14. PigPen zegt

    1 april 2007 om 13:36

    Heb ik ook gezien toen ik in de perskamer zat… kwam ook Bavo binnenlopen, ik moest me inhouden om niet heel hard te roepen: “Hey Bavo… Nieuwe KIAAAAAA!!!!” ;)

    Login om te reageren
  15. audi racer zegt

    1 april 2007 om 16:21

    -edit: leer eerst eens schrijven-

    Login om te reageren
  16. GTA zegt

    2 april 2007 om 17:52

    @Cars: wat nou; Maar die vrouwen moeten oprotten!
    –edit: ip-ban–

    Login om te reageren
  17. marij zegt

    4 april 2007 om 00:38

    Lady Day,

    Voor alle deelnemersop de Rai 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    svp NOOIT meer een LADY DAG op de Auto Rai,nog nooit een saaiere dag gehad als vandaag !!! Het was voor alle Dames een ramp,vraag me af wie op dit idee kwam????Zeker weten een MAN !!!

    Groetjes

    Login om te reageren
  18. eric de noorman zegt

    4 april 2007 om 19:39

    Op de rai staat een bugatti. Heel erg gaaf voor zo’n 1.800.000 euro excl/excl.
    Alleen jammer dat er aan de rechter voorzijde van de velg al corrosie zit.
    Ik kan me natuurlijk ook vergissen,n.l. dat hij bij de looman klassiekers hoort.
    en dan mag er natuurlijk ook wel iets mee zijn.

    Login om te reageren
  19. Alwood zegt

    7 april 2007 om 19:55

    én ik heb een fotoserie van de RAI! :D ik ben er trots op ook! :P zal wel ff duren tot alles op autojunk staat…

    nu ik er ben geweest: wát een mooie RAI was het dit jaar!!! :D de meest prachtige wagens stonden er!

    Login om te reageren
  20. autoblogger zegt

    7 april 2007 om 20:39

    @Alwood: thanks! wel veel mercedes hoor ;)
    http://www.autojunk.nl/pix/view/130281
    http://www.autojunk.nl/pix/view/130282

    Login om te reageren
  21. Alwood zegt

    7 april 2007 om 22:03

    @autoblogger
    haha… dat is slechts het begin ;) vooral de 2 slr’s vond ik écht mooi :D ook de nieuwe C ziet er ‘in person’ heel goed uit.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North