
Bovenstaande Rolls-Royce zal in de garage blijven rusten.
Rappers en self-incrimination, het is en blijft een veelvoorkomende, hilarische combinatie. Waar artiesten in de Verenigde Staten uitgebreid op een beat vertellen hoe ze mensen hebben beroofd en vermoord of zelfs heuse bankovervallen hebben opgezet, is het fenomeen inmiddels ook over gewaaid naar Nederland. Althans, tot op zekere hoogte.
Rapper Boef heeft vanmiddag namelijk van een kantonrechter in Breda een fikse straf op zijn dak gekregen, naar aanleiding van een video die hij in de laatste helft van 2016 op het internet plaatste. In de video filmt de vlogger-turned-rapper haarfijn hoe hij met zijn Audi RS6 ongeveer 300 km/u rijdt over de Nederlandse wegen. Later bleek uit onderzoek dat Soufiane Boussaadia, zoals Boef eigenlijk heet, in Tilburg ook nog snelheden van 165 km/u had aangetikt binnen de bebouwde kom.
In de rechtszaak was de aanklager uit op een voorwaardelijke celstraf en een rijverbod van 2,5 jaar, maar vanmiddag heeft de rechter besloten dat Boef voldoende heeft aan een rijverbod van 1,5 jaar. De voorwaardelijke celstraf wordt ook achterwege gelaten, in plaats daarvan moet Boef 6.500 euro, een bedrag dat hij in een avondje terugverdient, overmaken op de rekening van een fonds voor verkeersslachtoffers.
Bij het uitdelen van de straf heeft de rechter vooral rekening gehouden met het feit dat Boef een grote voorbeeldfunctie heeft voor zijn duizenden jonge fans. De rechter wil niet dat de kinderen die naar Boef luisteren dezelfde capriolen gaan uithalen en denken dat de openbare weg een racebaan is voor hun plezier.
Overigens ging Boef redelijk goed om met zijn straf. Zo plaatste hij vanmiddag na de uitspraak het volgende bericht op Instagram, waarmee hij toegeeft dat hij de komende tijd de bus zal moeten pakken in plaats van een van zijn dikke bolides.
Beeld: Boef in zijn Mansory Wraith, door @toyotafortuner
“Voor deze monster”
@g60gti: Getuigt in ieder geval van zelfrelativering. Ik vind ‘m wel mooi.
@silverarrow: De grap bedoel ik, de bus minder.
@silverarrow: hij had eerder met die zelfreflectie moeten beginnen, dan had hij de Rolls Royce niet in hoeven ruilen voor deze monster.
@rhellema: Zelfrelativering is iets anders als zelfreflectie.
@silverarrow: oh, leg uit.
@drdre1: Nope.
@silverarrow: om jezelf te kunnen relativeren moet je eerst refelecteren.
@rhellema: Nee hoor, die twee staan los van elkaar.
@silverarrow: dat zeg ik!
@rhellema: Dat zeg je niet, je zegt dat het ene een voorwaarde is voor het ander.
@silverarrow: wat jij wil pik!
@rhellema: Och, och, gaan we nu lopen schelden. Misschien is het tijd om wat te reflecteren en relativeren. Doei hé!
@silverarrow: zo snel op je teentjes getrapt? Grappig! Schelden…haha…hilarisch. Maar nu begrijp ik ook je gehele beweegreden dat je zelfreflectie en zelfrelativering niet samen kan zien. Maakt niet uit, komt wel als je groot bent. Jij ook een fijne dag.
@rhellema: Hoe definieer jij pik dan? Je probeert heel krampachtig je gelijk te halen. Wat je tot nu toe ook schreef, je geeft er alleen maar blijk van dat je er duidelijk weinig van begrijpt. Ik zal geen wederzijdse aanname over jouw leeftijd maken. Wat die ook moge zijn, ik hoop dat je dat bord voor je kop ooit kwijt raakt. Anders zie ik het somder voor je in. Fijne dag verder!
@silverarrow: als jij erom gevraagd wordt om iets uit te leggen antwoord je met “nope”, nu mag je het ook zelf uitzoeken. En maak je over mij geen zorgen, het is al goed gekomen met me. Wederom een hele fijne dag toegewenst.
@rhellema: ‘ze’ rolls
@g60gti: “Me rolls”
@g60gti: echt he hahaha wat een lul ?
@g60gti: ik was al klaar met lezen bij “me”
@neleev:
Ik al bij “Boef”
@g60gti: “me” Rolls is dan wel goed?
@jeroenwz: nee
Hahahahaha
En terecht. Mooi om te zien hoe hij ermee om gaat. Accepteren.
@roadster1976: och jee, er zijn nog mensen die er in trappen ook ….
@potver7: erin trappen. Media technisch kan hij niet anders. Thuis vloekt hij misschien wel even…
They see me Rolls Rollin’
They hatin’
@donvincenzo: boef is geboren in Frankrijk en zijn roots liggen in Algerije. Dus Marokkaans is hij niet?.
@rochester: @doncevincenzo. Excuus, de reactie was bedoeld voor @jopke
@rochester: @jupke.*
@rochester: Tomeeto, Tomaato
@rochester: had er beter kunnen blijven.
@rochester: en u vindt Fransen beter? Als ik ergens een pest hekel aan heb zijn het wel nationalistische fransen
Tja,Marokkanen in Nederland. De echte kansenpareltjes haal je er zo uit!?
@jupke: Alhoewel Boef geen marokkaan is
@ariif: Ach of je nu Nederlander, Marrokaan of Algerijn bent maakt niets uit. Je bent een idioot of je bent het niet en hij is er een.
@dees: Zijn we niet allemaal een stelletje idioten hier?
@jupke: Het is een Algerijn, jullie Duitsers hebben een bekrompen gedachte en een grote onderbuik!
@mcaa: hij is Pied Noir!
De enige goede benaming!
Wat is dat nou voor een straf,
Minimaal 2,5 jaar rijbewijs afpakken
En de geld boete.
@tfsi: hoe vaak heb jij wel niet de 200 aangetikt in jouw auto? ( mits hij dat haalt natuurlijk) moet je dan gelijk verbannen worden naar Zuid Afrika? Jeetje zeg
@vagtroep: hoe vaak heb je 200 aangetikt (waar het niet mag) en ben je gepakt.
Denk dat velen 0 zullen zeggen.
Deze man dus wel. En hij schept er over op tegen 1.1 miljoen mensen. Dan vind ik persoonlijk een ‘straf’ van 1.5 jaar niet mogen rijden + boete van 1 dagje werken zeer zeer mild.
Een van zn gevolg zal hem vast wel rondrijden en dan blijft er dus weinig straf over!
Ik keur het niet goed natuurlijk, maar iedereen rijdt wel eens veel te hard. JA GEEN 300 zullen de meeste zeggen, dat halen de meeste gebakjes ook niet. 300 voor gekietelde RS6 is hetzelfde als 200 in een GTI’tje.
@nopetrolnofun: Niet als je er door geraakt wordt.
@donvincenzo: bullshit, je ligt in 1000 stukjes op het asfalt. 200 of 300kmu
@nopetrolnofun: hier zijn ze allemaal schijnheilig en lieverdjes
@moewat: vandaar dat je er bent.
@moewat: je hebt gelijk. Hier rijdt iedereen 300 zonder aan evt gevolgen te denken.
@nopetrolnofun: Alleen de meeste van ons zijn niet zo dom om het te filmen en online te pleuren. Daarnaast hebben de meeste van ons ook geen ‘voorbeeldfunctie’.
@berlinetta: precies dit dus. Maarja wij zijn schijnheilig…
@berlinetta: behalve de redactie hier..
@berlinetta: welke voorbeeld functie heeft deze gap dan? Kijk jij tegen hem op?
@fouadski: Ik kijk niet tegen hem op en wat mij betreft is hij juist een voorbeeld van hoe het niet moet. Helaas werkt een kinderbrein anders en zien zij hem wel als voorbeeld.
@berlinetta: Autoblog doet dat zelf ook haha
@stfu: Dat is waar, alleen doet AB het op rustige wegen en niet ’s nachts door de bebouwde kom.
@berlinetta: Hier zie ik regelmatig aanplakbiljetten van die vent met een bivakmuts op, lekkere voorbeeld functie hoor.
Hem een tijdje opsluiten is een betere voorbeeld functie.
@nopetrolnofun: Ben wel benieuwd wat de remweg dan is van de RS6 vanaf 300km/h in vergelijking met een GTI vanaf 200 km/h…….
@nopetrolnofun: 300 is wel serieus hard, maar moet zeggen dat ik de 165 km/h door een stad heen een stuk erger vind en de straf daardoor wel snap. Geldboete is natuurlijk belachelijk laag. Hoewel het voor mijzelf waarschijnlijk erg ongunstig is, is het inkomensafhankelijke systeem in Finland veel logischer.
@nopetrolnofun: tuurlijk. En iedereen rijdt wel eens door rood licht. Of zonder licht. Of iemand ondersteboven. Of met 26 bier op achter het stuur. Ja hoor. Dat doen we allemaal. Toch gewoon?
@jeroenwz: Jij vast niet, goed bezig!
@nopetrolnofun: totdat je moet remmen met 300 km/u
@nopetrolnofun: Er zit een verschil in. Iedereen rijdt wel eens te hard ja. Maar als bewust met deze sbelheden gaat rijden breng bewust mensen in gevaar. En hij is ook nog iemand waar mensen fan van zijn (wat onbegrijpelijk is) daardoor zien ze hem als voorbeeld. Als he met deze snelheden op de openbare weg rijdt mag je rijbewijs voor altijd worden in genomen als het aan mij ligt.
@nopetrolnofun: …want 200 rijden we allemaal wel eens in Nederland?
Ik vind abortus met terugwerkende kracht een betere straf
@duckmefaddy: laten ze dan eerst met jou beginnen!
@sollie1984: dat zou helaas geen straf zijn in dat geval
@duckmefaddy: epic! Dit kan zo op een tegeltje! Wanneer is Boef jarig? Ik betaal!
Wie zijn toch die 1,1mln? Getuigd toch wel van een staat van collectieve verstandsverbijstering. Moet je voorstellen dat dat mensen zijn die ook stemmen enzo..
@str8six: fake acounts. Is toch wel bekend dat Youtubers, Twittermutsen en vloggers etc veel volgers kopen.
Vooral aan het begin, zodat mensen de indruk krijgen dat je het waard bent om te volgen.. 100.000 fake volgers heb je al voor een paar euro.
Want komop, 17mln inwoners, tel de kleine kinderen en hoog bejaarden er van af, de normale mensen die geen Twitter hebben. Dan zou uiteindelijk een bizar groot aantal mensen hem volgen.
@str8six: dat zijn bijna allemaal kleine kinderen van 12 tot 17. Grootste groep waar ze geld aan verdienen.
@str8six: kan me voorstellen dat er ook wel wat belgen tussen zitten. En bovendien kan ik deze post (ondanks alle fouten die er in zitten) toch wel waarderen, ook al is hij afkomstig van Boef.
@str8six: 40% uit India, 30% uit Indonesië en de rest tieners en tokkies.
Iets doet mij vermoeden dat Boefie gewoon lekker in zijn dikke bolide(s) blijft rondrijden.
Meneer heeft namelijk een extreme vorm van narcisme en egoisme ontwikkeld waardoor hij een “ik heb schijt aan de hele wereld en doe wat IK wil” mentaliteit.
@evdw: Denk het ook. En het leuke is dat de politie dan gewoon de auto in beslag mag nemen en hij hem niet meer terug krijgt.
Dat ga je echt wel voelen.
@dees: hoe zou dat werken als je leaset?
@zelfrijikeenbarrel: daar zijn ook wel manieren voor. Hetzelfde als die auto-verhuurbedrijven die auto’s ‘verhuren’ aan mensen die met contant geld betalen – vaak niet bij de Hertz en Avis’en van deze wereld.
@stephane8200: één van deze twee bedrijven had een filiaal in Tilburg waar dat wel gebeurde.
@evdw: dat en ik weet niet wat er gebeurt als hij uit de spotlights verdwenen is over een paar jaar. Geen aandacht en geen geld meer. Dat gaat ook niet goed waarschijnlijk.
Anderzijds kan hij nu 1,5j sparen voor een Cullinan natuurlijk.
@stephane8200: jij weet blijkbaar niet wat zo’n bus kost? En al die hotelovernachtingen als na een optreden de laatste bus al weg is?
@potver7: bussen weet ik weinig van. Hotels weet ik meer van en dat kan wel in de papieren lopen.
@evdw: ik verwacht eerlijk gezegd van niet. Of we het nu leuk vinden of niet, hij heeft een bekende kop en staat in de spotlights. Even anoniem in een auto stappen zal wel eens heel lastig kunnen zijn voor hem.
@evdw: ooh de pycholoog van boef heeft ook een account op autoblog.
@deeberton: Nou om de genoemde kenmerken bij Boef te zien heb je niet zoveel studie nodig hoor.
De term Untermensch is wat uit de mode geraakt maar lijkt me voor dit soort mannetjes toch wel gepast.
@850t5restate: fijn dat je hier op een autoforum even bepaalde sympathieën kan uiten. Is het ook echt voor bedoeld.
Vraag me altijd af waarom een vakkenvullertje van 15 zn zuurverdiende centjes uit zou willen geven om een of ander ielig kortgeschoren crimineeltje een uurtje te horen blaffen
@lekkaah: Omdat andere vakkenvullertjes dat ook willen en hij dan niet kan achterblijven.
@lekkaah: eens, maar toen ik 15e was luisterde ik naar bv. de Party Animals, ook niet echt hoogstaand he.
#stopmakingstupidpeoplefamous
@cloverleaf: je was me voor! Maar groot gelijk!
Kan er gewoon geen aandacht aan dit soort figuren gegeven worden op deze site, er zijn al te veel sites die het wel doen.
@tdu2zonda: jij bent zeker zo een #MAGA type maar dan met een pet met Rutte’s foto erop.
@vagtroep: Nee, totaal niet. Vind het gewoon jammer dat er zo veel aandacht aan dit soort figuren wordt gegeven. Er zullen toch wel interessantere dingen zijn om over te schrijven.
Me als bezittelijk voornaamwoord gebruiken en toch een Rolls Royce kunnen rijden. Ergens is het gewoon bewonderenswaardig.
wat is een ribba
@gove: Rib-ba: een vieze sparerib. Hij vraagt dus of een varken voor hem bid…
Heerlijk dat typerende rascistisch commentaar van mensen die zelf kennelijk niks bereikt en of te makken hebben en duidelijk stikjaloers zijn op zijn centen. :D
@pjansen: Ik vermoed dat de meeste reacties niet zozeer uit afgunst komen maar meer uit onbegrip. Hoe kan zo iemand zoveel geld verdienen terwijl verstandig en hard werkend nederland net een goede boterham heeft.
@lekbak: 26 mensen op deze planeet hebben evenveel geld als 3.6 miljard mensen samen, dat is iets waar je ook eens over kunt nadenken.
@pjansen: Ik ben liever anoniem vermogend dan dat ik geld moet verdienen met debiel gedrag en 12-17 jarigen paaien met eenvoudige muziek..
@tge1: Idd daarom zit ik ook liever niet in de entertainment business.
@tge1: lol alsof je die keuze had hahaha.
@pjansen: goed meneer Halsema.
@pjansen: je hoeft niet gelijk de racisten kaart te trekken. Als je beroemd ben kun je je toch ook fatsoenlijk gedragen? Als ik dan dat aso gedrag van een boef of onze eigen roomblanke gangsterbaas lil kleine zie dan vind ik dat diep triest. Neem dan een voorbeeld aan een Yes-R. Die maakt ook kumu maar die komt nooit negatief in het nieuws.
@cloverleaf: Was ook niet op jou commentaar gericht, maar tegen mensen die de term “Untermensch” gebruiken die door de Nazi’s gebruikt werd om inferieure rassen te betitelen. Waarschijnlijk wist deze persoon niet wat het betekende zullen we maar hopen.
@cloverleaf: niet mee eens heb liever met boef te maken dan met yes-r; boef is in echt sympathiek terwijl yes-r zich ontzettend irritant en onredelijk kan gedragen
@svdnick: Boef en sympathiek in 1 zin…. Er gaat hier iets niet helemaal goed.
@techniekmeneer: oordelen van buiten af zonder ook maar 1 woord met hem gesproken te hebben; niet dat zijn gedrag naar buiten verdedig.. maar wat wel beetje kansloos vind dat petrolheads nu in een keer gaan doen alsof snelheidsregelementen gehandhaafd moeten worden…
Wie rijd er hier niet eens een keer met 200 plank gas of trapt op een lekkere 60 weg flink door
@pjansen: Waarom gelijk janken over racisme? Schiet toch op man.
@techniekmeneer: omdat het hier vanaf druipt…alles wat niet naar jou maatstaven en normen acteert moet eruit….
hoe klein is je leefwereld?
@deeberton: Mijn leefwereld is helaas veel te groot, met gemak komen alle culturen er in voor..
Wellicht nog een dag mee laten lopen met de fonds voor verkeersslachtoffers om toch in aanraking te komen met gevolgen wanneer zoiets fout gaat. Je kan zeggen wat je wil over zulke meeloopdagen maar mijn ervaring is dat het wel impact maakt op iemand ziet wat de gevolgen zijn iets wat toch wél gebeurt. Je kan over Boef zeggen wat je wilt (love him or hate him), maar je merkt aan alles dat de begeleiding van Ali B hem meer volwassen heeft gemaakt.
@beast95: Ja de invloed van Ali B heeft ervoor gezorgd dat ze nu allebei een ‘Engelse’ auto hebben.
@beast95: mediatraining bedoel je.. en het werkt zo te lezen
@beast95: hij heeft zn straf gehoord, ga spelen met je cursusje
Lekker 1,5 jaar met de bus, naar hééél ver weg, dááág vervelende rapper Boef, tot nooit meer ziens!
165km/h in de bebouwde kom. Dan ben je ook lichtelijk gestoord.
Nooit geweten dat zo’n rolls 300 km/u kan.
@utregcity: was ook in een RS6
Naar mannetje zeg.
“Me rolls” “deze monster” Alleen daarom zou je hem zijn rijbewijs, auto, en paspoort af moeten pakken. Praat normaal, gedraag je normaal, ettertje.
@techniekmeneer: normaal, normaal, één norm, alles eenheidsworst. Gedraag je naar de norm van techniekmeneer anders ben je je paspoort kwijt…
Het is je gegund boef. Lekker voor je
Dus vanaf nu ‘laat’ hij zich rijden met 300kmh in z’n Rolls
Ach ja, die 6500 krijgt ie ws voor 1 optreden van 1,5 uur, dus dat voelt ie amper. Is even au maar feit is dat het te makkelijk binnekomt dus zero fucks given..
Die 1,5 jaar daarentegen wordt wel zuur..
Me Rolls en deze monster….man man man
Krijgt Autoblog hier nu ook last van? Jullie rijden namelijk ook weleens te hard in Nederland en zetten dit ook op internet. Is blijkbaar voldoende bewijs voor een veroordeling
@martijn1994: bewijs es dan..
Boef, ik rijd je zolang wel rond kerel, OV sucks in deze regio. Bel me ff
@toontjelager: hulde voor het OV in deze regio. Lekker voor hem
Boef een jongen die van de opvoeding alleen de voeding heeft genoten.
De rock-‘n-roll sterren van weleer zakken door het podium van schaamte. Een beetje braafjes een paar km te snel, niet eens een heel half gezin doodgereden met een kilo coke in je rechterneusgat en een fles whisky aan dampen in je rechterlong. Beetje braaf, best wel zielig en dan komt ie er nog niet mee weg…
Eindelijk treden ze hard op tegen dit soort tuig
Achja vervelend, maarja dat zijn de consequenties. Ik had had t ook wel geweten hoor op die leeftijd in een RS6.. zal me paspoort vast bij jullie inleveren.
Open voor de grap eens het artikel van een aantal jaar terug “wat is het hardste dat je ooit hebt gereden” of het artikel “wat was je hoogste boete ooit” Dan is het opeens wel allemaal prima
Verbaasd me toch dat de term kansenparel deze keer niet is gebruikt.
Vind die boef ook maar een eikel hoor. Maarja dat vond ik van Dries Roelvink ook.
Wat is deze! Tja zo blijft ons beeld ook bevestigd.
We rijden allemaal wel heel eventjes tot de maximaal. Maar doe het lekker stiekem en waar het kan zonder te showen.
Ik denk dat hij binnenkort dus weer een nieuwe auto zal kopen… een S klasse Maybach waarschijnlijk.
Gerechtigkeit