Misschien kan Tesla hiermee loeihard terugslaan naar Porsche.
Khyzyl Saleem heeft zijn Creative Suite weer eens afgestoft en reikt Tesla dit concept aan. De naam is R45 en het uitgangspunt is de Saleen S7, hoewel het enige wat we daarvan nog herkennen de deuren en de voorruit zijn.
In het ontwerp zijn een aantal typische Tesla design-elementen opgenomen, zoals de koplampen en de grille, hoewel die laatste onlangs in de prullenbak is gegooid bij de facelift van de Model S.
Verder kunnen we het niet hebben over de prestaties van de auto, want voor nu is het nog vaporware. Zou jij graag zien dat Elon iets als deze auto gaat bouwen en er een naam aan geeft als Ludicrous^2?
svdv zegt
Met een aangepaste versie hiermee meedoen aan het WEC! En dan daar porsche van zijn troon stoten
retsok zegt
@svdv: Ga even lekker naar Groen7 jij!;)
Donstil zegt
@retsok: elektrisch rijden is de toekomst.
HZW zegt
@Donstil: Absoluut niet, alles met een stekker heeft totaal geen toekomst.
DennisS65B40 zegt
@HZW: 4 president!!!
banaan7 zegt
@HZW: Dat neemt niet weg dat dit een goede racebak kan zijn
stfu zegt
@HZW: toch zit je huis vol met artikelen aan een stekker. Er zou overal maar een mini dieselmotortje aanhangen. Gaan we nog eerder dood ;)
swid zegt
@stfu: jij vergeet even dat aan je stekkers een grote kolenmotor hangt haha.
trbn zegt
@swid: Nee ik heb een thorium reactor in mijn tuin, geothermische energie, zonnepanelen, en een windmolen.
henrie zegt
Dat ding ziet er niet uit… Lelijk soep…
MARS zegt
@henrie: maar met brullende v8 issie wel vet toch?
henrie zegt
@mars: Het is een shop, dus wat voor hypothetische motor er in zou liggen, boeit niet. En hij blijft lelijk, ongeacht de motor…
bmwe81 zegt
Mooi is anders, pas prima thuis in het rijtje Cars auto’s
koenigsegggone1 zegt
Wat een lelijk ding
eefie zegt
Niet mijn smaak
TimmiX zegt
Mogen ze best wat mee doen wat mij betreft. Stoer ding zo. Lekker laag en breed.
frederic0307 zegt
Niet slecht
martijn11 zegt
Iets “te”
Dutchdriftking zegt
Hij is wel erg mooi.
marinepower zegt
Teken er een “Tiger” nose op, en het is ineens een KIA……
gwnbmw zegt
ziet er bruut uit…
ghost zegt
Ik mis iets; een dikke V12 achterin misschien?
bmwm6f12 zegt
Geeft me echt een masseratti vibe
potjak zegt
Nou nee… Ik verwacht bij een sportwagen van een merk als Tesla géén jaren 80/90 design met een opgeplakt neusje. Ziet er naar mijn mening dan ook echt niet uit en Elon Musk zal de inspanningen waarderen en gelijk van tafel vegen.
stfu zegt
Leuk, maar onrealistisch en nu al oud. Wat Elon Musk zelf twittert is veel interessanter!
If curious abt TSWLM car, am still planning to do a sports sub car that can drive on roads. Just a side project. Limited market potential :)
exclusieviteitsfreak zegt
Alé, Tesla heeft ook al de race-gekte opgesnoven . . .
pinut187 zegt
Lelijke voorkant zeg.
Esprit_de_Flandre zegt
Yuk, een Saleen met ander smoelwerk. Lelijk…