• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

BMW 2 Serie Coupé – incl. 20% bijtelling [prijzen]

Auteur: sir_smokalot, gepost 25 oktober 2013 om 07:58 – 50 Reacties

Afbeelding BMW 2 Serie Coupé – incl. 20% bijtelling [prijzen]Afbeelding BMW 2 Serie Coupé – incl. 20% bijtelling [prijzen]Afbeelding BMW 2 Serie Coupé – incl. 20% bijtelling [prijzen]Afbeelding BMW 2 Serie Coupé – incl. 20% bijtelling [prijzen]Afbeelding BMW 2 Serie Coupé – incl. 20% bijtelling [prijzen]Afbeelding BMW 2 Serie Coupé – incl. 20% bijtelling [prijzen]Afbeelding BMW 2 Serie Coupé – incl. 20% bijtelling [prijzen]Afbeelding BMW 2 Serie Coupé – incl. 20% bijtelling [prijzen]

BMW 2 Serie Modern Line
U kunt uw 1 Serie Coupé op marktplaats/bij het oud vuil zetten, want hier is zijn knappe zusje, de 2 Serie Coupé (F22). Met in de fotosessie natuurlijk ruim aandacht voor het paradepaardje, de 326 pk sterke M235i.

De 2 Serie Coupé (er komt ook nog een cabrio) meet 4.454 mm x 1.774 mm x 1.408 mm, en is hiermee 108 milimeter langer dan de 1 Serie, en 72 mm langer dan de (E82) 1 Coupé. Omdat breder altijd beter en sportiever is, is de spoorbreedte ook een stukje opgekrikt (voor: 1.521 mm, +41 mm; achter: 1.556 mm, +43 mm).

Gisteren konden we jullie al een eerste vloot foto’s tonen, vandaag hebben we alles van A tot Z, rechtstreeks doorgestraald vanuit het BMW-hoofdkantoor in München.

M Sport Package

Bij aanvang levert BMW optioneel een aantal opsmukpakketjes; de Sport Line-, Modern Line- (boven afgebeeld), maar ook een M-Sport-pakket om van de 218d van de gesjeesde account manager een echte schaap in wolfskleren op 19″ velgen te maken:

BMW 220d M Sport

Prijzen

De 2 Serie, in al zijn premiumheid, gaat natuurlijk niet voor niets weg. Bij de introductie zijn er vijf varianten beschikbaar: de 218d (105kW/143 pk), 220d (135 kW/184 pk), 225d (160 kW/218 pk), en 220i (135 kW/184 pk) en M235i. Vanaf € 37.700 rijd je hem. De BMW 220d Coupé met achttrapsautomaat valt in de 20% bijtellings-categorie en wordt leverbaar vanaf € 41.662.

Voor de BMW M235i Coupé moet iets dieper in de buidel worden getast, de enige zescilinder in het gamma doet vanaf € 59.500. De nieuwe BMW 2 Serie Coupé staat in het voorjaar van 2014 bij de dealer.

Omdat heritage altijd scoort wordt er ook nog even verwezen naar de 02-serie (1502, 1602, 1802, 2002), de reeks 2-deurs sedans uit de jaren ’60 en ’70. Is de M235i een waardige opvolger voor de 2002 tii?

Een reeks video’s van de nieuwe Zweier in M235i-kostuum vind je op autojunk: een rondje om de auto heen, een niet-zo-karig interieur, en uitgebreidere buitenbeelden.

Ook interessant!

  • Officieel: BMW 4 Serie Gran Coupé
  • BMW 8-serie en M8 facelift is verrassend
    BMW 8 Serie en M8 facelift is verrassend
  • Video: nieuwe BMW 7 Serie gesnapt
    Video: nieuwe BMW 7 Serie gesnapt
  • Video: dikke BMW ontmoet dikke BMW

Nieuwste artikelen

  • Lexus LFA is terug als gelikte coupé
  • Zo stel je de goedkoopste Tesla Model 3 Standard van je dromen samen
  • Toyota GR GT is hier: V8, 650 pk, 850 Nm en een aluminium frame
  • Wat als je een supercar als schilderij gebruikt?
FacebookTweetPinLinkedIn

2-serie, 20%-bijtelling, BMW, Coupe, f22, M235i

Vorig bericht: « Renault Safrane, youngtimer in beeld
Volgend bericht: Toyota veroordeeld tot $3 mln schadevergoeding [throttlegate] »

Lees Interacties

Reacties

  1. skinnybmw zegt

    25 oktober 2013 om 08:05

    Waarschijnlijk gaan we de 220d veelvuldig als ‘lease-slet’ op onze snelwegen zien. Niks mis mee!

    Login om te reageren
  2. dotternetta zegt

    25 oktober 2013 om 08:08

    BMW begint op Audi te lijken. Ze zien er allemaal hetzelfde uit.

    Login om te reageren
    • MAB zegt

      25 oktober 2013 om 08:26

      @dotternetta: zo gaat dat voortaan, inspiratie bron is op.

      Login om te reageren
    • tupperware zegt

      25 oktober 2013 om 08:32

      @dotternetta:
      Ga vandaag even bij Specsavers langs, volgens mij zie je niet echt scherp meer.

      OT: Misschien wel de leukst rijdende coupé van BMW en de prijzen vallen mij eigenlijk best mee. 60k voor een basis M235i klinkt niet gek al ben ik bang dat het eerder 80 wordt met een beetje uitrusting. Ik blijf wel sparen voor een 4C.

      Login om te reageren
    • temptation zegt

      25 oktober 2013 om 14:02

      @dotternetta: inderdaad een triestige vaststelling. Het enige goeie is dat ze er globaal genomen nog wel goed uitzien…

      Login om te reageren
    • mark88 zegt

      25 oktober 2013 om 15:09

      @dotternetta: Audi’s verkoop cijfers stijgen elke jaar, dus waarom ook niet ”denkt BMW”;

      Login om te reageren
  3. gedwongenleaser zegt

    25 oktober 2013 om 08:08

    Die Modern Line ziet er goed uit!

    Login om te reageren
  4. kapiteinaudi zegt

    25 oktober 2013 om 08:15

    Beter dan de 1 serie, maar echt een schoonheid kun je het ook niet noemen.

    Login om te reageren
    • n54coupe zegt

      25 oktober 2013 om 13:49

      @kapiteinaudi: Eigenlijk verschilt de 2 serie maar op 2 punten van de 1 Coupe. De neus is meer geknikt vanaf de voorwielen, met een andere (mooiere IMO) gestileerde motorkap en frontpartij, en de achterbumper heeft een botoxbehandeling gekregen, wat eigenlijk lelijker is. En weer met die vreemde 2-tone “diffuser”. Alles daar tussenin is qua vorm nagenoeg gelijk.

      Login om te reageren
  5. julez zegt

    25 oktober 2013 om 08:25

    Wow, op de headerfoto lijkt hij heel erg op een 5 serie. Wat @dotternetta zegt, ze beginnen allemaal meer en meer op elkaar te lijken.. Beetje jammer

    Login om te reageren
  6. Lucb zegt

    25 oktober 2013 om 08:50

    Best veel geld, of ligt dat aan mij?

    Login om te reageren
    • xiran zegt

      25 oktober 2013 om 08:54

      @Lucb: ligt aan jouw vooral de m versie is niet duur.

      Login om te reageren
      • gedwongenleaser zegt

        25 oktober 2013 om 09:14

        @xiran: vanaf 60k voor een model onder de 3 serie, geen geld joh…

        Login om te reageren
      • mashell zegt

        25 oktober 2013 om 09:16

        @xiran: ehh… de M versie is zelfs de duurste variant! €60.000 euro voor een auto in Golf formaat is gewoon veel. Voor pakweg de helft van dat geld heb een GTI. En ja, die is langzamer en minder premium. Maar zul je ook de helft minder lol eraan hebben? Dat denk ik niet. Ik denk dat die bespaarde €30.000 er voor zorgt dat je bij elke M235i die je ziet je in schaterlachen zult uitbarsten. De 2 serie is een leuke maar bepaald geen goedkope wagen, maar de 1 serie was tov de concurrentie toch aan de dure kant dus we wisten al dat de 2 serie niet goedkoop zou worden.

        Login om te reageren
        • jzaero zegt

          25 oktober 2013 om 10:00

          @mashell: Of het nou een M135i of M235i is, ik heb toch liever de Bimmer dan de VW GTI of R. Voor de meeste mensen geldt dat ze toch niet 24/7 dwars over de wegen rijden en dat is ook bij mij niet het geval, maar wat een smile zit er op mijn gezicht als ik het toch niet kan laten. Zeker in deze periode met alle regen is het lachen geblazen en het geeft echt een heerlijk gevoel wanneer je een bocht soepel driftend pakt. Een FWD is voor MIJ gewoon niet de juiste auto. Blijft een forse meerprijs die ik niet kan veroorloven, helaas.

          Login om te reageren
          • alcantara zegt

            25 oktober 2013 om 16:50

            @jzaero: Klopt helemaal wat je zegt. Maar veel mensen zoals mashell gaan nooit op de limiet door een bocht, voelen niet eens het verschil tussen fwd/rwd, laat staan dat ze ooit gedrift hebben. En dan is het inderdaad zonde om een BMW met supergoed onderstel te kopen waar je toch geen gebruik van maakt.

            Login om te reageren
        • mdemooistelettervanhetalfabet zegt

          25 oktober 2013 om 11:23

          @mashell: Nou, de Golf VII GTI is goed aangekleed een krappe €50.000. En dat is dan nog in Duitsland.

          Login om te reageren
          • mashell zegt

            25 oktober 2013 om 11:34

            @mdemooistelettervanhetalfabet: een Golf 7 GTI Performance met Discovery Pro, Schuifdak en ACC heb je in Duitsland voor minder van €35.000. Meer heb je ook niet nodig.

            Login om te reageren
            • xiran zegt

              31 oktober 2013 om 10:24

              @mashell: ga nou niet een gti vergelijken met een bmw m. Bij de gti is alles 2 stappen minder, dat verklaard ook de prijs. De golf r daarentegen zou je kunnen vergelijken met de m, alleen dan zal ik altijd voor de m gaan.

              Login om te reageren
    • lambo4all zegt

      25 oktober 2013 om 08:54

      @Lucb: ligt niet aan jou toch? Dit zijn toch gewoon c klasse/3 serie prijzen?!

      Login om te reageren
    • rbngrt zegt

      25 oktober 2013 om 12:17

      @Lucb: Het is wel veel geld maar op bijvoorbeeld de M135i die kost in de basis in Nederland bijna 58.000 en in Duitsland rij je de showroom uit voor 38.000.. hallo 20.000 BTW en BPM! In Duitsland klopt de prijs kwaliteit verhouding meer dan in Nederland.

      Login om te reageren
      • slickrick zegt

        25 oktober 2013 om 17:06

        @rbngrt: Ja dat verschil is inderdaad schandalig….

        Aan de andere kant begrijp ik de NL overheid wel, mensen blijven toch lekker rijden, ze staan allemaal in de file, en betalen toch omdat ze geen keus hebben, bovendien maken we zelf geen auto’s hier, dus dan maar belasten dat luxe product.

        De Duitse overheid profiteert andersom, eigen industrie promoten, zo veel mogelijk nieuwe auto’s op de weg. Structureel verschil wat veel meer opbrengt tenslotte.

        Wat ik niet begrijp, is de BMP afbouw, je wordt in NL gestimuleerd om in een oude bak te rijden omdat dit in de BPM scheelt. In Oost-Europa zoals Polen is dit bijvoorbeeld andersom: Oude auto’s worden zwaar belast, en nieuwe auto’s importeren is relatief goedkoop. Reden: simpel, ze willen geen oude slechte auto’s op de weg.

        Vandaar dat de klassieke Mercedsen naar NL gaan (of gingen), en dikke dure diesel SUV’s de andere kant op…

        Login om te reageren
  7. flutterby zegt

    25 oktober 2013 om 10:06

    Ik zat eigenlijk te wachten op de 2 serie GranCoupe als nieuwe lease wagen (moet nog anderhalf jaar), maar aangezien de CLA 10k goedkoper is met 20% bijtelling heb ik de keuze snel gemaakt.

    Login om te reageren
  8. jayk zegt

    25 oktober 2013 om 10:33

    Heb toch t idee dat er iets niet klopt aan die voorkant

    Login om te reageren
  9. Praeses zegt

    25 oktober 2013 om 10:58

    Natuurlijk is dit ding teringduur voor wat je ervoor krijgt bv qua ruimte, maar ik vind ‘m echt geweldig!
    Vroeger was ik nooit zo’n liefhebber van BMW, maar de laatste modellen vind ik echt prachtig en de interieurs absoluut ook. De 3-serie vind ik prachtig, maar ik heb liever een coupe. De 4-serie is dan natuurlijk heel geschikt, maar eigenlijk vind ik die net iets aan de grote kant.
    Deze 2 is echt top voor mijn wensen.
    Alleen jammer van de neus van de M, die vlieger gaat ook al op voor de 3 en de 4, die worden er in M-outfit ook niet mooier op. Hopelijk komen er nog meer motoren want dit wordt een dilemma. Het gat tussen de 220i met 184pk en de M235 met 326pk vind ik wel een groot verschil. Hopelijk komt er ook nog een 228i met 245pk zoals in de 4.

    Zo ja, dikke kans dat ik volgend jaar serieus kijk naar een 228i Sport Line in het donkergrijs met het interieur in grijs/blauw stof/alcantara zoals op een van de bijgevoegde foto’s.

    Login om te reageren
    • rbngrt zegt

      25 oktober 2013 om 12:02

      @Praeses: Er komt een 228i met 240pk (2.0L N20 inline 4 cylinder single turbo twin-scroll) bron: http://www.2addicts.com/forums/showthread.php?t=903957

      Login om te reageren
    • alcantara zegt

      25 oktober 2013 om 16:38

      @Praeses: Is een E92 325i/330i geen optie?

      Login om te reageren
  10. Praeses zegt

    25 oktober 2013 om 11:02

    Hier kan je ‘m al configureren: http://www.bmw.com/com/en/newvehicles/2series/coupe/2013/showroom/design/visualizer.html

    Login om te reageren
  11. erwh zegt

    25 oktober 2013 om 11:10

    Top, één nachtje slapen en ik ben verkocht!

    Login om te reageren
  12. retro zegt

    25 oktober 2013 om 11:10

    Ziet er beter uit als de 1-serie!

    Login om te reageren
  13. stekel01 zegt

    25 oktober 2013 om 11:19

    Ik vind het er allemaal maar een beetje opgepropt uitzien.

    Login om te reageren
  14. gregorius zegt

    25 oktober 2013 om 11:21

    Vroeger heette dit model de 316ti. Het kleine broertje van de 3-serie voor mensen die een 3 serie niet konden of wilden betalen. Ietsje goedkoper, maar t lijkt wel of je een 3 serie rijdt.
    Dus doen ze alsof het de coole coupe versie is van de 1-serie…. Maar ik zie het wel: de achterkant lijkt precies op de oude 316ti

    Login om te reageren
  15. loonie zegt

    25 oktober 2013 om 11:47

    mooie opvolger voor de 135is die M135i

    Login om te reageren
  16. brumax zegt

    25 oktober 2013 om 11:58

    Wanneer komt ‘ie?

    Login om te reageren
  17. rbngrt zegt

    25 oktober 2013 om 12:04

    Ik denk dat dit weer een typisch nieuw model BMW is, op de foto denk je mwaah… en dan uiteindelijk in het echt is het gewoon een hele dikke bak.

    Login om te reageren
  18. Edge zegt

    25 oktober 2013 om 12:08

    Ik vind hem erg duur. Voor 3 mille meer heb je een 4-serie… Maar wel een toffe auto en zeker in de M235i uitvoering

    Login om te reageren
  19. solmatje zegt

    25 oktober 2013 om 12:42

    Mooie BMW, maar het is inderdaad duidelijk waarom Audi en BMW zo succesvol zijn.. Laat de modellen maar zoveel mogelijk op elkaar lijken! Heb er geen problemen mee

    Login om te reageren
    • solmatje zegt

      25 oktober 2013 om 16:49

      -=edit: als je ergens moeite mee hebt, dan mag je altijd even mailen.=-

      Login om te reageren
  20. DRU zegt

    25 oktober 2013 om 12:54

    2-serie? Wait, what? When did THAT happen?

    Login om te reageren
  21. prop zegt

    25 oktober 2013 om 13:04

    Dat is goed geld wat er gevraagd wordt. Wijkt niet ver af qua prijs van de 4&3-serie. Positionering op basis van prijs is het uitgangspunt geweest. Nu maar zien of het aanslaat. Met een basisdiesel rijd je op de configurator voor 45k pas normaal weg. Dat is een kleine doelgroep gezien men dan eerder in een salarisschaal zit waar al minimaal 3 kotsende babys achterin moeten plus een labrador

    Login om te reageren
    • alcantara zegt

      25 oktober 2013 om 16:31

      @prop: Wat heeft salarisschaal met baby’s te maken?

      Login om te reageren
      • azenomei zegt

        25 oktober 2013 om 19:19

        @alcantara: Als je dat niet snapt. Begin aub niet aan kids.

        Login om te reageren
  22. JamesBond007 zegt

    25 oktober 2013 om 16:10

    lelijkste bmw ooit gemaakt

    Login om te reageren
  23. prop zegt

    25 oktober 2013 om 16:43

    Helemal niks, hoezo

    Login om te reageren
  24. jeffreym3 zegt

    25 oktober 2013 om 17:21

    Sjezus wat saai. Bmw ala audi..

    Login om te reageren
  25. drivingpleasure zegt

    25 oktober 2013 om 17:35

    Prachtige wagen! wordt hopelijk weer net zo wild als de oude 1 coupe!

    Login om te reageren
  26. schildpadje zegt

    25 oktober 2013 om 20:48

    Weet iemand of de 20% bijteller 220d incl 8-traps automaat de 184pk versie van het blok betreft, og de geknepen 163pk, zoals bij de 3-serie het geval is? Haal ik er nu nog niet uit, ben echter wel benieuwd.

    Login om te reageren
    • schildpadje zegt

      28 oktober 2013 om 23:31

      @schildpadje:
      Meningen zat hier, maar kennis ho maar! 184pk dus.

      Login om te reageren
  27. hoflander zegt

    25 oktober 2013 om 21:55

    Alloah!!! ik kan mij nog herinneren dat dendafkg 335i Coupé 52.000 euro koste. Whatsgebeurt?!

    Login om te reageren
  28. fconderkantlat zegt

    27 oktober 2013 om 14:49

    knappe zusje? ik weet niet of je haar achterwerk gezien heb maar daar word je niet echt vrolijk van

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North