• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

The Rock zegt doei tegen Fast & Furious 9

Auteur: RubenPriest, gepost 31 januari 2019 om 10:55 – 53 Reacties

The Rock zegt doei tegen Fast & Furious 9


De gespierde acteur heeft er geen zin in.

Is het een vloek of een zegen? Dwayne Johnson, bijnaam The Rock, zal niet te zien zijn in Fast & Furious 9. De Rots is sinds deel vijf een vast onderdeel geworden van de filmreeks. Bij het laatste deel vonden er achter de schermen onenigheid plaats tussen de acteur en Vin Diesel, het ronkende motorblok achter de F&F-serie.

De onenigheid uit het verleden zal er ongetwijfeld mee te maken hebben dat Johnson niet zien zal zijn in het negende deel. Zelf laat hij tegenover MTV News weten dat hij het te druk heeft met zijn eigen spin-off met Jason Statham. De film Hobbs and Shaw moet deze zomer in de bioscoop verschijnen. Fast & Furious 9 had te maken met vertragingen. Eerder werd bekend dat F&F 9 volgend jaar te zien zal zijn op het witte doek. Naast The Rock, zal ook Jason Statham geen deel uitmaken van deel negen.

De spin-off is geregisseerd door Deadpool 2-regisseur David Leitch. De film zal zich minder op auto’s focussen en meer op actie. Het is te hopen dat daardoor Fast 9 juist meer auto-actie gaat krijgen. Waar het in de oude delen nog om straatracen ging, is Fast & Furious sinds het vijfde deel zich op over-de-top actie gaan focussen. De regie van deel negen is in handen van Justin Lin. Deze regisseur was onder meer verantwoordelijk voor The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006), Fast & Furious (2009), Fast Five (2011) en Fast & Furious 6 (2013). Het zevende deel werd destijds geregisseerd door James Wan, terwijl F. Gary Gray verantwoordelijk was voor deel acht.

Ook interessant!

  • Video - nieuwe trailer Fast & Furious 9
  • Video: motorrijder doet Fast & Furious in het echt
  • volgende Fast and Furious
    Volgende Fast and Furious film bevestigd, plus release datum
  • Video: Fast and Furious style

Nieuwste artikelen

  • Nieuw automerk uit controversieel land, maar het is geen Chinees!
  • Is de dieselauto dood en begraven?
  • Doemscenario: komende jaren meer verkeersdoden
  • Video: Dit ongeluk zie je van een kilometer ver aankomen
FacebookTweetPinLinkedIn

dwayne-johnson, fast-furious, films, jason-statham, vin-diesel

Vorig bericht: « 24 auto’s betrokken bij kettingbotsing Zoetermeer
Volgend bericht: Deze rallylegendes staan nu ook in de FIA Hall of Fame »

Lees Interacties

Reacties

  1. julez zegt

    31 januari 2019 om 11:02

    Eindelijk. Zal dit de door petrolheads lang-verwachte ondergang zijn van de Fast & Furious franchise zijn? Na de vorige heb ik mezelf beloofd er nooit meer een te zien. Wat zijn die films een vreselijke hoop warme, dampende, stinkende diarree. Ik heb de hoop opgegeven dat er ooit weer een goede, autogerichte Fast & Furious komt.

    Login om te reageren
    • gebruikersnaam3 zegt

      31 januari 2019 om 11:05

      @julez: Was er ooit een goede F&F dan… kan me niet herinneren…

      Login om te reageren
      • julez zegt

        31 januari 2019 om 11:12

        @gebruikersnaam3: Ouch.. Ga je mond spoelen met benzine, blijkbaar zit er niet genoeg in je bloed.

        Login om te reageren
        • a3aan zegt

          31 januari 2019 om 19:27

          @julez: het gaat nog steeds over de F&F toch?

          Login om te reageren
      • berlinetta zegt

        31 januari 2019 om 11:15

        @gebruikersnaam3: De eerste was een groot succes. Je kan vinden van de film wat je wil, maar die heeft wel wat losgemaakt bij het publiek.

        Login om te reageren
        • gebruikersnaam3 zegt

          31 januari 2019 om 11:29

          @berlinetta: Ah kijk, er is een verschil tussen een succesvolle film en een goede film…

          Login om te reageren
          • berlinetta zegt

            31 januari 2019 om 11:41

            @gebruikersnaam3: Het ligt er maar net aan op basis waarvan je een film als goed of succesvol beschouwd. Jij doet dat blijkbaar vanuit je eigen optiek. Je kan het ook bekijken vanuit een financiële kant of door te kijken wat deze film heeft betekend.

            Login om te reageren
            • gebruikersnaam3 zegt

              31 januari 2019 om 12:52

              @berlinetta: Volgend die ratio is McDonalds een goed restaurant…

              Login om te reageren
              • berlinetta zegt

                31 januari 2019 om 13:15

                @gebruikersnaam3: Nee, McDonalds is succesvol. Dat wil nog niet zeggen dat het eten goed is. F&F is ook niet per se een goede film. Matig acteerwerk en slap verhaal, maar het is ondanks dat wel een succes.

              • gregorius zegt

                31 januari 2019 om 13:48

                @gebruikersnaam3: je hebt wel een goed voorbeeld: in een land zonder fastfood, zou je blij zijn met een keer McDonalds kunnen pakken.
                Er waren weinig actuele films die in die richting gingen.
                2e keer McDonalds was slecht, 3x keer was beter, maar wel richting de afgang. En daarna moet je eigenlijk niet meer naar de McD toe.

          • str8six zegt

            31 januari 2019 om 11:43

            @gebruikersnaam3: idd, zie Titanic. Als we het nou over dampende bakken stront hebben, dan is dat een bijzonder goed voorbeeld.

            Login om te reageren
            • gebruikersnaam3 zegt

              31 januari 2019 om 11:55

              @str8six: LOL eens!

              Login om te reageren
          • redbeams zegt

            31 januari 2019 om 12:19

            @gebruikersnaam3: Verschil tussen succesvol en goed…feit en mening toch?

            Login om te reageren
        • Groninger zegt

          1 februari 2019 om 08:57

          @berlinetta: als een film succesvol is is hij ook goed, anders is hij niet succesvol.

          Login om te reageren
    • str8six zegt

      31 januari 2019 om 11:09

      @julez: vond ze altijd wel vermakelijk. Een en twee zijn het leukst imo heeft toch de tuningscene wel redelijk op de kaart gezet. De NL tuningscene is natuurlijk wel om te janken maar dat komt omdat hier de verkeerde auto’s getuned worden met de verkeerde spullen door de verkeerde mensen die bijv. R.I.P. Paul Walker stickers achterop plakken.

      Login om te reageren
      • julez zegt

        31 januari 2019 om 11:18

        @str8six: Precies.
        Het is uberhaupt zonde dat de hele ’tuningscene’ hier lang niet zo groot is als in bijvoorbeeld Amerika. Daar heb je autoparts stores zo groot als Ikea en zijn de auto’s op meetings en shows van zúlke goede kwaliteit. Hier staat elke meeting/show vol met Golfjes mk3 en mk4 met verlagingsveren, 17″ Lenso’s en een Sebring knalpot..

        Login om te reageren
        • berlinetta zegt

          31 januari 2019 om 11:43

          @julez: Hier in NL bestaat de tuningsscene voornamelijk uit jongeren die herrie staan te maken op de parkeerplaats van de lokale McDonalds.

          Login om te reageren
          • apriliarsv zegt

            31 januari 2019 om 14:27

            @berlinetta: haha ja, of op de parkeerplaats bij het stadion ?

            Login om te reageren
        • sanderz28 zegt

          31 januari 2019 om 17:03

          @julez: jij gaat gewoon naar de verkeerde shows als ik zo lees. Er zijn echt wel meetings waarbij alleen selectie auto’s op het terrein staan.

          Login om te reageren
          • julez zegt

            31 januari 2019 om 17:48

            @sanderz28: Ja ik dik het een klein beetje aan, maar in vergelijking met Amerika zijn meetings in NL gewoon ruk. Ben in 2017 3 maanden naar Californië geweest en enkele meetings bezocht (gewoon op de parkeerplaats van de locale mall) waar vrijwel alleen maar auto’s staan waar zichtbaar enorm veel tijd, geld en moeite in zijn gestoken. Anyway, heb je tips voor shows waar écht goeie builds staan? Ik ga wel vaker naar grote meetings (Volkstylebase, Bimmerfest, MIVW vroeger). Maar ook daar is het ‘show’gedeelte 1/20 van de reguliere parkeerplaats, waar ook wel parels staan, maar vooral meuk.

            Login om te reageren
      • mashell zegt

        31 januari 2019 om 11:29

        @str8six: wat is er mis met een getunde Honda Civic? Die werden in Nederland al getuned voordat er F&F was. Zeker de Honda CRX was wat dat betreft een toppertje.

        Login om te reageren
        • str8six zegt

          31 januari 2019 om 11:40

          @mashell: Civic, CRX zijn ook US auto’s. Vooral die vierkante modellen zijn cool. Heb ’t meer over Astra’tjes, Ibiza’tjes e.d.

          Login om te reageren
          • cossiekiller zegt

            31 januari 2019 om 12:04

            @str8six: Ik voel me aangesproken. Rijd momenteel met een Astra J OPC. Met een chipje, sportkat, 20″ wielen, mechanische sper… Ben ook al even geen twintiger meer. Dus dat is een petjesbak zonder vermogen? Ik doe duidelijk ergens iets verkeerd.

            Login om te reageren
    • escort77 zegt

      31 januari 2019 om 11:59

      @julez: maak je niet druk joh, dit is gewoon “tieten, schieten en helicopters”, niet meer en niet minder. Voor uitgewerkte karakters, diepe verhaallijnen en mooie plots zijn er genoeg andere films. Eigenlijk net als junkfood en sterrenrestaurants: niet met elkaar vergelijken, maar allebei soms best lekker.

      Login om te reageren
      • mrtrex zegt

        31 januari 2019 om 20:36

        @escort77: tieten schieten en helikopters, die had ik al lang niet meer gehoord haha

        Login om te reageren
  2. cossiekiller zegt

    31 januari 2019 om 11:13

    Leuk om te kijken, de ene al wat beter dan de andere. Als je ze maar niet te serieus neemt. De Spin-off’s zal ik ook wel kijken als ze op tv komen. Kommetje chips en genieten. Schaam me er niet voor.

    Login om te reageren
  3. mashell zegt

    31 januari 2019 om 11:34

    The Rock gaat zich gaan voorbereiden om het presidentschap van de VS over te nemen. Hij is de perfecte kandidaat. Groot, sterk, Putin is bang voor hem, donker en iedereen weet dat wat je ziet echt is, het is immers duidelijk dat hij geen enkel acteertalent heeft. Pure eerlijkheid die man.

    Login om te reageren
    • 2wheeler zegt

      31 januari 2019 om 11:59

      @mashell: hahaha, mooi subtiel verwoord?

      Login om te reageren
    • ghost zegt

      31 januari 2019 om 13:40

      @mashell: en dan elke keer roepen: “You Son Bitch!”

      Login om te reageren
  4. cossiekiller zegt

    31 januari 2019 om 12:10

    Eigenlijk wil ik nog een porno spin off met Elsa pataky, Charlize Theron, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Gina Carano en Gal Gadot.
    Genaamd; The Fast & The Slowcoming.

    Login om te reageren
    • Dutchdriftking zegt

      31 januari 2019 om 12:16

      @cossiekiller: mag Scarlett Johansson ook mee doen? En Olivia Wilde wil ook een rolletje.

      Login om te reageren
      • berlinetta zegt

        31 januari 2019 om 12:35

        @dutchdriftking: Ik wil ook wel meedoen.

        Login om te reageren
      • str8six zegt

        31 januari 2019 om 13:03

        @dutchdriftking: Olivia Wilde ook een rolletje maar weet niet of ze er daadwerkelijk in komt.

        Login om te reageren
        • dieselkameel zegt

          31 januari 2019 om 13:51

          @str8six: Anders kom ik er wel in bij haar, scheelt de moeite weer

          Login om te reageren
          • str8six zegt

            31 januari 2019 om 14:21

            @dieselkameel: dat zal ze ongetwijfeld waarderen want Olivia is een Wilde.

            Login om te reageren
  5. Dutchdriftking zegt

    31 januari 2019 om 12:15

    Toch jammer. Dit maakte de serie populair bij een breed publiek en zorgde dus voor een groter budget. Ik ga Hobbs en Shaw uiteraard gewoon kijken, met als Fast 9. Niet omdat het goed is, wel omdat het vermakelijk is.

    Login om te reageren
  6. gregorius zegt

    31 januari 2019 om 13:51

    The Rock is een stuk bekender geworden van deze serie en kan nu zeer veel geld vragen voor filmdeals. Voor F&F zal ie waarschijnlijk minder krijgen en minder te zeggen hebben; dus doet hij het zelf maar. En ondertussen ook andere zooi waarbij de afweging Film-afkijken/toch-maar-slapen-in-je-economy-class-stoel-na-het-ranzinge eten; zelfs nog richting slapen gaat!

    Login om te reageren
    • elemento zegt

      31 januari 2019 om 15:33

      @gregorius: hij heeft F&F 9 laten wachten. Hij heeft ondertussen zelf wst film.gemaakt en niet vergeten serie Ballers. Nunmag de rest dupe wordem. Hij mag weg

      Login om te reageren
      • Dutchdriftking zegt

        31 januari 2019 om 16:16

        @elemento: Ballers is overigens wel echt bijzonder slecht. Ik heb het 2 seizoenen volgehouden en kon het toen echt niet meer aanzien.

        Login om te reageren
        • gregorius zegt

          31 januari 2019 om 17:00

          @dutchdriftking: Ballers is prima voor Europese vluchten. Je kijkt zo een half seizoentje weg met al het wachten rondom vliegen. En als je een keer iets mist: geen probleem.
          En ook erg leuk als iemand meekijkt: met al die tieten en kontjes. Zat laatst zo’n orthodoxe Jood naast me; in volle kledingdracht. Die kon zn ogen er niet vanaf houden. Grappige gozer; geen tv thuis; wist niet wie Oprah of Tom Cruise was, bijna uitgehuwelijkt, spreekt eigenlijk nooit iemand buiten de community; woonde in de Bronx maar mocht wat kennissen opzoeken in Europa voordat hij voor het bijltje moest.

          Login om te reageren
          • Dutchdriftking zegt

            31 januari 2019 om 17:36

            @gregorius: Haha, klinkt als een schitterend verhaal. En het is inderdaad mooi gefilmd, dikke wagens en schitterende dames.

            Login om te reageren
      • Dutchdriftking zegt

        31 januari 2019 om 16:16

        @elemento: Ballers is overigens wel echt bijzonder slecht. Ik heb het 2 seizoenen volgehouden en kon het toen echt niet meer aanzien.

        Login om te reageren
      • gregorius zegt

        31 januari 2019 om 17:02

        @elemento: zat laatst te twijfelen wat de slechtste film was van 2018 (die ik heb gezien). Bright of Birdbox. En toen herinnerde ik me de 3 Jack&Coke op een propvolle Delta vlucht weer. Zelfs dat maakte Skyscraper nog niet dragelijk!

        Login om te reageren
        • Dutchdriftking zegt

          31 januari 2019 om 17:38

          @gregorius: Skyscraper is niet echt goed, maar wel te doen. Netflix originals zijn eigenlijk allemaal bagger. Birdbox, The dressmaker, How it ends, goede acteurs, mooi camerawerk, extreem slecht verhaal.

          Login om te reageren
    • bassx zegt

      31 januari 2019 om 18:10

      @gregorius: Johnson is heel groot geworden door samen met Walberg te gaan werken niet door F&F

      Login om te reageren
    • emping zegt

      31 januari 2019 om 18:37

      @gregorius: zover ik weet was ie al een bekende door WWF..

      Login om te reageren
  7. ghost zegt

    31 januari 2019 om 13:52

    Better hide your babyoil!

    Login om te reageren
    • Dutchdriftking zegt

      31 januari 2019 om 16:17

      @ghost: you better hide that big ass forhead!

      Login om te reageren
  8. Volvo_440_turbo zegt

    31 januari 2019 om 14:06

    Nou, ik wil hem wel vervangen, mijn koppie is al kaal, ik kan ook niet acteren en geef me enkele maanden in de fitness en je ziet het verschil niet :p

    Login om te reageren
  9. MercMeister zegt

    31 januari 2019 om 14:51

    Ik zei na deel 1 al , Doei… kleuterfilm’s.

    Login om te reageren
    • str8six zegt

      31 januari 2019 om 15:38

      @mercmeister: met een ‘ nog wel…

      Login om te reageren
  10. pindakoning zegt

    31 januari 2019 om 14:56

    De rots is een heel slimme vent en inmiddels grote filmproducent. Ik denk dat de deal met Vin niet als te gunstig (teveel delen) was voor de rots

    Login om te reageren
  11. niex zegt

    1 februari 2019 om 05:48

    F&F, 1x eentje bekeken wat een bagger was dat. Dat je er 8 van kan kijken en dan nog op een 9e zit te wachten. Wel goed voor de spoiler- en stickerboeren.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North