• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Witste witte Lexus LFA is alsnog krankzinnig duur

Auteur: willeme, gepost 26 november 2023 om 19:32 – 12 Reacties

witste witte Lexus LFA

De witste witte Lexus LFA heeft ook nog eens een schitterend blauw interieur.

Af en te komen Japanse automerken met een auto die alle andere auto’s in hun klasse compleet degraderen. Denk aan de Honda NSX in 1990, die auto reed beter dan wat Porsche en Ferrari in die klasse te bieden hadden. Of de Nissan GT-R in 2009, die zelfs sneller was dan auto’s die twee keer zo duur waren. En dan is daar de Lexus LFA.

Die auto is absoluut niet sneller dan auto’s van dezelfde prijs. Sterker nog, als je de nieuwprijs (zo’n 4 ton in euro’s) in het achterhoofd houdt, was de Lexus LFA helemaal niet zo snel (325 m/u), maar daar ging het niet om.

Deze auto is hemelse perfectie als het gaat om delicate precisie en natuurlijk epische geluid van die V10. Het is een auto die niet bedacht kan worden door Europeanen die vastgeroest zitten aan oude tradities of Amerikanen die er meteen een veel te sterke V8 in hangen.

Bijzondere configuratie

Bij de Lexus LF-A zijn er een paar dingen die wij ons afvragen: slijten de sportstoelen en hoe ziet het reservewiel eruit? Nou, daar hebben we in beide gevallen een antwoord op. Eerst eventjes de auto bekijken:

witste witte Lexus LFA
witste witte Lexus LFA
witste witte Lexus LFA
witste witte Lexus LFA
witste witte Lexus LFA

Bijzonder is namelijk de configuratie. De auto is namelijk wit met een blauw lederen interieur. Daarmee is het meteen een soort hoedtik naar de AlphaTauri’s van weleer (die gaan volgend jaar Racing Bull heten als we de geruchten mogen geloven). Sowieso is deze witte Lexus LFA enorm actueel, want de kleur heet Whitest White wat natuurlijk perfect aansluit bij de verkiezingsuitslag van afgelopen week.

witste witte Lexus LFA
witste witte Lexus LFA
witste witte Lexus LFA
witste witte Lexus LFA

Er is wel met de auto gereden, maar het is niet veel, namelijk 6.109 kilometer. Nu staan er zat exemplaren te koop met minder kilometers, daar het ook echte investeringsobjecten zijn. De auto komt oorspronkelijk uit Qatar en verhuisde in 2021 naar Zwitserland. Onlangs heeft deze witte Lexus LFA nog een beurtje gehad bij Gazoo Racing in Keulen.

En wat kost de witste witte Lexus LFA dan?

Ondanks de beperkte kilometerstand, is de wang behoorlijk versleten. Nu zitten er sportstoelen in met grote wangen, dan heb je dit heel erg snel. Het kan ook zijn dat er weliswaar weinig mee is gereden, maar dat de eigenaar er toch eventjes elke dag in wilde zitten.

witste witte Lexus LFA

Een ander dingetje dat we altijd al hebben willen weten: hoe ziet het reservewiel eruit? Ondanks dat runflats beter dan ooit zijn, blijven het natuurlijk ondingen voor een echte rijdersauto. De auto is voorzien van Michelin Pilot Sport 4S-banden en ook een reservewiel.

Enfin, de witste witte Lexus LFA van Europa bleek uiteindelijk nog erg gewild. RM Sotheby’s heeft de auto namelijk zojuist geveild voor, houd je vast, 657.500 euro. Yup, voor een Toyota met versleten stoel en een thuiskomertje. Toch voelt het als het koopje van de eeuw.

Ook interessant!

  • LFA opvolger
    LFA opvolger krijgt wel motorgeluid
  • Echt waar: Lexus is bezig met een handbak voor EV's
  • Nieuwe Lexus LBX: compactste Lexus ooit
    Nieuwe Lexus LBX: compactste Lexus ooit
  • Wist jij dat alle modellen van Lexus namen hebben?

Nieuwste artikelen

  • Scoor deze ‘vergeten’ Saab op Marktplaats
  • Peugeot komt met meer GTI’s én goed nieuws
  • Audi’s grote verwarring staat binnenkort bij jou voor de deur?
  • James Bond-klassieker wordt van A tot Z opgefrist
FacebookTweetPinLinkedIn

Lexus, lfa, RM-sothebys, veiling, wit

Vorig bericht: « Toyota gaat hun briljante logo vervangen
Volgend bericht: BMW XM kan dus gewoon NOG veel mooier en fraaier »

Lees Interacties

Reacties

  1. hotze zegt

    26 november 2023 om 20:03

    Die versleten wang komt goed uit, vervangen dat vreselijke blauw. Is idd relatief betaalbaar, ze staan ook boven de miljoen te koop, weliswaar met minder op de teller.

    Login om te reageren
  2. kniesoor zegt

    26 november 2023 om 20:06

    ‘t Blijft een buitengewoon begeerlijke oto, ook in deze configuratie.

    Login om te reageren
  3. dracae zegt

    26 november 2023 om 20:25

    Deze auto is al jaren en nog steeds de onbetwiste nummer een op mijn ‘hebben-lijstje’ .
    Ver boven nieuwere, snellere, zelfs duurdere auto’s.

    Login om te reageren
  4. Dutchdriftking zegt

    26 november 2023 om 20:25

    Staat hoog op het lijstje van de droomgarage.

    Login om te reageren
  5. rismo zegt

    26 november 2023 om 20:28

    Heeft maar 3 stortkokers, kan niet snel zijn, gemiddelde 4 cylinder amg heeft al 4 uitlaten. Hier klopts iets niet :-D

    Maar nu serieus, blijft een enorm gaaf apparaat.

    Login om te reageren
  6. sanderkomnogeensergens zegt

    26 november 2023 om 21:06

    Vroeger gold: met ‘n witte blijf je zitte.

    Login om te reageren
    • hotze zegt

      27 november 2023 om 19:14

      Dan blijf ik hier graag mee zitten. Niet alleen mooie techniek, ook een pracht uiterlijk. Vind wit ook vreselijk, maar de LFA kan het hebben. En anders overspuiten met die hap/jap.

      Login om te reageren
  7. wza1979 zegt

    26 november 2023 om 21:39

    Ik dacht dat de LFA vrij slecht verkocht toen ie gemaakt werd. Klopt dat ?

    Login om te reageren
    • Roskampies zegt

      26 november 2023 om 21:54

      Ja dat klopt. De auto ettelijke keren getest redesigned om er het beste van te maken wat Toyota kon maken. Helaas werd ie ingehaald door andere merken die sneller, beter, goedkoper, exotischer etc waren.

      Topgear heeft er een aflevering over gemaakt en recenter Throttle House. Vast wel meer.

      Login om te reageren
    • Fruitcake zegt

      27 november 2023 om 02:34

      Ja

      Login om te reageren
  8. tenaci zegt

    26 november 2023 om 22:08

    Als ik dat geld had, had ik het betaald! Ze gaan inmiddels al voor veel meer dus de investering is het waard. Maar meer nog dan dat: IK WIL HEM HEBBEN!

    Login om te reageren
  9. ArnoldH zegt

    27 november 2023 om 09:20

    Deze auto maakt mij echt zo hebberig, wat een bizar gaaf apparaat is het toch 🥰🥰. Zo gaaf dat ik dit weekend er 1 gekocht hebt… van tamiya

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North