• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Wolff kan FIA president worden in plaats van Ben Sulayem

Auteur: jaapiyo, gepost 2 maart 2025 om 16:58 – 12 Reacties

Wolff

Wordt Ben Sulayem vervangen door Wolff als nieuwe FIA President?

Mohammed Ben Sulayem ligt een beetje onder vuur als FIA President. En met een beetje, bedoelen we ongeveer zoals Los Angeles dezer dagen. De Arabier leek nog übercool toen Jeremy Clarkson er lang geleden op bezoek ging. Maar inmiddels heeft hij zich ontmaskerd als een naar dictatortje waar er helaas veel te veel van zijn op de wereld. Meestal in posities van enige macht.

Daar Bennie regeert alsof hij een ambtenaar is bij een schoolbestuur die niet te ontslaan valt ongeacht wat ‘ie doet, is de FIA een duiventil. Zoals dat werkt blijven in dergelijke organisaties alleen de enablers over. Mensen met een greintje ethiek in hun donder gaan zelf weg en/of worden ontslagen. Slapjassen aan de buitenkant, wijzen vervolgens de onderdrukte partij de les, omdat ook zij hun verantwoording niet durven nemen de disfunctionerende agressor te veroordelen. We zagen het dit weekend weer met onze nationale trots Mark Rutte, die Zelensky verordonneert het weer goed te maken met Trump. Uw trouwe verslaggever kreeg spontane vomeer-neigingen. Waarom pakken we niet gewoon de narcistische varkens aan, in plaats van er zo bang voor te zijn en uit de weg voor te gaan?

Helaas voor Ben Sulayem, is hij echter geen ambtenaar die nooit weggestuurd kan worden. Dit jaar zijn er namelijk verkiezingen voor wie de FIA President wordt dan wel mag blijven. Je zou zeggen appeltje-eitje voor een fatsoenlijke kandidaat met ambities. Maar ja, wie wil dat überhaupt nog, FIA President worden?

Wel, Susie Wolff wellicht, volgens het Italiaanse Autosprint. De vrouw van Toto is nu betrokken bij F1 Academy, de raceklasse voor vrouwen. Maar ja, waarom niet een gooi doen naar een stapje hoger op de ladder? Het gerucht gaat dat er interesse is. Het is wel een beetje een opmerkelijke move.

Eind 2023 lanceerde Ben Sulayem namelijk een onderzoek naar Susie Wolff, om te kijken of er geen belangenverstrengeling was door de verschillende petten van manlief Toto Wolff. Toto is teambaas en deels teameigenaar van Mercedes en daarnaast (voormalig) manager van verschillende coureurs. Het onderzoek werd door Ben Sulayem zelf onder grote druk van de teams (en pers) teruggetrokken.

Het zou dus wel een bazige move zijn om nu de plek in te nemen van Ben Sulayem. Maar tegelijkertijd wringt het wel een beetje. Kan dat wel echt, als je echtgenoot al zoveel belangen heeft in de sport? Een rol bij F1 Academy is een ding. De eindbaas van de FIA zijn is wel weer iets anders. Men moet wellicht dan zelfs de naam veranderen van Ferrari International Assistance (FIA) naar Mercedes Interspousal Assistance (MIA).

Ben Sulayem heeft officieel aangegeven dat hij andere kandidaten voor zijn plek welkom heet. Voor wat het waard is. Volgens Mohammed is de FIA ‘altijd een democratie, niet alleen soms een democratie‘. Mooie woorden. De realiteit zullen we aan het eind van dit jaar zien. Waarvan akte.

Ook interessant!

  • Mercedes luister niet
    Hamilton steunt Susie Wolff en kraakt de FIA af
  • Toto Wolff biedt Verstappen nederige excuses aan
  • Susie Wolff gaat de FIA keihard aanpakken
  • Toto Wolff crasht Mercedes tijdens opnames Drive to Survive

Nieuwste artikelen

  • Scoor deze ‘vergeten’ Saab op Marktplaats
  • Peugeot komt met meer GTI’s én goed nieuws
  • Audi’s grote verwarring staat binnenkort bij jou voor de deur?
  • James Bond-klassieker wordt van A tot Z opgefrist
FacebookTweetPinLinkedIn

fia, Formule 1, Mohammed-Ben-Sulayem, susie-wolff, Toto Wolff

Vorig bericht: « Upload je winter(sport)spots en win een Autoblog goodiebag
Volgend bericht: Marktplaats kies maar: gele Ferrari 550 of gele Ferrari F355? »

Lees Interacties

Reacties

  1. sanderkomnogeensergens zegt

    2 maart 2025 om 17:52

    Ben gaat niet weg hoor. Machtswellusteling pur sang.

    Login om te reageren
  2. ghengiskhan zegt

    2 maart 2025 om 17:56

    Genoeg te kiezen dus, als het zo ver komt. Een narcissist met een Messias-complex die wel een beetje kan sturen, of een mevrouw die Engels spreekt als een vrouwelijke David Coulthard waar maar een beetje de geur van belangenverstrengeling omheen hangt die ook een beetje kan sturen.
    Blij dat ik FIA-technisch gezien nog geen 18 ben, qua stemrecht.

    Login om te reageren
  3. Fruitcake zegt

    2 maart 2025 om 18:00

    MBS heeft meer geld om stemmen te kopen

    Login om te reageren
  4. KEV9 zegt

    2 maart 2025 om 18:03

    Noooo Jaapiyo, noooooo

    Login om te reageren
  5. Towel986 zegt

    2 maart 2025 om 21:13

    Herbert!

    Login om te reageren
  6. Frankypanky zegt

    2 maart 2025 om 21:52

    Quote:”Eind 2023 lanceerde Ben Sulayem namelijk een onderzoek naar Susie Wolff, om te kijken of er geen belangenverstrengeling was door de verschillende petten van manlief Toto Wolff”

    Met de kennis van nu kan het zomaar zijn, dat Benny toen al zag dat mevrouw Wolff zich redelijk ambitieus bewoog. Dus tijd om haar alvast wat in diskreditie te brengen?

    “Kan dat wel echt, als je echtgenoot al zoveel belangen heeft in de sport?”

    #LOL,
    Niet eens zo lang geleden hadden we een oud-teambaas van Ferrari als FIA-baas. En onzichtbaar dat Jean Todt was! Die begreep heel goed dat hij flink wat afstand tot Ferrari moest houden, wilde hij geloofwaardig blijven. Ik denk dat Susie Wollf minimaal net zo slim is.

    Zeg het maar; Een FIA-baas die een soort Sharia in een internationale sport wil doorvoeren, zich veel te veel op de voorgrond/aandacht verdringt of een vrouw -toevallig getrouwd is met een teambaas- die een treedje hogerop wilt reiken? Ze is nu al een pief binnen de FIA, dus wat is het probleem?

    Susie Wolff zou nooit met onzin zoals boetes en strafpunten voor f*ck of sh*t komen.
    Het doet mij denken aan diegenen die twijfelen aan Harris aangaande Gaza, maar nu helemaal “geschokt zijn” over de plannen van Trump met dat gebied.

    Choose wisely … (Susie Wolff dus)

    Login om te reageren
  7. mc96 zegt

    2 maart 2025 om 22:20

    Susie Wolf is meer dan capabel om FIA president te worden.

    Login om te reageren
  8. rwdftw zegt

    2 maart 2025 om 23:55

    Jean Todt werd ook herkozen en herkozen tot hij zelf aangaf zich niet meer beschikbaar te stellen. Hij was 12 jaar president.

    Er zal ook een tegenkandidaat moeten zijn. Iemand die beseft in welke slangenkuil geopereerd moet worden en die daar stevig genoeg voor is. Dus ik zie Ben niet zo snel zijn Linkedin updaten.

    Login om te reageren
  9. mashell zegt

    3 maart 2025 om 08:40

    Zoekt Jos Verstappen nog een baantje?

    Login om te reageren
    • heckblende zegt

      3 maart 2025 om 10:42

      hij zoekt de baan weer eens vanuit de grindbak

      Login om te reageren
  10. linkador zegt

    3 maart 2025 om 09:59

    Kimi for president ^_^

    Login om te reageren
  11. mustang750supersnake zegt

    3 maart 2025 om 12:29

    wie t ook wordt…t moet iemand met bàllen worden….waar ze dan ook maar hangen.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North