• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Zo maak je een Panamera Turbo net wat dikker

Auteur: willeme, gepost 20 augustus 2017 om 20:58 – 28 Reacties

Afbeelding Zo maak je een Panamera Turbo net wat dikkerAfbeelding Zo maak je een Panamera Turbo net wat dikkerAfbeelding Zo maak je een Panamera Turbo net wat dikkerAfbeelding Zo maak je een Panamera Turbo net wat dikkerAfbeelding Zo maak je een Panamera Turbo net wat dikkerAfbeelding Zo maak je een Panamera Turbo net wat dikkerAfbeelding Zo maak je een Panamera Turbo net wat dikkerAfbeelding Zo maak je een Panamera Turbo net wat dikker

Porsche Panamera (971)
Mocht een standaard Panamera net even te gewoontjes zijn.

Je kan zeggen van de Porsche Panamera wat je wil, maar het is een ongelooflijk dikke auto. De eerste generatie Panamera (rijtest) was een beetje wennen, maar de huidige Panamera is een gave auto. Zeker in het geval van de Panamera Turbo (rijtest) kom je helemaal niets te kort. Sterker nog, het is zo’n typische auto die alles kan. Je kan hem gewoon als daily gebruiken, het gezin (en toebehoren) kan mee en zelfs af en toe een trackday kan ook prima. Best logisch dat de Panamera uitstekend verkoopt.

Maar ja, echt een unieke auto heb je dan helaas niet. Porsche speelt hier handig op in door diverse ‘Exclusive Manufaktur’ spullen aan je te slijten. Misschien iets te subtiel en een beetje nutteloos. Tegen een meerprijs spuiten ze de handgrepen in het zwart, bijvoorbeeld. Terwijl het net zo prettig was dat deze allemaal in carrosseriekleur gespoten zijn tegenwoordig. Een andere mogelijkheid is je Panamera naar een tuner brengen. Zowel Topcar, TechArt en Mansory hebben het een en ander in de aanbieding. Nadeel: je Panamera ziet er dan meteen uit als een rijdend bordeel.

Gelukkig is er nog een derde optie. Gewoon een setje keurige wielen. Velgenspecialist HRE uit Californië heeft sinds kort de RS200M-velg in de aanbieding en deze staan verrassend goed onder de Panamera. De velgen aan de voorkant zijn ‘recht’, terwijl ze achter iets naar binnen staan. Nice touch. Voor de gelegenheid is zijn gespoten in Brushed Titanium, maar je kan kiezen uit 41 andere kleuren. Voor mij een setje 21″ onder een Panamera Sport Turismo Turbo in deze kleur rood.

Ook interessant!

  • Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid rijtest video
    Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid rijtest video
  • Porsche Cayenne Turbo GT rijtest video
    Porsche Cayenne Turbo GT rijtest video
  • Porsche Taycan RWD rijtest video
    Porsche Taycan RWD rijtest video
  • Derde generatie Porsche Panamera
    Derde generatie Porsche Panamera op komst?

Nieuwste artikelen

  • Goedkoopste 997 van Marktplaats is ook de opvallendste
  • Autosalon van Brussel 2026: dit zijn de primeurs
  • Kia viert 80-jarig bestaan met dit bijzondere apparaat
  • Scoor deze ‘vergeten’ Saab op Marktplaats
FacebookTweetPinLinkedIn

hre, panamera, panamera-turbo, Porsche, tuning, velgen

Vorig bericht: « Gelekt: eerste foto’s nieuwe BMW M5
Volgend bericht: Zou jij een miljoen over hebben voor deze auto? »

Lees Interacties

Reacties

  1. trustmeiamanengineer zegt

    20 augustus 2017 om 21:05

    Nou, mijn smaak is het net zo’n setje wielen. Behoorlijk pauper als je het mij vraagt. De Panamera is opzich al niet het toonbeeld van goede smaak, maar deze wielen maken het niet beter.

    Login om te reageren
    • bmwfreak038 zegt

      20 augustus 2017 om 23:15

      @trustmeiamanengineer: wielen zijn juist dik die HRE.

      Login om te reageren
    • stfu zegt

      21 augustus 2017 om 07:41

      @trustmeiamanengineer: zijn dik ja, maar als volwassen man ga je er niet mee rondrijden. Alle Panamera’s die ik tot nu toe zie rijden worden bestuurd toch de wat louche mensen. Prima voor hen maar zakelijk gezien niet echt een goede keuze.

      Login om te reageren
  2. wijsneus zegt

    20 augustus 2017 om 21:13

    Ik vraag mij altijd af wat de meerwaarde is van aftermarket velgen bij zulke auto’s. Dat je het bij Golf 3 doet omdat je die wieldoppen zat bent of de oude versleten zijn kan ik wel inkomen. Maar bij luxesedan? Is daar zo’n grote markt voor?

    Login om te reageren
    • lekkaah zegt

      20 augustus 2017 om 22:24

      @wijsneus: gigantisch, de individualiseringsopties zijn af en toe redelijk schaars imho, hier leven vele aftermarket productaanbieders van

      En zoals dat wat @trustmeimanengineer zegt is natuurlijk onzin, sterker nog, veel fabrikanten laten hun velgen gewoon bij dergelijke fabrikanten maken.
      Neem bijvoorbeeld BMW wielen, veel daarvan komen ‘gewoon’ bij BBS vandaan, uitlaatsystemen bij Eisenmann en ga zo voort. Je zou kunnen stellen dat auto’s affabriek vol zitten met ‘aftermarket’ onderdelen.
      Affabriek is niet altijd het beste..

      Login om te reageren
      • wijsneus zegt

        20 augustus 2017 om 23:34

        @lekkaah: Dat laatste snap ik. Maar ik zie toch bijna nooit niet-orginele velgen op een auto. Als ik het wel zie, is het op een 20 jaar oude BMW o.i.d. Dus ik heb het idee dat die velgfabrikanten maar slechts een miniem percentage van de omzet halen uit de losse verkoop. Ik neem dus aan dat hun core-business het massaproduceren voor autofabrikanten.

        Login om te reageren
        • willeme zegt

          20 augustus 2017 om 23:42

          @wijsneus: Er zijn vele gradaties in aftermarket producten. Die imitatievelgen zie je inderdaad veel te veel.

          In Nederland zie je het voldoende, maar af-fabriek komt natuurlijk veel vaker voor. In Nederland (sowieso in Europa) heb je belachelijk veel keuze als het gaat om keuze qua velgen. In veel andere landen kun je vaak kiezen uit een of twee soorten wielen. In Amerika koop je je auto gewoon, je neemt hem meteen mee. Daar worden auto’s bijna niet besteld. Dus als de velgen je niet aanstaan, kun je altijd een upgrade maken. Jazeker, een upgrade. Want fabrikanten als Dymag, HRE, BBS, OZ, Speedline, Enkei en Rays maken absoluut topspul. Vaak beter dan hetgeen je af-fabriek kan krijgen. Sterker nog, de duurdere velgen komen vaak van deze fabrikanten.

          Login om te reageren
          • lekkaah zegt

            21 augustus 2017 om 07:42

            @willeme: idd, enorm veel aftermarket aanbieders in Amerika

            Login om te reageren
  3. mulsanne zegt

    20 augustus 2017 om 21:20

    En lelijker

    Login om te reageren
  4. wachtmaartotmijnvtecinkicktyo zegt

    20 augustus 2017 om 21:22

    Doe mij maar die koolstofvelgjes van porsche zelf.

    Login om te reageren
    • wimbraber zegt

      21 augustus 2017 om 22:48

      @wachtmaartotmijnvtecinkicktyo: en dan gelijk een nieuwe velg moeten kopen als je een stoepje aantikt…

      Login om te reageren
  5. moveyourmind zegt

    20 augustus 2017 om 21:23

    Liever originele velgen, maar wat is zo’n Panamera toch een mooie verschijning! Zeker in het echt… Imposant, groot, maar tegelijk ook sierlijk. Al zal ik één van de weinigen zijn die dat vind.

    Én dan het interieur, bijna eng hoe perfect dat eruit ziet en in elkaar steekt. Ooit hoop ik zo’n Panamera onder de kont te mogen hebben.

    Login om te reageren
    • blo3to3t zegt

      20 augustus 2017 om 21:31

      @moveyourmind: neehoor, ik vind het ook een fantastische auto om te zien.

      Login om te reageren
    • lekkaah zegt

      20 augustus 2017 om 22:25

      @moveyourmind: vind het ook een mooie wagen, heerlijk dik

      Login om te reageren
  6. rollingstoned zegt

    20 augustus 2017 om 21:32

    “Zo maak je een Panamera Turbo net wat pauperiger…”

    FTFY

    Login om te reageren
  7. ricksmits zegt

    20 augustus 2017 om 21:34

    @autoblog hebben jullie al info over de nieuwe pagani?

    Login om te reageren
  8. kennone zegt

    20 augustus 2017 om 21:44

    Ben benieuwd of er nog een S versie zonder batterijen komt.

    Login om te reageren
  9. jochempie zegt

    20 augustus 2017 om 22:11

    Een heel verhaal, maar eigenlijk had “kijk, een Panamera op andere wielen!” ook gewoon gekund.

    Login om te reageren
  10. Dutchdriftking zegt

    20 augustus 2017 om 22:15

    Doe mij maar een 4S Diesel.

    Login om te reageren
  11. kniesoor zegt

    20 augustus 2017 om 22:34

    Doe mij maar een setje good old P40 Monoblocs (ook van HRE), zouden ook uitstekend onder zo’n Panamera staan.

    Login om te reageren
  12. ronnieboy zegt

    20 augustus 2017 om 23:00

    Zie liever donkere velgen onder een witte auto….

    Login om te reageren
  13. ronnieboy zegt

    20 augustus 2017 om 23:13

    Bij witte auto’s horen zwarte wielen

    Login om te reageren
    • bmwfreak038 zegt

      20 augustus 2017 om 23:16

      @ronnieboy: of goud/bronsachtig

      Login om te reageren
  14. bmwfreak038 zegt

    20 augustus 2017 om 23:17

    Spoiler nee dankje velgen zijn wel dik.

    Login om te reageren
    • granturismocollector zegt

      21 augustus 2017 om 01:33

      @bmwfreak038: is de standaard spoiler hoor, die klapt gewoon aan de zijkanten wat verder uit

      Login om te reageren
  15. boenderaar zegt

    20 augustus 2017 om 23:23

    Staat bijzonder goed, zou de panamera echter nooit in het wit nemen.

    Login om te reageren
  16. toyotafortuner zegt

    21 augustus 2017 om 04:52

    Een rode GTS met deze kneiters graag!

    Login om te reageren
  17. allesmetturbo zegt

    21 augustus 2017 om 09:12

    Ik vind het zeker een upgrade, forged is bijna altijd lichter dan het standaard velgenspul. Ziet er wel ook dik uit

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North