
Terwijl jij voor de vijftiende keer checkt of de ticketprijzen naar Marmaris al zijn gedaald, neemt Afrojack vast een voorschotje op de zomer met een Aventador Roadster en een Phantom Drophead Coupe.
Maar plaatjesdraaier Afrojack had toch al een Aventador? Stimmt, alleen reed de DJ vooralsnog in een gesloten exemplaar dat eerst zwart was en toen weer geel. Nick van de Wall, zoals de Afrojack echt heet, kocht zijn Aventador twee jaar terug en zette hem al na minder dan een jaar weer te koop. Niet omdat de Lambo niet bevalt, maar wellicht omdat hij liever dakloos zijn tochtjes maakt.
Op zijn Instagram zien we eerst een filmpje van een witte Lambo bij het koopmanshuis (PON) voorbij komen, een foto later staat de dakloze Italiaan al ergens voor de deur. Bij huize Van de Wall? En dat is nog niet alles, want het zicht op de Aventador wordt bijna ontnomen door een Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe. Een gebruikte -want pre-facelift- maar daardoor niet minder begeerlijk.
Uitsluitsel of beide open exoten ook echt tot het nieuwe wagenpark van de DJ behoren, geeft Afrojack nog niet. Zolang hij ze maar heel houdt en er niet té hard mee rijdt, dan vinden wij alles prima.
Update 11-04 (Smoke) – En we hebben beeld. De open Aventador HIERO en DAARRRRR de Valhoofd Coupe.
Had toch geluisterd naar me Jack… Er staat een Veyron te koop. Je droomauto!
@rammillius: ik denk dat die gast er iets te groot voor is voor een veyron
@rob5nismo: Daarom ook een Lambo cabrio… zit z’n kop niet tegen het dak, want the sky is the limit.
@rammillius: Misschien is hij wel verstandig geworden en heeft ingezien dat deze Lambo een stuk gaver is!
@dutchdriftking: een dicht versie zeg ik ook geen nee tegen hoor
@johanhummer9: zeker niet! Al gaat mijn voorkeur bij Lamborghini uit naat de Lp670 sv
Ik wil ook een hobbyjob.
Ik kreeg al ontwenningsverschijnselen. Zo lang geen Afrojack. Was weer genieten. Dank.
Ik vind die Phantom Drophead wel zo blubberdik. Ultieme luxeslee als je het mij vraagt. Pimp to the max. Een creme witte met rood leer, wie maakt je wat.
@E34M5Touring: de zeikende Nederlander met een overdosis azijn. Maar ben het wel volledig met je eens. Porno!!
Een artikel over JC, Afrojack en een hoop fouten in een Tesla-artikel: zo ken ik Autoblog weer :)
Laat die Nick maar schuiven
waarom altijd dat gehaat op Nick?
@matk20: omdat het zo makkelijk is. Wij zijn makkelijk. Sletten. Reaguurders zijn sletten.
Dik jack!
Dacht dat hij een Bugatti zou kopen zoals hij al ooit eerder aangaf
Doet ie het net als perridon na 2 weken weer te koop?
Hij had die 918 wel kunnen kooen van Perridon
Is dat niet de drophead die bij louwman-exclusive te koop staat/stond?
@mark95: bij Thijs Timmermans gekocht
Pauper om zo met je rijkdom te koop te lopen.
@bofkont: dit meen je niet.. Wat een domme opmerking, hij loopt niet te koop, hij geniet van zijn succes.
@p0wn3d: En dat gun ik hem van harte,hij heeft talent alleen dat van “zie mij “had van mij niet gehoeven.
Noem het maar dom, mag jij vinden.
@bofkont: wanneer doet hij dan van “zie mij”?
@p0wn3d: zodra hij de boel online gooit.
@bofkont: hij, of Autoblog?
@p0wn3d: als je goed leest staat er “zijn instagram”
@bofkont: op Insta volgen mensen hem die fan van hem zijn, en het leuk vinden om te weten dat hij bijv nieuwe auto’s koopt. Hier zitten mensen die auto’s leuk vinden, en jij hebt dan weinig keus wiens auto.
@bofkont: Stel je bent een van de beste voetballers of een DJ, welke auto’s zou jij als eerste toevoegen aan je collectie?
@michaelcorleone: tja ben helaas niet in die gelegenheid , maar ik denk een 8c en een f430 spider.
@bofkont: Not bad zeker niet :) Ik heb verkeerd gegokt, ik dacht dat er ook een Mercedes tussen zou zitten, maar helaas :)
@michaelcorleone: nou een sls AMG kan er ook nog wel bij.
@bofkont: Azijn was gratis vandaag? Laat hem lekker genieten van zijn succes en het geld dat hij verdient.
@paganizonda760nc: jij hebt duidelijk de boodschap noet begrepen, lees nog eens goed zou ik zeggen.
@bofkont: niet
@bofkont: wel
@str8six: niet ;)
We all get the sparks, he gets the cars!
Btw..prachtige bakken. Als je het doet, doe het dan goed. +1
Lekker bakkies hoor , het is maar een vreemde wereld dat een vent die ff een paar minuten ergens komt draaien daar zoooo royaal voor betaald word dat die er zn wagen park op na kan houden maar goed vraag me dit ook bij voetballer de hele dag doen wat je leuk vind voor de kost en er nog een vermogen voor betaalt krijgen …
@dewitt: omdat er 1000en mensen in de rij staan om hem een uur te zien draaien. Maar ga eens na hoeveel onkosten hij heeft? Tuurlijk, hij houdt er veel aan over, maar wat verwacht je dan.
@dewitt: als er voor wordt betaald ben je het waard.
@jochempie: werkte het maar zo in de wereld.
Tja voor dat geld kon hij ook die bugatti kopen..
@janmetdelangeachternaam: Ook een hoop andere auto’s, maar hij koos deze. Wat is je punt?
Was DJ Antoine niet op bezoek? Die heeft namelijk een Drophead
Hoeveel aventadors en rollers heeft hij nou al?
Zo te zien heeft ie er ook eentje met een dakkie…
Ben blij voor hem maar nu we toch allemaal aan het dromen zijn als ik hem was met al dat geld dan had ik een One- Off Zonda laten maken en een One- Off Huayra en een AMG GT Black series (zit eraan te komen)