• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Deze bloedmooie roadster kost slechts 55 mille

Auteur: willeme, gepost 11 februari 2018 om 22:58 – 40 Reacties

Afbeelding Deze bloedmooie roadster kost slechts 55 milleAfbeelding Deze bloedmooie roadster kost slechts 55 milleAfbeelding Deze bloedmooie roadster kost slechts 55 milleAfbeelding Deze bloedmooie roadster kost slechts 55 milleAfbeelding Deze bloedmooie roadster kost slechts 55 milleAfbeelding Deze bloedmooie roadster kost slechts 55 milleAfbeelding Deze bloedmooie roadster kost slechts 55 milleAfbeelding Deze bloedmooie roadster kost slechts 55 mille

Jaguar F-Type V6
Stiekem willen we er allemaal eentje.

Je zou het niet zeggen, maar de Jaguar F-Type gaat al weer een tijdje mee. De Roadster kwam in januari van 2013 op de markt en op wat kleine wijzigingen na is de auto dus alweer 5 jaar ongewijzigd in productie. Kudos voor Ian Callum die keer op keer tijdloze ontwerpen op papier weet te krijgen. Op dit moment is de F-Type leverbaar in enorm veel verschillende uitvoeringen. Het leveringsprogramma begint met een F-Type Coupe met een 2-liter viercilinder turbomotor. Op zich heb je met 300 pk meer dan voldoende vermogen, maar ergens past het niet, zo’n schraal blokje in de neus van zo’n fraaie auto.

In 2013 was dat nog niet het geval, toen was er slechts keuze uit twee zescilinders en een heuse V8, de versies met AWD of handbak kwamen later. Normaal gesproken zijn tweezits sportwagens redelijk waardevast, maar ook de F-Type ontkomt niet aan afschrijving. Daarom gingen we eens kijken hoeveel je minimaal kwijt bent voor een F-Type op AutoTrack.nl en het resultaat is 54.950 euro. Dat is niet een bijzonder laag bedrag, maar als je kijkt wat je ervoor terug krijgt is het best een aardige aanbieding.

De F-Type in kwestie is een 3.0 V6 met supercharger met 340 pk. Ondanks dat de F-Type niet heel groot is en uit aluminium is opgetrokken weegt de auto meer dan 1.600 kg. Daardoor zijn de prestaties niet bijster spannend: 0-100 km/u duurt 5,3 seconden en de topsnelheid bedraagt 260 km/u. Heel veel sneller dan de viercilinder is de V6 niet, maar het geluid en de beleving maken veel goed. Ook het verbruik schijnt erg mee te vallen.

Reden voor de lagere prijs is waarschijnlijk de relatief hoge kilometerstand: precies 55.802 km. De vorige eigenaar heeft er dus iets meer dan 10.000 per jaar mee gereden, peanuts dus. Het is niet de meest luxe of sportieve F-Type die er is, maar de kleur en de velgen maken veel goed. Dus dan is de keuze aan u, trouwe lezer: ga jij voor een jong gebruikte V6 met weinig kilometers of spaar je liever door voor de geneugten van de onbalans die een viercilinder teweeg weet te brengen?

Ook interessant!

  • Video: een Jaguar F-Type lossen, zo moet het niet
    Video: een Jaguar F-Type lossen, zo moet het niet
  • Jaguar viert feest met 2 halen 2 betalen actie
  • geen nieuwe Jaguars
    Geen nieuwe Jaguars meer tot 2025
  • In deze Jag zijn 3.800 manuren gestoken

Nieuwste artikelen

  • Video: De slechtste vrachtwagenchauffeur
  • Dit verandert er aan jouw Tesla na de grote Kerstmis-update
  • Mercedes geeft eerste beelden van vernieuwde S-Klasse prijs
  • Gespot – V10-legendes ontmoeten elkaar in Nederland!
FacebookTweetPinLinkedIn

autotrack, Cabrio, f-type, Jaguar, occasion, roadster, v6

Vorig bericht: « McLaren wil terugkeren naar Le Mans
Volgend bericht: Rimac Concept Two wordt een Tesla Roadster-tussendoortje »

Lees Interacties

Reacties

  1. w0o0dy zegt

    11 februari 2018 om 23:12

    Mooi ding.. vergelijk dit eens met Quasimodo (de 997 cabrio)..
    Verder idd best zwaar maar dit gaat dan ook meer over beleving dan over ultieme snelheid en prestaties.
    Hoe het tegenwoordig met de betrouwbaarheid zit bij Jaguar weet ik niet, maar ik vind het ding wel een hoge “wil ik hebben factor” hebben.

    Login om te reageren
    • Stijnson zegt

      11 februari 2018 om 23:33

      @w0o0dy: De dieselmotoren zijn nog wel eens storingsgevoelig (geeft meldingen die er niet zijn zoals benzine getankt ipv diesel of water in brandstoffilter), maar na een dagje bij de garage over het algemeen goed.

      Login om te reageren
    • Jochempie zegt

      12 februari 2018 om 08:34

      @w0o0dy: 997 cabrio: The Hunchback Of Baden-Württemberg?

      Login om te reageren
    • itiswhatitis zegt

      12 februari 2018 om 11:16

      @w0o0dy: ik ben erg te spreken over de betrouwbaarheid jag xj uit 2010 nut 2 ton op de teller 0 keer biij de garage geweest met issues

      Login om te reageren
  2. misterdrogba zegt

    11 februari 2018 om 23:19

    Hoe saai kan je een interieur configureren zeg.. Verder ben ik meer voor de F-type coupe, totaalplaatje klopt net iets beter in mijn ogen.

    Login om te reageren
    • DennisS65B40 zegt

      12 februari 2018 om 08:54

      @misterdrogba: ja echt boring, lightgrijze bekleding ?‍♂️

      Login om te reageren
  3. wildbeest zegt

    11 februari 2018 om 23:21

    Graag de coupe

    Login om te reageren
  4. hhitalia zegt

    11 februari 2018 om 23:25

    Iets lekkerder interieur (rode sportstoelen) uit Duitsland (laten) importeren, maar dit is zeker ook een snoepje. Sparen!

    Login om te reageren
  5. tttijn zegt

    11 februari 2018 om 23:25

    Ik ook coupé

    Login om te reageren
  6. 560pk zegt

    11 februari 2018 om 23:25

    Prachtige auto. Wel een erg saaie klokkenwinkel, een in de zon onleesbaar navi scherm (bepaald onhandig in een cabrio) en natuurlijk moet die puberale vleugel er af

    Login om te reageren
    • boris9397 zegt

      12 februari 2018 om 10:05

      @560pk: Die puberale vleugel is standaard en inklapbaar, als je die er afhaalt zit er een gat in je kofferdeksel.

      Login om te reageren
  7. 560pk zegt

    11 februari 2018 om 23:28

    Zie nu pas dat die vleugel in- en uitklapt

    Login om te reageren
  8. jaapies zegt

    12 februari 2018 om 00:13

    “maar de kleur en de velgen maken veel goed”

    Is juist de reden dat ik deze zou laten staan. Vooral die velgen, bléh!

    Login om te reageren
  9. maroksahbe zegt

    12 februari 2018 om 00:59

    Mooi ding, maar geef mij maar een Mercedes E63 amg.
    Hier kan maar 1 kech in een E63 minstens 4X

    Plus als ik hem voor de moskee parkeer met 2 banden op stoep wordt ik tenminste als een man aangekeken

    Login om te reageren
    • misterdrogba zegt

      12 februari 2018 om 01:23

      @maroksahbe: Leuk verhaal, heb je ook nog wat inhoudelijks te melden?

      Login om te reageren
      • maroksahbe zegt

        12 februari 2018 om 11:25

        @misterdrogba: ja Drogba is een aardige speler maar zijn botten zijn veelste zwaar.

        Login om te reageren
        • misterdrogba zegt

          12 februari 2018 om 11:32

          @maroksahbe: euhm, oké.

          Login om te reageren
    • onnes zegt

      12 februari 2018 om 07:22

      @maroksahbe: ik moest lachen. Hoop dat het zo bedoeld was :-)

      Login om te reageren
    • onnes zegt

      12 februari 2018 om 07:22

      @maroksahbe: @maroksahbe: ik moest lachen. Hoop dat het zo bedoeld was :-)

      Login om te reageren
      • 2wheeler zegt

        12 februari 2018 om 07:37

        @onnes: we want more!

        Login om te reageren
        • mxhmut zegt

          12 februari 2018 om 08:24

          @2wheeler: ???

          Login om te reageren
  10. noosaheads zegt

    12 februari 2018 om 01:19

    Heremejezus.Alle hosanna is hier; uw alle geprezen en door Autotrack en dus helemaal objectief gevonden door AutoBlog: een gebruikte door iedereen nageprate Jaguar.Ik dacht dat ik ondoorzichte verkooppraatjes had maar dit ligt er wel zo dubbel en dwars op om toch misschien iets in de makelaardij te gaan doen.Dat is tenminste eerlijke handel.

    Login om te reageren
    • willeme zegt

      12 februari 2018 om 08:52

      @noosaheads: ik vind het ook belachelijk!

      Login om te reageren
  11. Hupke zegt

    12 februari 2018 om 05:47

    Ik kan hem nog steeds niet mooi vinden, en zet dit naast een Z4 van dezelfde leeftijd en je krijgt bij BMW imho meer voor je geld. Véél meer, ook qua beleving. En voor het geluid kan je nog even akrapovic langs.

    Login om te reageren
    • pa045 zegt

      12 februari 2018 om 09:16

      @Hupke: een petjes uitlaat op een Johnny mobiel zal het verschil gaan maken..

      Login om te reageren
      • Hupke zegt

        12 februari 2018 om 10:36

        @pa045:
        Want de schreeuwerige klasseloze Lexus F-TYPE is geen Johnny mobiel?

        Login om te reageren
        • kapiteinaudi zegt

          12 februari 2018 om 11:07

          @hupke: “klasseloos” en “F-Type” zijn toch twee woorden die ik niet snel in één zin zou zetten. Een V6S coupe in het donkergroen met beige interieur… Toch weinig auto’s die meer stijlvol zijn imo. Maargoed, smaken verschillen nu eenmaal. Een Hommell Berlinette, dat vind ik ook best leuk ja.

          Login om te reageren
        • pa045 zegt

          12 februari 2018 om 18:35

          @hupke: Niet echt een uitspraak waarmee je jouw keuze voor een Z4 verdedigd.

          Login om te reageren
  12. papa zegt

    12 februari 2018 om 06:28

    Op een paar kleine wijzigingen na 5 jaar ongewijzigd in productie

    Login om te reageren
  13. freakadel zegt

    12 februari 2018 om 06:51

    Lelijke kleur, lelijke wielen. Dameskapper ding.

    Login om te reageren
  14. ikleesookoverautos zegt

    12 februari 2018 om 07:23

    Saaie uitvoering, lelijke kleur en velgen. Ik spaar wel even door.

    Login om te reageren
  15. gloudertje zegt

    12 februari 2018 om 07:58

    Blijft toch het moois imo de uitlaatlaten in het midden. 1 vd redenen waarvoor ik zou kiezen voor een V6s. Als ik in die positie zou zijn

    Login om te reageren
  16. lolikbenbol zegt

    12 februari 2018 om 08:00

    Als je zou zeggen dat het interieur uit één of andere Mazda komt zou ik het ook geloven.

    Login om te reageren
  17. toyotafortuner zegt

    12 februari 2018 om 08:05

    Niet de meest geweldige uitvoering. Ik pas

    Login om te reageren
  18. Kvgorp zegt

    12 februari 2018 om 08:09

    Dik 50.000€ afschrijving en 50.000km gelopen.

    Een euro de kilometer. Belachelijk zeg.

    Login om te reageren
    • willeme zegt

      12 februari 2018 om 08:52

      @kvgorp: dat is ongeveer de helft in vijf jaar tijd, terwijl de gemiddelde auto daar slechts drie jaar voor nodig heeft. Dat is redelijk marktconform voor dit type auto.

      Login om te reageren
  19. rufctr01 zegt

    12 februari 2018 om 09:32

    Schitterende auto, alleen het interieur is wel heel saai in deze kleurstelling.

    Login om te reageren
  20. PunicaOase zegt

    12 februari 2018 om 10:38

    Wat zijn de gemiddelde onderhoudskosten voor zo’n Jaguar? Red je het voor 2K per jaar?

    Login om te reageren
  21. BaRa zegt

    12 februari 2018 om 18:19

    Laat me raden… de eigenaar had voorheen een Audi en dacht bij het configureren van deze F-type: laat ik het met deze nieuwe auto nu eens extravagant aanpakken en gaan voor het duotoon grijze interieur en een fletsblauwe lak.

    Login om te reageren
  22. sabrerator zegt

    12 februari 2018 om 19:03

    Ik zou deze niet kopen, ook niet doorsparen, maar een mooie XK-8 of XKR kopen.
    En dan een hoop geld in mijn zak houden terwijl ik een mooiere auto rijd.

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North