• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Hyundai Prophecy is een enorm lekker ontwerp

Auteur: RubenPriest, gepost 3 maart 2020 om 08:28 – 10 Reacties

Hyundai Prophecy

De Zuid-Koreaanse autofabrikant heeft een nieuw model gepresenteerd. De Hyundai Prophecy lijkt wat weg te hebben van andere auto’s.

Misschien zat er iets raars in de koffie, maar ondergetekende ziet vormen van een Porsche Taycan en het vooraanzicht van een Tesla Model 3 terug in deze Hyundai Prophecy. De auto is een concept van het automerk en moet de toekomst van EV’s bij Hyundai voorstellen.

Hyundai Prophecy voorkant

Dit is een elektrische auto. Hyundai laat echter niets los over de aandrijflijn van dit concept. De focus ligt op het ontwerp van de auto. Het concept is getekend met de ‘Sensuous Sportiness’ designfilosofie van het merk. Het is niet de eerste auto dat met dit thema in gedachte getekend is. De Hyundai 45 die vorig jaar werd gepresenteerd was het eerste model met die filosofie.

Hyundai Prophecy achterkant

Naast vloeiende lijnen wat de aerodynamica ten goede moet komen, is het interieur gericht op ruimte en technologie. Hyundai zegt dat door het gebruik van een elektrische aandrijflijn er meer vrijheid is voor ruimte in het interieur. Het is behoorlijk concept en niet realistisch voor huidige maatstaven. Zo heeft de Prophecy geen stuurwiel, maar joysticks.

interieur

Het opmerkelijke interieur daargelaten, is het uiterlijk van dit concept wel aantrekkelijk te noemen. Bijzonder lekker kunnen we wel zeggen. We noemden al even de Taycan en van het zijaanzicht kun je er ook een vleugje AMG GT 4 Door in zien. Mooie complimenten voor Hyundai met deze Prophecy. Vergeleken worden met de genoemde auto’s is immers beter dan een Fiat Multipla of een Pontiac Aztek.

Publiek en pers zou de Prophecy in Genève gaan zien. Omdat de autoshow niet doorgaat moeten we het voor nu doen met deze digitale presentatie.

Hyundai Prophecy overzicht

Ook interessant!

  • Hyundai IONIQ 5 rijtest video
    Hyundai IONIQ 5 rijtest video
  • Hyundai Tucson (2021) rijtest video
  • Video: McLaren verliest voorkant in Hyundai
    Video: McLaren verliest voorkant in Hyundai
  • Porsche Taycan RWD rijtest video
    Porsche Taycan RWD rijtest video

Nieuwste artikelen

  • Deze iconische auto’s brachten dit weekend miljoenen op
  • Heeft deze occasion het record ‘snel kilometers maken’ in de pocket?
  • Staat de toekomst van de eigen auto op het spel?
  • Max Verstappen staat er voortaan alleen voor
FacebookTweetPinLinkedIn

concept, Elektrisch, Genève 2020, Hyundai

Vorig bericht: « Mansory Continental GT is de foutste cabrio van vandaag
Volgend bericht: BMW i4: alles wat je moet weten »

Lees Interacties

Reacties

  1. Alfarobert zegt

    3 maart 2020 om 08:37

    Saab had in de jaren ’90 al een auto met joystick. Dat willen mensen dus niet. Waarom proberen ze het dan nog een keer bij Hyundai? Ze moeten verder gaan met waterstof want dat wordt de toekomst.

    Login om te reageren
    • BaRa zegt

      3 maart 2020 om 10:14

      Thoriumreactoren en kernfusiereactoren zijn ook de toekomst. Ze zijn dat al pakweg 50 jaar. Voorlopig blijven ze daar nog even liggen, in die toekomst.
      Overigens neemt een waterstoftank (door de druk die het moet aankunnen) nogal snel de vorm van een cilinder aan. Dat is lastig in te passen in een auto (maar veel minder een probleem in een vrachtwagen).
      Als laatste heeft een waterstofauto nog steeds een gewicht en volume aan batterijen nodig, én heeft-ie ook gewoon elektromotoren. Aan het einde van de rit heb je voor een vergelijkbare range grosso modo evenveel gewicht aan boord met een waterstofauto (Miraï: 502 km range, 1850 kg) als met een elektrische (Model 3: 523 km range, 1730 kg). Er is ongetwijfeld nog winst op te maken, maar dat geldt voor beide oplossingen. Wat echter blijft, is de vorm van die tank…

      https://www.team-bhp.com/forum/attachments/international-automotive-scene/1313287d1417174573t-japan-report-toyota-mirai-hydrogen-fuel-cell-car-toyotas-safety-technology-tanks-1.jpg

      Login om te reageren
  2. M2_lover zegt

    3 maart 2020 om 08:39

    Die achterkant heeft echt Wiesmann invloeden…

    Login om te reageren
  3. schreute01 zegt

    3 maart 2020 om 08:42

    Hyunday Chiquita

    Login om te reageren
    • v12powerr zegt

      3 maart 2020 om 09:31

      @schreute01: precies dat dus, ik zag ook al een beetje de beruchte mercedes banaan in dit ontwerp

      Login om te reageren
    • tenaci zegt

      3 maart 2020 om 09:53

      @schreute01: precies! Mooi ding, maar bananen in de flanken kan ik niet meer zien!

      Login om te reageren
  4. Dutchdriftking zegt

    3 maart 2020 om 09:51

    Als dit wat zegt over de toekomst van Hyundai dan gaat het merk een schitterende toekomst tegemoet. Wat een plaatje van een auto.

    Login om te reageren
  5. ericd zegt

    3 maart 2020 om 10:39

    Taycan is een lelijkerd vergeleken bij deze. Sic.

    Login om te reageren
  6. puhpuh zegt

    3 maart 2020 om 11:43

    Net een uitgerokken Beetle …

    Login om te reageren
  7. vroaaaaaaaaaar zegt

    3 maart 2020 om 13:27

    Tesla 3 en Porsche Taycan liefdesbaby…?

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North