Niet omdat het moet, maar omdat het kan.
Eigenlijk had Koenigsegg zich een tripje naar de Autosalon van Genève kunnen besparen. De Regera is immers al volledig uitverkocht. Of zou Christian von Koenigsegg van plan zijn een Horacio-tje te doen?
Enfin, er zijn ook grote fabrikanten die naar Genève komen zonder groot nieuws. Als die daar mee wegkomen, dan kan Koenigsegg dat natuurlijk ook. Bijkomend voordeel voor de Zweden: ze stonden vlak naast de stand van Bugatti. Konden ze stiekem toch even proberen wat aandacht te stelen van de Chiron Sport, die de concurrent presenteerde.
Misschien wist Koenigsegg voorafgaand aan de beurs al wie hun buren zouden zijn en hebben ze daarom besloten er een Regera neer te zetten in wat het beste beschreven kan worden als Bugatti-blauw. Noem het een concullegiaal speldeprikje.
Dit is de Regera zonder dak, die is toch wel nieuw?
@BmwMPower: Bij elke Koenigsegg kan het dak eraf ?
@wimbraber: behalve de One:1 dan
@theblazerunner: daar kan het ook. Mits enkele vijzen lost te maken en dus niet via gangbaar kliksysteem.
@woudloper: en anders wel met een goeie slijptøl
Ik wist niet dat je het dak van de Regera er af kon halen? Wel echt super dik zo.
Zet die witte regera ook eens op foto aub
Dat Bugatti blauw vind ik dan wel humor
http://motonetworks.com/wp-content/uploads/2016/04/james-may-driving-atom-v8.jpg
http://motonetworks.com/wp-content/uploads/2016/04/topgearatom.jpeg
De Regera vind ik toch wel de mooiste hypercar nog steeds. Ook technisch erg indrukwekkend. Deze had toch eigenlijk maar 1 versnelling?
@drdre1: het was wel iets gecompliceerder dan dat. Maar inderdaad de auto schakelt niet.
@kilum: gewoon eigenlijk een soort Puch dus. Okay, een opgevoerde Puch dan.
@drdre1: ja, want die kwamen altijd als de brandweer uit de startblokken.
@drdre1: ja! Autoblog: maak hier eens een special van.
Ziet er niet uit zo in deze samenstelling.
Misschien wel de meest indrukwekkende hypercar. Kleur is niet relevant, dat is aan te passen.