• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Lezersvraag: hoeveel opties zitten er op jouw auto?

Auteur: MrBrown, gepost 13 oktober 2013 om 20:35 – 225 Reacties

Porsche Cayenne


In reclames word je vaak met een scherpe vanafprijs naar de dealer gelokt. Eenmaal daar kom je erachter dat de wielen en het stuur nog net standaard zijn; voor de rest moet bijbetaald worden. Hoeveel additionele gadgets heb jij op je auto?

Uit een onderzoek onder Britse consumenten blijkt dat Porsche rijders de meeste euro’s stukslaan op de optielijst, gemiddeld 8.700 euro. Een Cayenne wordt zelfs voor 11.800 euro gevuld en is daarmee de duurst aangeklede auto. Maar ook andere premium merken hebben enthousiaste vinkjeszetters. BMW staat op twee, met 4.600 euro. Met 9.400 euro zijn X5 rijders daar het meest royaal. Op de derde plaats komt Mercedes binnen. 4.100 euro wordt daar gemiddeld aan de vanafprijs toegevoegd. De SLK wordt het dikst aangekleed. De Top-5 wordt afgesloten door MINI en Audi, die respectievelijk voor 3.500 euro en 2.800 euro euro aan opties krijgen.

Natuurlijk is een Brit geen Nederlander maar het geeft een aardig idee van wat we stukslaan op opties. Op een middenklasser zal het een paar duizend euro zijn, op een luxe zakenauto wat meer. Per persoon is het uiteraard verschillend. Een autoliefhebber zweert misschien bij leer en 19 inch velgen, terwijl de gemiddelde vrouw liever gaat voor navigatie.

Bij het kopen van een auto is het doorspitten van de optielijst vaak een heel karwei. Het is de kunst om binnen je budget een goede afweging te maken. Maar waar ga je voor? Kies je een dikke motor en weinig opties? Of ga je voor een afgeladen uitvoering met een instap-dieseltje?

Wie wel eens met de online configurator van bijvoorbeeld Audi of BMW speelt, weet dat de prijs van een premium gebakje gemakkelijk over de kop gaat. Een Audi A1 voor 40.000 euro of een BMW 3 serie die richting de 70.000 euro kruipt is geen uitzondering. Zijn die auto’s nou echt zo karig uitgerust of willen we ons wanen in volledige luxe?

Het verschilt een beetje per merk hoeveel je ‘kosteloos‘ meekrijgt. Waar je bij de Fransen over het algemeen een hele aardige standaarduitrusting hebt, is het bij de Duitsers vaak schandalig kaal. Een leren stuurwiel, velgen of cruisecontrol? Op een VW Golf is het niet standaard. Maar ook een Audi A4 met wieldoppen is geen uitzondering. Wil je meer dan mag je flink lappen.

Hebben we liever een lage vanafprijs of een wat betere uitrusting? En voor welke opties heb jij gekozen? We zijn benieuwd, post het in de comments.

UPDATE: Lezer mahansz spotte deze prijslijst bij een Porsche dealer. De standaard 184.999 euro kostende Panamera staat met opties in de showroom voor 280.488 euro. Bijna een ton aan extra’s!

Ook interessant!

  • lezersvraag optie
    Lezersvraag: Welke optie op je auto wil jij niet meer missen
  • Lezersvraag: je goede auto voornemens voor 2022?
    Lezersvraag: je goede auto voornemens voor 2022?
  • Lezersvraag: de meest onpraktische auto die je gereden hebt
  • Lezersvraag: welke auto moet een terugkeer maken?

Nieuwste artikelen

  • Video: Automobilist schrikt zich het apezuur
  • Gespot – De enige echte Rimac op Nederlands kenteken
  • Ford maakt standaard onderdeel een betaalde optie (en met een goede reden)
  • Automerk maakt revven bewust onmogelijk in deze sportcoupé met verbrandingsmotor
FacebookTweetPinLinkedIn

autocultuur, autoverkoop, lezersvraag, lijstjes, premium, top5

Vorig bericht: « Modelbouwer fotografeert levensechte Americana-scenes
Volgend bericht: Te koop: maagdelijke Aston Martin One-77 »

Lees Interacties

Reacties

  1. Nijntje_ zegt

    13 oktober 2013 om 20:41

    BMW 120d, vanafprijs 28.000 euro, factuurprijs was 42.000+

    Login om te reageren
    • marokkaanseheld zegt

      13 oktober 2013 om 20:42

      -edit: nutteloze bijdrage-

      Login om te reageren
      • Nijntje_ zegt

        13 oktober 2013 om 20:43

        @marokkaanseheld:
        Opties zijn gewoon fucking duur.

        Login om te reageren
    • oskaar7 zegt

      13 oktober 2013 om 20:54

      @Nijntje_: Wat heb je er allemaal bijgenomen dan?

      Login om te reageren
      • Nijntje_ zegt

        13 oktober 2013 om 20:55

        @oskaar7:
        Ohja, opties:

        M pack interieur
        M pack exterieur
        Leer dakota zwart
        metaalkleur zwart
        Navi proff
        zetelverwarming
        Hifi pakket
        lichtpakket
        lichtsensor
        regensensor
        elektrische ruiten voor & achter
        parkeersensoren
        automatische versnellingsbak
        en dan nog wat prullen
        zonnewerend glas
        handsfree bellen…
        ….

        Login om te reageren
        • oskaar7 zegt

          13 oktober 2013 om 20:57

          @Nijntje_: Maar dik hoor!

          Login om te reageren
        • ej20g zegt

          13 oktober 2013 om 20:58

          @Nijntje_: een hele hoop dingen die in mijn ogen niet echt nodig zijn. Maar als jij er plezier mee hebt was het dus duidelijk de goede keuze.

          Login om te reageren
          • Nijntje_ zegt

            13 oktober 2013 om 21:02

            @ej20g:
            de 3 duurste opties:
            automaat – essentieel voor een daily
            m pack – het oog wil ook wat
            navi – handig & het grote scherm is leuk

            Hifi pakket: standaard klinken de speakers echt niet
            Zetelverwarming: leer is IJSKOUD in de winter
            licht en regensensor, niet echt nodig
            lichtpakket: ziet er leuk uit als je de auto open/sluit
            automatisch dimmende binnen/buiten spiegels: handig. Kan je ook de spiegels elektrisch inklappen op krappe parkeerplaatsen
            automatische airco: draaiknoppen zijn echt niet meer van deze tijd
            elektrische ruiten: idem automatische airco…

            Login om te reageren
            • mightymike zegt

              13 oktober 2013 om 23:37

              @Nijntje_: maar wel een 120D? Die logica snap ik niet, lease dan?

              Login om te reageren
              • Nijntje_ zegt

                14 oktober 2013 om 00:11

                @mightymike: neen, prive gekocht. 118d / 120d is fiscaal even duur in wegentax. Maar een 120d is wel stukken sneller als een 118d

            • ropbp zegt

              13 oktober 2013 om 23:59

              @Nijntje_: het is toch te zot dat een auto met een vanaf prijs van 28000€ geen elektrische raambediening heeft of een pakket dat je van licht voorziet als je in- of uitstapt…… Inklapbare buiten spiegels zijn ook standaard op de meeste middenklasse-auto’s. Je moet er blijkbaar wat voor over hebben om in de kroeg te kunnen laten zien dat je premium rijdt.

              Login om te reageren
              • Nijntje_ zegt

                14 oktober 2013 om 00:12

                @ropbp: klopt. Maar dat is premium zeker!? Ik rij liever een boemvolle 1 dan een kale 3/5

          • rikus zegt

            13 oktober 2013 om 21:23

            @ej20g: jij hebt nog nooit iets aangeschaft wat je niet echt nodig hebt?

            Login om te reageren
            • ej20g zegt

              13 oktober 2013 om 21:35

              @rikus: uiteraard heb ik dat wel gedaan. Maar als het op een auto aankomt hou ik het het liefst relatief puur. Airco vind ik bijvoorbeeld niet echt nodig hier in Nederland.

              Oh en @Nijntje_, het kan zijn dat mijn reactie hier niet komt te staan omdat ik via de app reageer. Dat blijft een groot probleem met de Autoblog app.

              Login om te reageren
              • flutterby zegt

                14 oktober 2013 om 16:13

                @ej20g: Airco is erg handig in onze regenachtige landje hoor. Ik zou niet meer zonder willen. Zelfde geld voor regen- en lichtsensor. Kost geen fuck.

          • towi1989 zegt

            13 oktober 2013 om 21:55

            @ej20g: als je zo denkt kun je net zo goed een up kopen. Ik zou een auto voor mijn plezier willen, niet als noodzaak. Als ik het geld ervoor had zou ik ook helemaal los gaan op de optielijst.

            Login om te reageren
            • ej20g zegt

              13 oktober 2013 om 22:00

              @towi1989: ik koop een auto uit noodzaak, maar zorg daarbij ook dat het een leuk rijdende auto is. Mijn auto wordt naast mijn daily driver namelijk ook mijn hobbyproject. Daarom vind ik dingen als airco en stoelverwarming niet echt nodig, dat held zou ik liever steken in een optionele sportievere ophanging en/of sterkere motor.

              Login om te reageren
          • civicfk3 zegt

            13 oktober 2013 om 22:44

            @ej20g: Zelfs met regen is airco handig, laatst met 4 man, allemaal een natte jas/kleding, in de auto gestapt en na 100meter rijden besloegen de ramen al. Met het raam open rijden was geen optie ivm de regen dus airco aan en binnen een paar seconden waren de ramen weer helder.

            Login om te reageren
            • joske2 zegt

              13 oktober 2013 om 22:52

              @civicfk3: Vooral dit. Mensen moeten leren beseffen dat airco niet enkel voor die warme zomerdagen is.

              Login om te reageren
            • ej20g zegt

              13 oktober 2013 om 23:02

              @civicfk3: dat lukt met een goede ontwazemingsinstallatie ook. Onze auto heeft geen airco en die krijgt het ook prima weg. Ik geloof best dat airco ook wat dat betreft zijn voordelen heeft, maar (voorlopig) zijn die voordelen voor mij niet groot genoeg om voor airco te gaan.

              Login om te reageren
              • civicfk3 zegt

                13 oktober 2013 om 23:07

                @ej20g: Geen idee wat een “ontwazemingsinstallatie” is, ik heb het zelfs gegoogeld maar die kon ook niks vinden. Zodra er een vochtbron in de auto is (wij met ons 4en en natte kleding) blijven de ramen beslaan en om nu met een sponsje over het voorruit te gaan is ook zo pauper :’). Gelukkig heeft mijn Polo standaard airco, want mijn Polo komt ook 2x per jaar in warmere landen. Ik heb wel als optie climate control erbij genomen voor een schamele 230 euro.

              • ej20g zegt

                13 oktober 2013 om 23:42

                @civicfk3: ik zal het verkeerd getypt hebben, ik bedoel uiteraard de blazer die de vocht uit de auto werkt. Weet zo snel niet hoe ik het anders moet noemen.:) Verder snap ik je punt uiteraard wel, hoe eerder het weg is hoe beter en het liefst zonder te moeten vegen met een sponsje of doekje. Airco kan daar inderdaad goed bij helpen, dat geloof ik zo. Dat jij veel baat hebt bij de genomen optie(‘s) is goed om te horen natuurlijk. Zelf zou ik het echter niet zo snel nemen ondanks dat ik het zeker wel begrijp.

              • bogey zegt

                14 oktober 2013 om 12:13

                @ej20g: Airco is mijn eerste optie die ik juist neem. Ooit al eens een afspraak gehad om iets te gaan eten. Niets vervelender dan op een warme dag uit je hemd te zweten voor je iemand ontmoet.
                En dat voor een bagatel van een paar honderd euro (als je het niet standaard op je model hebt). Dat geld moet je dan relatief zien ten opzichte van je wagen van duizenden euro’s. Elke cent waard als je het mij vraagt.

        • jeffreym3 zegt

          13 oktober 2013 om 21:11

          @Nijntje_: belachelijke meerprijs. Lekker genaaid.

          Login om te reageren
        • 3246cm252kw zegt

          14 oktober 2013 om 14:02

          @Nijntje_: een M-Pakket high executieve dus… Met hifi en stoelverwarming extra….

          Login om te reageren
    • oskaar7 zegt

      13 oktober 2013 om 20:55

      @Nijntje_: sorry, had reacties niet doorgelezen.

      Login om te reageren
    • roadrebel123d zegt

      13 oktober 2013 om 21:51

      @Nijntje_:
      Was ik ook eerst van plan, uiteindelijk voor een 123d gegaan omdat een deel van de gewenste opties (cruise control, leder, metallic lak, climatronic, grotere wielen, sportremmen, zwaardere koppeling etc reeds standaard waren) verder +/- 10000€ opties en 5000€ accessoires. Eindelijk is het best om een hoge vanafprijs te hebben met weinig opties dan heb je minder afschrijving, opties maken de auto maar bij verkoop ben je bijna 100%verloren.

      Login om te reageren
      • 3246cm252kw zegt

        14 oktober 2013 om 14:04

        @roadrebel123d: opties bij inruil niet wel accessoires….

        Login om te reageren
      • 1000bochten zegt

        14 oktober 2013 om 22:28

        @roadrebel123d: Grappig! Ik heb ook een 123d met een lading opties. Gelukkig zelf gekocht als gebruikte auto en niet als nieuwe; de 1e eigenaar heeft er namelijk net zoveel voor betaald als voor een kale 525i…

        Login om te reageren
  2. marokkaanseheld zegt

    13 oktober 2013 om 20:41

    Nou, ik heb een Passat 1.8Turbo, met aircondition, stoelverwarming, automatische regensensor en parkeersensoren, verder heb ik ook nog 16 inch wieldoppen, vind het wel prima zo, zo wordt ik ook niet gezien als een petje, en wordt ik nooit aangehouden, ik zwaai daarom altijd naar de politie als hun mij zien! :)

    Login om te reageren
    • r32turbo zegt

      13 oktober 2013 om 21:20

      @marokkaanseheld: pssstt je bent een marokkaan je hoeft niet te zwaaien

      Login om te reageren
      • marokkaanseheld zegt

        13 oktober 2013 om 21:24

        @r32turbo: Ik moet de goeie voorbeeld geven aan de jeugd en mijn kinderen.

        Login om te reageren
        • ropbp zegt

          14 oktober 2013 om 00:02

          @marokkaanseheld: als je het goede voorbeeld ook op andere vlakken wilt geven….. ‘Ik word’ is ALTIJD zonder ‘T’.

          Login om te reageren
      • heidi zegt

        13 oktober 2013 om 21:34

        @r32turbo: Jij valt al in de juiste doelgroep, daarom hoef jij niet te zwaaien.

        Login om te reageren
        • r32turbo zegt

          13 oktober 2013 om 21:56

          @heidi: ahahah ik probeer niet racistisch te doen, want ben zelf ook van turks kom af :)

          Login om te reageren
          • jeffreym3 zegt

            13 oktober 2013 om 22:08

            @r32turbo: Het is niet rasistisch. Het is inmiddels algemeen bekend dat de grote steden te kampen hebben met criminele , overlast veroorzakende marokkanen.

            Login om te reageren
          • hamerhaai zegt

            14 oktober 2013 om 09:46

            @r32turbo: Racistisch? Je bedoelt stereotype. Zoals het stereotype dat een Turk te pas en te onpas het woord racisme in de mond neemt zonder te weten waar hij het over heeft..

            Login om te reageren
          • donotfeed zegt

            14 oktober 2013 om 18:01

            @r32turbo: maaslaan?

            Login om te reageren
  3. Ot92 zegt

    13 oktober 2013 om 20:42

    Goeie vraag…

    Niet allemaal tegelijk naar de auto toe lopen en de opties tellen hé.

    Login om te reageren
    • jrk68 zegt

      13 oktober 2013 om 22:06

      @ot92:
      Daar ben ik snel klaar, ik heb niks met overbodige ballast.
      Mijn opties: turbodrukmeter, watertemperatuurmeter, radio, Forge inlaat en intercoolerslangen en dan heb ik het geloof ik wel gehad….
      In de andere zit een optionele voetensteun voor de bijrijder, kan die zich een beetje schrap zetten.

      Login om te reageren
  4. MAB zegt

    13 oktober 2013 om 20:42

    Audi is veelste duur met opties maar dat wisten we al. laatst zelf langs geweest voor naafdoppen voor audi velgen, ze vragen 20 euro per stuk!

    Login om te reageren
    • Ot92 zegt

      13 oktober 2013 om 20:44

      @MAB: Bij de dealer is alles duur…

      Login om te reageren
      • MAB zegt

        13 oktober 2013 om 20:47

        @ot92: Ja klopt maar zoveel had ik niet verwacht, ik zei ook gelijk dat ik de plastic kapjes wilden en niet van massief goud maar dat vond hij niet zo leuk.

        Login om te reageren
        • Ot92 zegt

          13 oktober 2013 om 20:51

          @MAB: Ik heb ze ook vorig jaar voor me Passat 3C/B6 Sedan moeten kopen. Koste mij iets van 45 euro, normaal kosten ze ook zo rond de 80 euro. Een dealer als sponsor heeft veel voordelen. :)

          Login om te reageren
          • MAB zegt

            13 oktober 2013 om 20:53

            @ot92: dat is wel fijn ja maar prijzen gaan nog steeds nergens over, vooral bij audi niet. Bmw valt in dat geval nog wel mee.

            Login om te reageren
            • Ot92 zegt

              13 oktober 2013 om 23:40

              @MAB: Achja… Vergeet niet dat je ”premium” rijd he… dus daar ”pakken” ze je ook op met de onderdelen.

              Login om te reageren
  5. saxoke zegt

    13 oktober 2013 om 20:42

    K kan niet vanbuiten zeggen wat de opties kostten, maar de extra uitrusting op mijn Berlingo zijn:
    Twee zone automatische airco
    Cruise controle
    Parkeersensoren achteraan
    Donkere achterste ruiten
    Appart te openen achterruit in de kofferklep
    Automatische lichten
    Automatische ruitenwissers
    Afneembare trekhaak

    Enige opties dat ie niet heeft: kids pack, 3 apparte stoelen achter, zijdelinkse airbags en t modutop dak.

    Opties bij de Saxo:
    Bi-Ton lak (donker en licht grijs)
    Open dak

    Login om te reageren
  6. Nijntje_ zegt

    13 oktober 2013 om 20:43

    Ohja, opties:

    M pack interieur
    M pack exterieur
    Leer dakota zwart
    metaalkleur zwart
    Navi proff
    zetelverwarming
    Hifi pakket
    lichtpakket
    lichtsensor
    regensensor
    elektrische ruiten voor & achter
    parkeersensoren
    automatische versnellingsbak
    en dan nog wat prullen
    ….

    Login om te reageren
    • desjonnies zegt

      13 oktober 2013 om 21:46

      ” Te veel betalen en weinig geven, doet den gekken in vreugde leven ”

      Me loopt in zulke gevallen schaterlachend de toonzaal uit .

      Sterker nog, ik zou geeneens bij zo’n primijum merk op bezoek willen gaan.

      Login om te reageren
  7. slipstreamer zegt

    13 oktober 2013 om 20:44

    Stuk of 215 opties. Rij btw een Audi A8 W12 met flux capacitor…

    Login om te reageren
    • MAB zegt

      13 oktober 2013 om 20:46

      @slipstreamer: picture or it didnt happen

      Login om te reageren
      • slipstreamer zegt

        13 oktober 2013 om 20:57

        @MAB: http://image.motortrend.com/f/auto_shows/events/1201_a_tour_of_the_2012_tokyo_auto_salon/35178635/NATS-flux-capacitor.JPG.jpg

        Login om te reageren
        • MAB zegt

          13 oktober 2013 om 21:01

          @slipstreamer: ik heb het niet over je flux capacitor maar algemeen over je auto. @thomcarspotter snapt het.

          Login om te reageren
    • thomcarspotter zegt

      13 oktober 2013 om 20:48

      @slipstreamer: http://www.autojunk.nl/upload-foto :)

      Login om te reageren
      • MAB zegt

        13 oktober 2013 om 21:01

        @thomcarspotter: haha goeie!

        Login om te reageren
  8. solmatje zegt

    13 oktober 2013 om 20:44

    Zolang er lekker veel uit wordt gegeven aan opties, zal de standaard uitrusting van premium merken niet echt beter worden.. Maarja who care’s

    Login om te reageren
  9. lappidot zegt

    13 oktober 2013 om 20:44

    We vinkten 1 optie aan op onze Citroën Berlingo XTR ….
    1 volwaardig reservewiel (gemonteerd ! want je kon het ook los in de kofferbak meekrijgen) aan 50 euro.

    Login om te reageren
  10. saxoke zegt

    13 oktober 2013 om 20:45

    Het succes van BMW, Audi en Mercedes: lage vanafprijs maar kale auto.
    Voor hetzelfde geld heb je een dik aangekleedde Mondeo, C5, 508, Laguna, …..
    Mijn keuze is dan toch de goed aangekleedde

    Login om te reageren
    • nick1407 zegt

      13 oktober 2013 om 20:59

      @saxoke: ge moet,maar eens naar een ford dealer gaan! Ge schrikt u nen bult van de prijs van ne mondeo…! Voor die prijs zit je aan een wagen van een premium merk hoor.

      Login om te reageren
      • saxoke zegt

        13 oktober 2013 om 21:24

        @nick1407: hier in belgie valt t heel goe mee. Een full option mondeo is nog steeds goedkoper dan een simpel aangekleedde 3reeks. Daarbij is de mondeo ongeveer zo groot als een vorig model 5 reeks…. dan kan je een mondeo echt niet duur noemen.

        Login om te reageren
        • stanny zegt

          13 oktober 2013 om 21:45

          @saxoke: Dik aangeklede opel Astra gtc koste ongeveer hetzelfde als een mercedes c-coupe met gelijkaardige opties… Je verschiet hoeveel korting je krijgt als je een beetje kan onderhandelen!

          Login om te reageren
          • saxoke zegt

            13 oktober 2013 om 22:23

            @stanny: dat is dan toch echt geen onderhandelen meer. Dat is de Mercedes dealer afpersen.
            Scan de offertes in en je komt geloofwaardiger over….

            Login om te reageren
      • ej20g zegt

        13 oktober 2013 om 21:42

        @nick1407: watals ik je vertelde dat “premium” niet bestaat?

        Login om te reageren
        • saxoke zegt

          13 oktober 2013 om 22:24

          @ej20g: jawel, premium is duur, kaal en nog ni groot ook ni…

          Login om te reageren
    • mashell zegt

      13 oktober 2013 om 20:59

      @saxoke: lage vanafprijs bij Audi, BMW en Mercedes? Huh, die premium merken hebben toch echt een hogere vanafprijs dan de door jou genoemde “bread and butter” auto’s. Het gaat allemaal om imago, een vergelijkbare Audi is gewoon flink duurder dan een Mondeo. Sommigen kunnen/willen/moeten daar hun status aan ontlenen. En die status mag wat kostten, dat weten de prijslijstopstellers bij die merken ook. Deze merken maken bewust de basis uitvoeringen onaantrekkelijk (zwart met zwart en zwart plastic), wil je het wat inspirerender dan kun je veel kiezen maar het kost je ook veel.

      Login om te reageren
      • saxoke zegt

        13 oktober 2013 om 21:28

        @mashell: klopt helemaal wat je zegt. Alleen zeg ik dan dat een bvb dik uitgeruste c5 met v6 hdi en 240pk met alle opties nog steeds goedkoper is dan een “kale” 530d (ze zijn zowat evengroot dus de vergelijking klopt wel)
        Maar iemand die een 530d of 330d zoekt die zal er niet aan denken om bvb bij peugeot, Renault, Citroen,….. te gaan shoppen.

        Login om te reageren
        • bogey zegt

          14 oktober 2013 om 12:34

          @saxoke: Ok, maar al eens in een C5 gereden? Dat rijdt echt als een vod en dan wil ik het nog niet vergelijken met een duitser.

          Login om te reageren
          • saxoke zegt

            14 oktober 2013 om 19:43

            @bogey: wegligging is super van de C5. Hij gaat alleen een beetje veel scheef hangen in bochten. Maar daar kan ik makkelijk mee leven. K heb al vaak in n c5 gereden en ik vind t voor zn prijs erg goed rijden. Er zijn weinig autos die hetzelfde comfort geven dan de C5 of 508 (daarmee afgelopen weekend nog dik 200km gereden)

            Login om te reageren
          • saxoke zegt

            14 oktober 2013 om 19:45

            @bogey: daarbij een auto van dit formaat koop je ni om van bocht naar bocht te scheuren…. daarvoor dient een klein leuker autootje (208 GTi, Fiesta ST, Clio RS of DS3R)

            Login om te reageren
  11. mbfanatic zegt

    13 oktober 2013 om 20:49

    V60 D6 Summum, opties:
    -Connected Touch
    -Styling pack
    -Getinte ramen achter
    -Ember Black metallic

    Ik heb het dus heel rustig aan gedaan, maar deze auto is standaard natuurlijk heel compleet… Plus je moet een x tevreden zijn…

    Login om te reageren
  12. lexlfa zegt

    13 oktober 2013 om 20:53

    Bmw 640d GC: standaard 100k van mij 140k
    Porsche 991 Carrera 4s: Standaard 136,5k va mij 185k.

    Misschien beetje extreem, maar wel leuk.

    Login om te reageren
    • thomcarspotter zegt

      13 oktober 2013 om 21:04

      @lexlfa: fotootje? :)

      Login om te reageren
    • sls63amg zegt

      13 oktober 2013 om 22:12

      @lexlfa: ja maar als het kan waarom niet je leeft maar een keer toch en als jij dit leuk vind moet je dat gwn doen toch!

      Login om te reageren
    • st3fan zegt

      14 oktober 2013 om 15:22

      @lexlfa: fiet fjieuwww ♡_♡ wat voor werk doet u als ik vragen mag?

      Login om te reageren
  13. Homer55 zegt

    13 oktober 2013 om 20:54

    Ik ben bezig met opties toevoegen.

    Login om te reageren
  14. leandro zegt

    13 oktober 2013 om 20:54

    Mijn optie’s;

    Mistlampen voor
    Lichtmetalen velgen
    Meegespoten bumpers
    Radio/cd
    Sportstuur
    Sportgrill
    Elektrische ramen voor

    Het is een ford fiesta 1.3, stond bij de dealer al een tijdje op kenteken en kon hem met een leuke korting krijgen. Hele fijne auto alleen wat power te kort.

    Login om te reageren
  15. awesome zegt

    13 oktober 2013 om 20:54

    2002 Renault Scénic 2.0 16v Privélege.

    Aanschafprijs: een fractie van de waarde van de opties…

    Stoelverwarming
    ECC
    Half lederen bekleding
    Lichtmetalen velgen
    Mica lak
    Verwarmde voorruit, spiegels
    En nog veel meer, maar die zijn de moeite niet meer om te noeme .
    Tegenwoordig zijn die zaken standaard.

    Login om te reageren
  16. mrcabdrivert zegt

    13 oktober 2013 om 20:56

    Metallic lak + automatische versnellingsbak op m’n C5 Ligne Business..

    Login om te reageren
  17. slak zegt

    13 oktober 2013 om 20:57

    een unieke optie: richtingaanwijzers!

    Login om te reageren
    • timdrogt zegt

      13 oktober 2013 om 21:24

      @slak: ah nog een kever rijder zo te zien :p

      Login om te reageren
      • slak zegt

        13 oktober 2013 om 21:33

        @timdrogt: Ja helaas ooit een olifant op het dak gaan zitten.

        Login om te reageren
      • leandro zegt

        13 oktober 2013 om 21:50

        @timdrogt: haha wij hebben ook een kevertje :) met een rechter spiegel.

        Login om te reageren
    • eindbaasje zegt

      13 oktober 2013 om 21:28

      @slak: ja.. toch gek dat de helft van het autorijdend volk die optie nauwelijks gebruikt!

      Login om te reageren
  18. Okkii zegt

    13 oktober 2013 om 20:59

    Transporter 2.0 BiTDI 180PK 400NM 6-BAKLWB 2012,
    Bi-xenon
    Stoelverwarming
    Elektrisch pakket 3 + Licht en Zicht pakket (elektrische ramen, elektrische en verwarmbare spiegels, regensensor, lichtsensor, climate control, alarm klasse 3)
    Mistlichten
    Fabrieks af getinte ramen
    Sidebars chroom
    Roofbars chroom
    Achterbumper beschermsticker
    Chrome omlijsten om mistlichten
    Trekhaak
    Afgewerkte bagageruimte
    18″ velgen
    Alle carrosseriedelen in kleur gespoten.

    En 1 aftermarket onderdeel.. een JVC 2 din scherm met afneembaar front.

    Login om te reageren
    • Okkii zegt

      13 oktober 2013 om 21:01

      @Okkii: En niet te vergeten een multivan grill van de dealer gekregen als kado.

      lijkt net een marktplaats advertentie..

      Login om te reageren
    • mashell zegt

      13 oktober 2013 om 21:04

      @Okkii: Waarom? Waarom zoveel geld aan zo’n ZZP transporter besteden? Wat je er ook aan doet het blijft een Transporter, mooi of stoer wordt het nooit. Een slimme ZZPer rijdt volgens mij gewoon een witte Transporter op stalen velgen, zonder poes pas.

      Login om te reageren
      • Okkii zegt

        13 oktober 2013 om 21:15

        @mashell: Omdat het een dubbel cabine is. Grijskenteken en heerlijke bagage ruimte. Makkelijk om en op werk en in prive tijden te rijden. http://www.autojunk.nl/2013/01/transporter-t5gp

        Login om te reageren
      • rikus zegt

        13 oktober 2013 om 21:27

        @mashell: zit wat in, maar ik rij minimaal 250 km per dag. Dan is het wel lekker als je die kilometers iets aangenamer kunt rijden. Ik snap het dus wel. Uiterlijk is natuurlijk een ander verhaal.

        Login om te reageren
    • solmatje zegt

      13 oktober 2013 om 21:05

      @Okkii: wat kost zo’n bak? En wat aan wegenbelasting?

      Login om te reageren
      • Okkii zegt

        13 oktober 2013 om 21:28

        @solmatje: €31.000 kaal, zoals ik hem heb €40.000+-. Wegenbelasting is laag door het grijskenteken voordeel. €112.

        Login om te reageren
        • draadloos zegt

          13 oktober 2013 om 23:04

          @Okkii: en je bijtelling over caraloguswaarde incl. btw?

          Login om te reageren
          • flutterby zegt

            14 oktober 2013 om 16:21

            @draadloos: 40k x 0,25 = bruto bijtelling

            Login om te reageren
    • Ot92 zegt

      13 oktober 2013 om 23:44

      @Okkii: Leuke bus. Mijn oom heeft een T5 DC lang uit 2007, privé gekocht en gebruikt ‘m ook zakelijk, betaald ‘maar’ 35 euro per maand aan MRB.

      Login om te reageren
  19. rovalo zegt

    13 oktober 2013 om 20:59

    Alles standaard op m’n Chrysler Crossfire. Tenzij je metallc lak een optie noemt.
    Ik heb er later wel een andere radio ingezet, met betere navigatie. En een windstopper.

    Login om te reageren
    • thomcarspotter zegt

      13 oktober 2013 om 21:04

      @rovalo: leuke auto!

      Login om te reageren
      • rovalo zegt

        13 oktober 2013 om 21:17

        @thomcarspotter: thanks!

        Login om te reageren
        • SCscreamGT2 zegt

          14 oktober 2013 om 19:06

          @rovalo: Zo fout…

          Login om te reageren
          • rovalo zegt

            14 oktober 2013 om 20:10

            @SCscreamGT2: ja, mooi hè! Ze bestaan ook met wisselende kleuren.
            ;-)

            Login om te reageren
  20. BloodSeaker zegt

    13 oktober 2013 om 21:01

    Mercedes c180
    Basisprijs 29500 ongeveer, factuurprijs 36200
    Opties:
    Geintegreerde ster
    Xenon komlampen, meedraaiend en high beam assist
    Harmann kardon sound system
    Gps (de gewone, er is nog een duurdere ook)
    Led dagrijverlichting
    Parkeersensoren met park assist
    Comfort opbergpakket

    Denk dat dat alles is

    Login om te reageren
    • volvov70 zegt

      20 oktober 2013 om 12:07

      @BloodSeaker: Ah, het logo is tegenwoordig ook al een optie.

      Login om te reageren
  21. alfaromeo13a zegt

    13 oktober 2013 om 21:01

    De mooiste optie die ik op mijn golf 4 heb: Pioneer appradio met pioneer audiosysteem (geen sjonniebak)

    Login om te reageren
  22. arjontje zegt

    13 oktober 2013 om 21:04

    Gelijk een goede auto gekocht. Standaard: climaatcontrol, radio met 10 luidsprekers, cruisecontrol, 4 elektrische ramen, 16 inch lichtmetalen velgen.

    Opties: auto telefoon met grafische boordcomputer en 6 cd wisselaar.

    En dat voor een auto uit 1999.

    Login om te reageren
    • Emile_Benz zegt

      14 oktober 2013 om 09:06

      @arjontje: klinkt als een “oude” 5 of 7 serie… ;) Of iets Brits…?

      Login om te reageren
  23. escher93 zegt

    13 oktober 2013 om 21:07

    Eigen auto: Citroën C3 Plurel Côte d’Azur, een Belgische special edition met volgende extra’s t.o.v. de standaard Pluriel:

    – Elektrisch inklapbare spiegels
    – Regensensor
    – Lichtsensor
    – Gekoeld/verwarmd handschoenenkastje
    – Cruise control
    – Radiobediening aan het stuur

    Als enige extra nog lichtmetalen velgen aangevinkt. Totale opleg van € 1700.

    Gezins-auto (van mijn ouders): Hyundai Veloster i-Catcher met:

    – Lederen bekleding
    – Verwarmde zetels voor
    – Elektrisch verstelbare zetels
    – Elektrisch inklapbare spiegels
    – 18″ lichtmetaal
    – Style Pack (hoogglans zwart) binnen en buiten
    – Lichtsensor
    – Navigatie
    – Achteruit-rij camera
    – Panoramisch open dak
    – Parkeersensoren achter
    – Key-less entry, start/stop

    Totale opleg van € 4.400 (Hyundai werkt met optie-paketten).

    Login om te reageren
    • bogey zegt

      14 oktober 2013 om 12:38

      @escher93: Is een Veloster een gezinsauto? Dat is wel een groffe mop, dat die kindjes geen beentjes zouden hebben. Neen, wel een mooie wagen/uitrusing vind ik.

      Login om te reageren
      • escher93 zegt

        14 oktober 2013 om 13:26

        @bogey: mijn ouders zijn al lang uit de luiers, ben enig kind en 20 jaar, dus de achterbank wordt enkel gebruikt als we met z’n drieën ergens heen gaan. Beenruimte is trouwens geen enkel probleem (heb ruimte over), enkel hoofdruimte is krap als je langer bent dan 1m80 (heb ik gelukkig geen last van).

        Login om te reageren
  24. patrickww zegt

    13 oktober 2013 om 21:10

    Astra g 3drs 1.8
    Opties

    Elecktrische ramen
    Cpv
    Treksjaak
    Irmscher goodies
    Automatische airco
    Mistlampen voor

    Achteraf ingebouwd:
    Volledig zwart leren interieur origineel
    Originele cruisecontrol
    Stoelverwarming
    Pioneer navi

    Qua prijs durf ik het niet te zeggen wat hij toendertijd heeft gekost

    Login om te reageren
  25. chimaera zegt

    13 oktober 2013 om 21:10

    Een E30 320iA uit 1990, 82.000 km op de teller, alles erop en eraan/ kostte me 7.000 euro. Rijdt heerlijk, en even duur als dat wat je nu gemiddeld al aan opties kwijt bent. Moet je er wel van houden om oude wagens te rijden ;)

    Login om te reageren
  26. carspot15 zegt

    13 oktober 2013 om 21:12

    Nieuwe v60 plug in hybride van mn vader +10000 aan opties

    Login om te reageren
  27. mashell zegt

    13 oktober 2013 om 21:12

    Mijn huidige Volvo heeft 1 optie: Luxery Line van maar liefst drie duizend euro, schuifdak, navi en xenon. Eigenlijk tegen al mijn principes. Ik zoek meestal naar een auto waar gewoon alles wat ik wil standaard al op zit. Dat is is financieel gezien de verstandigste keuze. Opties zijn een manier van de fabrikant om de prijs op te drijven.

    Login om te reageren
  28. demoder zegt

    13 oktober 2013 om 21:13

    alles wat er volgens de optie lijst mogelijk was. Dus hoofdsteunen. Een stuur. achteruitkijkspiegels en oja richting aanwijzers. Van die laatste maak ik heel veel gebruik ! zou iedereen moeten doen. scheelt een hoop irritatie op de weg.
    Ps ik rij een Suzuki Swift. Daar zitten bijna geen opties op. Dus lang niet zo duur als al die andere die hier beweren zo’n dikke auto te hebben. ;-)

    Login om te reageren
  29. moveyourmind zegt

    13 oktober 2013 om 21:13

    Climate control, stoelverwarming, stoelventilatie, leren bekleding, elektrisch verstelbare voorstoelen, voorruit- en spiegelverwarming, automatisch dimmende binnenspiegel, Harman Kardon hifi-systeem met elf luidsprekers, cruisecontrol, lichtmetaal en metallic lak, en dat alles voor een kleine 2600 euro….. Inclusief auto :)

    Login om te reageren
  30. lennyv87 zegt

    13 oktober 2013 om 21:15

    Picanto vanafprijs €6.995. Maar met wat opties verder kwam de factuur uit op €12.500. Daarna nog voor een bedrag van €2.500 aan aftermarket opties. Zonde, ik weet het. Maar wel veel plezier van de cruise, climatecontrol, 8″ navia en alle optiepakketten.

    *Kruist nieuwe auto kopen van zijn bucket-list af. Doet dit ook nooit weer ;)

    Login om te reageren
  31. frankel zegt

    13 oktober 2013 om 21:16

    E36 323i met m-paket en praktisch alle opties behalve open dak.
    Kostte 103.000 gulden in 1995..

    Login om te reageren
  32. shrike zegt

    13 oktober 2013 om 21:18

    Een kleine lijst :

    – Dodehoeksensor
    – Metaalglanslak
    – Privacy glass

    Login om te reageren
  33. sebasjuhh zegt

    13 oktober 2013 om 21:22

    Volgebouwde Giulietta, Bose sound, Sport en Business pakket, 18 inch, verwarmde leder zetels (kuipvorm), xenon en vast nog wel wat

    Login om te reageren
  34. eindbaasje zegt

    13 oktober 2013 om 21:22

    Ford focus first edition 2011, 150pk

    met half leder verwarmde stoelen, eletrische verstelbaar
    verwarmde voorruit, spiegels
    climate control,
    dimmende binnenspiegel
    cruisecontrol
    regensensor
    automatische verlichting
    lichtmetaal
    startstop
    startbutton
    mistlampen voor
    ambient verlichting binnen
    en nog wat kleine zooi.

    voorraadmodel met dikke korting. ik was 5 ruggen goedkoper uit dan als ik normaal besteld had wat rond de 30000 zou komen.

    Login om te reageren
  35. 406_v6 zegt

    13 oktober 2013 om 21:23

    Honda Accord 2.4i executive “full option”…. Leer, adaptieve cruisecontrol, Navigatie met Bose premium soundsysteem, parkeersensoren, extra set lichtmetalen wielen met winterbanden.

    Login om te reageren
    • Joel_D zegt

      13 oktober 2013 om 23:21

      @406_v6: Mooie auto! Mijn vader heeft er ook een. Ook full option plus sportbumpers (hert nu Type-S geloof ik) en 18″. Echt een heerlijke auto.

      Login om te reageren
    • sirtopgear zegt

      1 december 2013 om 16:03

      @406_v6:
      Conclusie:

      75% van de auto’s die je op autoscout.be, mobile.de enz. ziet zijn zogezegd ‘Full option’ :s

      Gebruik dus aub deze term NIET meer :p

      Heb in m’n leven nog maar 3 auto’s gezien waarbij echt alles opzat…

      Login om te reageren
      • 406_v6 zegt

        1 december 2013 om 17:01

        @sirtopgear: In mijn geval was er geen enkele optie meer aan te vinken (af fabriek), dat is dan naar mijn bescheiden mening een full-option….. dus waarom dan niet gebruiken?

        Login om te reageren
      • 406_v6 zegt

        1 december 2013 om 17:02

        @sirtopgear: Het feit dat jij er in je hele leven maar 3 bent tegengekomen zegt waarschijnlijk wel iets over je leeftijd… ;)

        Login om te reageren
  36. ej20g zegt

    13 oktober 2013 om 21:26

    Ik heb op dit moment nog geen eigen auto (binnenkort wel) maar er zijn twee dingetjes die ik wel écht moet hebben:
    – Elektrische ramen vóór
    – Elektrisch verstelbare buitenspiegels

    Verder zijn er een paar dingen die leuk zijn als ze erop zitten maar die ik niet nodig heb:
    – Elektrische ramen achter
    – Elektrisch inklapbare spiegels
    – Airco

    Eigenlijk vind ik andere dingen belangrijker, zoals een beetje vermogen onder de motorkap en een mooi geluid uit de uitlaat.

    Login om te reageren
    • saxoke zegt

      13 oktober 2013 om 21:35

      @ej20g: elektrieke spiegels vind ik niet belangrijker dan airco.

      Login om te reageren
      • ej20g zegt

        13 oktober 2013 om 21:54

        @saxoke: ik wel. Voor die (letterlijk!) maximaal 50 dagen per jaar dat het in Nederland zo warm is dat je de airco echt gebruikt wil ik indien niet standaard liever geen kilo’s onnodig meezeulen, zeker niet omdat de airco wat vermogen gebruikt. Elektrisch verstelbare spiegels zijn dan veel handiger gezien de dikke buurvrouw hier in de wijk.

        Login om te reageren
        • saxoke zegt

          13 oktober 2013 om 22:27

          @ej20g: dan ga ik je meteen ff uit je droomwereldje halen. Airco is niet alleen makkelijk om af te koelen. Bij een automatische kan je de temperatuur mooi op 1 nivo houden. Niet warm, niet koud. Bij mij staat ie 365dagen per jaar aan. En nee hoor, je gaat er echt ni voelbaar trager door naar de 100….

          Login om te reageren
          • ej20g zegt

            13 oktober 2013 om 22:45

            @saxoke: een automatische komt er sowieso niet voorlopig, misschien over 10 jaar wel. Het type auto dat ik op het oog heb heeft een handmatige airco. Daarnaast kan een airco inderdaad niet heel veel verschil maken maar elk verschil is mij eigenlijk te groot zodra ik meer op de limiet ga rijden. Daarnaast zijn airco-installaties erg zwaar. Ieder zijn ding denk ik.

            Login om te reageren
            • darkpluisje zegt

              13 oktober 2013 om 23:05

              @ej20g: zodra je meer op de limiet gaat rijden…? Abbonementje bij de nurnburgring van plan of wat? Haal dan ook je reservewiel eruit en vergeet zeker de achterbank niet te demonteren, je wilt niet hebben dat je op de limiet nog een halve seconde meer verliest..

              Login om te reageren
              • ej20g zegt

                13 oktober 2013 om 23:45

                @darkpluisje: als ik het over meer op de limiet rijden heb, heb ik het niet over een zo snel mogelijke tijd maar over een leuke rit maken. Ook dan voel je het als je met meer lgeeicht onderweg bent al ga je enkele kilo’s niet merken, daar heb ik het dan ook niet over. Een airco noem ik niet een paar kilo’s maar gewoon retezwaar.

              • darkpluisje zegt

                14 oktober 2013 om 08:36

                @ej20g: en bij “een leuke rit maken” denk je dat het uitmaakt dat je geen airco hebt? Hoeveel procent van het totale autogewicht denk je wel niet dat zo’n ding is? Zodra je op de limiet gaat rijden tank je hem dan ook maar kwart vol, dat bespaard nog veel meer gewicht!
                Nee dat een airco weegt is zeker waar maar dat is maar zo weinig dat je dat never nooit gaat merken, er speelt nog zoveel meer mee en qua comfort scheelt het wel enorm.. als je daar je auto op uitzoekt vrees ik dat je later echt spijt gaat krijgen

              • 406_v6 zegt

                14 oktober 2013 om 12:18

                @ej20g: Enig idee hoeveel “extra” gewicht de huidige airco’s toevoegen?? (Dat valt nl reuze mee).

              • ej20g zegt

                14 oktober 2013 om 15:21

                @406_v6: ik heb het in mijn geval dan ook niet over nieuwe auto’s maar over auto’s van een jaar of 15 oud. Van de auto die ik wil hebben weet ik, zo snel even, dat de airco in die auto iets meer dan 30 kilo weegt in totaal. Behoorlijk wat dus.

    • RuVi zegt

      13 oktober 2013 om 21:39

      @ej20g: ga je elke dag je spiegels opnieuw afstellen?

      Login om te reageren
      • ej20g zegt

        13 oktober 2013 om 21:51

        @RudyV: nee, normaal gesproken niet. Maar hier in de wijk is er een dikke buurvrouw die constant tegen je spiegels aan loopt om in aan eigen auto te kunnen stappen. En ermee stoppen doet ze niet dus is het erg fijn om elektrische spiegels te hebben. Maar daarnaast is de eigenlijke reden dat ik ze wil dat de auto die ik op het oog heb ze standaard al heeft.:)

        Login om te reageren
        • frankel zegt

          13 oktober 2013 om 22:23

          @ej20g: dan loopt dat vette mormel tegen mijn vuist op, per ongeluk welteverstaan…

          Login om te reageren
  37. benzinehoofd zegt

    13 oktober 2013 om 21:27

    Welke?

    Login om te reageren
  38. trigger565 zegt

    13 oktober 2013 om 21:28

    Alfa Giulietta, Sportpakketje (verlaagd, skirts, spiegelkappen, 17inch velgen, donkere koplampen) en rode metaallak, €1500 in totaal.

    Login om te reageren
  39. lambomuira zegt

    13 oktober 2013 om 21:39

    Een Kia picanto 1.0cvvt
    Met als enigste optie jaja AIRCO

    Login om te reageren
  40. amg65 zegt

    13 oktober 2013 om 21:42

    Ik heb zelf nog geen nieuwe auto gekocht, en dus geen opties aangevinkt. Wel vind ik de opties op de B-klasse van mijn moeder belachelijk duur: €15.000+ ..

    Login om te reageren
    • sls63amg zegt

      13 oktober 2013 om 22:17

      @amg65: mijn moeder heeft er ook een het nieuwe model b180 inderdaat echt heel duur maarja wat verwacht je bij mercedes….

      Login om te reageren
  41. Maarten zegt

    13 oktober 2013 om 21:43

    Achterruit verwarming. Meer kan ik zo gauw niet bedenken.

    Login om te reageren
  42. stanny zegt

    13 oktober 2013 om 21:43

    Audi A5 – 6.600 euro opties ex BTW…

    Login om te reageren
  43. carsandmore zegt

    13 oktober 2013 om 21:45

    Ik weet niet eens hoeveel opties haha.
    Het is een suzuki swift 1.3GLX 5drs uit 1988.

    Login om te reageren
  44. vliegendetosti zegt

    13 oktober 2013 om 21:45

    ’64 Ford mustang cabrio (4.7 v8)

    opties: uhh, trommelremmen voor én achter, mistlampen, buitenspiegel links….
    dat was het wel zo ongeveer ;)

    Login om te reageren
  45. lambomuira zegt

    13 oktober 2013 om 21:45

    Ik rij een Kia Picanto 1.0 cvvt
    Met jawel de optie’s :
    – stuur
    – motor
    – 4 wielen
    – en de enigste optie airco

    Login om te reageren
  46. JamesBond007 zegt

    13 oktober 2013 om 21:45

    Audi A6 uit eind 2004, tweedehands. Maar de eerste eigenaar heeft er voor zo’n 10.000 euro aan opties bij aangevinkt. Wat je ongeveer zelf zou kiezen als opties dat zit er eigenlijk ook wel op.

    Login om te reageren
  47. nickjcw zegt

    13 oktober 2013 om 21:46

    Mini john cooper works uit fabriek (211pk)

    -cruise control
    – zetelverwarming
    – bediening op het stuur
    – parkeersensor
    – navigatie +media pakket
    -licht

    Login om te reageren
  48. Jaapie zegt

    13 oktober 2013 om 21:46

    – Leren sportstoelen
    – Elek. verstelling
    – * met geheugen
    – ** met luchtkussen
    – MF stuurwiel (3-spaaks)
    – 4:3 beeldscherm
    – Carbon inleg (origineel)
    – HK systeem
    – Stoelverwarming
    – Elektrische zonnerollo
    – Zwarte hemel
    – M-tech 2 rondom
    – Shadowline
    – Schuif/kanteldak
    – Xenon
    – Navi
    – Regensensor

    ZOiets :)

    Login om te reageren
  49. tom307 zegt

    13 oktober 2013 om 21:48

    Volvo XC60 D R-design

    [img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1170796_605180782838008_771519779_n.jpg[/img]

    D5 / Motion Pack / Convenience Pack / Winter Pack / R-design / 255/45/R20 Cratus velgen, in Black sapphire metallic , Premium audio met afstandsbediening, park assist, elektrische achterklep, Lichtsensor, Regensensor, Xenon met meedraaifunctie,verlichte deurlijsten, zwarte hemel, Kinderzitjes vanachter geïntegreerd in de bank, Hill-assist control, Hill-descent Control, Getinte ruiten achter, Navigatie Europa, Predestrian detection with full auto break en Afneembare trekhaak.

    Basisprijs 28880€ toen, meegenomen voor 64.800 Euro

    Login om te reageren
  50. mahansz zegt

    13 oktober 2013 om 21:49

    Leuk topic: heb nog een mooie foto van een Porsche Panamera exclusive Turbo:
    €184.999 kaal, met opties €280.488…. Oftewel, keurig €95.489 aan opties!

    Login om te reageren
    • pand zegt

      13 oktober 2013 om 23:45

      @mahansz: bij welke dealer staat ie?

      Login om te reageren
      • mahansz zegt

        14 oktober 2013 om 08:00

        @pand: stond in A’dam, inmiddels niet meer.

        Login om te reageren
  51. jkool zegt

    13 oktober 2013 om 21:53

    Volkswagen Sharan met 170pk diesel. Vanaf 55 nu 65,5
    Highline
    Automaat.
    7 stoelen
    Wegklap trekhaak
    Grote navi
    Premium audio
    Schuifdak
    Zelfparkeeronzin
    Achteruitrij camera
    Automatische lampies en wissers

    Login om te reageren
  52. Davion zegt

    13 oktober 2013 om 21:53

    Ford Focus Mk3 2011, 2.0Tdci 136Pk titanium, standaardprijs (België): 24350€
    Met alle opties erbij kwam het factuur uit op 33410€.

    Opties zijn: Metaalkleur.
    Driver assistant packet (city stop, lane detection, etc..)
    Style Pack (donker getinte ruiten + comforttoegang en startknop)
    Light Pack (Xenon)
    Individual Titanium intereur pakket (full lederen zetels + zetelverwarming)
    Easy Driver Pack 2 (Parkeersensoren V+A, automatisch inparkeerssysteem)
    Adaptive Cruise Control
    18″ velgen
    Grote dakspoiler in koetswerkkleur.
    Upgrade naar Sony radio.

    :D

    Login om te reageren
    • nibor zegt

      13 oktober 2013 om 23:02

      @Davion: drieëndertig en half duizend euro voor een Focus met 136pk? Dat is best schrikken… Zal ongetwijfeld een mooie auto zijn hoor, maar dat is serieus veel geld.

      Login om te reageren
  53. desjonnies zegt

    13 oktober 2013 om 21:54

    – ingebouwde erectie verlenger
    – broodjes automaat.
    – espresso machine
    – dwerg pony lederen interieur
    – massage stoelen die hinniken (door de dwerg pony’s)
    – moquette tapijt dat van de bodem, via de zijkanten naadloos aansluit op de hemel
    – super-silence 6 liter motor met 14 kompressoren
    – automatische doelzoekende raketinstallatie
    – anti-Spee beveiliging
    – zelf reinigende rem installatie
    – uitklapbare guillotine voor fietsers en pizza koeriers
    – zgn “GTA-5 “schakelaar welke mij toestaat asociaal door grote steden te scheuren als een autodief op de vlucht.
    – haartransplatatie installatie
    – buitenzwembad, verwarmd.

    En het is nog de goedkopere uitvoering ook van dat merk.
    En een tweedehandsje.

    Login om te reageren
    • frankel zegt

      13 oktober 2013 om 22:25

      @desjonnies: zónder ponypletter…?
      Goedkoop modelletje heur!

      Login om te reageren
    • ropbp zegt

      14 oktober 2013 om 00:09

      @desjonnies: hahahaha, jij hebt gewonnen +100

      Login om te reageren
  54. jaguarjunk zegt

    13 oktober 2013 om 22:08

    Op m`n OV-abonnement 0, maar ik ben aan het kijken voor m`n eerste autotje! Word denk ik of een Alfa 147 of een Lancia Delta.

    Login om te reageren
    • fconderkantlat zegt

      13 oktober 2013 om 22:22

      @jaguarjunk: zeer mooie autos maar voor een “eerste auto” zal je voor zulke modellen toch een iets hoger gemiddeld onderhoudsbudget voor aan de kant moeten leggen ondanks de toch wat lagere aanschafprijs ( afschrijving italianen )

      Login om te reageren
      • mout zegt

        13 oktober 2013 om 23:49

        @arashrsf: Welnee. Prima te doen in het onderhoud. Hooguit lastig om merkspecifieke onderdelen gebruikt te scoren.

        Login om te reageren
        • RobTWo zegt

          14 oktober 2013 om 14:39

          @mout: Er zit bij mij in de wijk een groothandel in onderdelen voor AR, Lancia en Fiat. Naam begint met een T en je kunt er gewoon je onderdelen bestellen/kopen.

          Login om te reageren
  55. sk2000 zegt

    13 oktober 2013 om 22:10

    Beste mensen

    Nog nooit een nieuwbouw woning gekocht zeker

    Login om te reageren
  56. wimbers zegt

    13 oktober 2013 om 22:17

    Audi, dus na een Quattro versie te hebben gekozen, toen gekeken hoever ik mijn budget nog wilde oprekken om hem compleet te maken.
    Toch snel 15.000 aan extra’s.
    En dat was nog met een s-edition pakket, anders was het nog meer uit de hand gelopen.

    Maar jongens, hij is fijn geworden.

    Login om te reageren
  57. fconderkantlat zegt

    13 oktober 2013 om 22:20

    meeste opties worden tegenwoordig in pakketten verkocht door het te verkopen dat het een voordeel oplevert. In praktijk zorgen ze ervoor dat je net iets meer betaald ( dmv pakket ) dan wat je van plan was met losse opties. Doordat de fabrikant je “keus” geeft om nog iets meer geld bovenop te leggen dan je van plan was omdat zon pakket veel meer opties bevat terwijl je eigenlijk een aantal opties die in dat pakket zitten je eigenlijk niet wilt of nodig heb, betaal je vaak meer dan wat je ingepland had als budget. Brain game !

    Login om te reageren
  58. workhardplayhard zegt

    13 oktober 2013 om 22:37

    Heb geen auto, maar ik vind juist kale auto’s met dikke motoren super gaaf.

    Een kale e92 m3 handbak zonder navigatie, stoffen stoelen, en alleen metallic lak als optie lijkt mij echt een pure auto. Aan al die opties heb je vaak niks, kost allemaal veel te veel.

    Login om te reageren
    • ej20g zegt

      13 oktober 2013 om 23:05

      @workhardplayhard: dat.

      Login om te reageren
    • monk zegt

      13 oktober 2013 om 23:42

      @workhardplayhard: ik zou het met je eens zijn als ik naast de nurburgring zou wonen. Voor woon-werk In Nederland file-land heb ik liever een luxe interieur en opties, dan een beest van een motor (als ik zou moeten kiezen, anders natuurlijk gewoon beide).

      Login om te reageren
  59. mierenneuker zegt

    13 oktober 2013 om 22:45

    BMW X1 met opties:
    -Metaallak
    -18″wielen
    -Panoramadak
    -Navigatie
    -sportstoelen
    -sportstuur
    -lichtpakket
    -hifi systeem
    -dual zone climate control
    -automaat
    -Dakdragers
    -X-line pakket
    -raamomlijsting
    -Cruise control
    -Xenon verlichting
    -Park distance control
    -Opbergpakket
    En een ringsticker voor 2 extra pk’s.

    Login om te reageren
  60. bmwstrijder zegt

    13 oktober 2013 om 22:46

    Bmw 320i e92 vanafprijs 41k, catg prijs 58k

    Login om te reageren
  61. nibor zegt

    13 oktober 2013 om 22:54

    Ik heb niks met kaal aangeklede auto’s. Dan liever een segment lager shoppen met een luxe aankleding en wat prettigere motor dan een slome kale grotere auto. Onze huidige is er vanaf 18990 euro, terwijl wij in een exemplaar van +-29000 euro rijden.

    Nou vind ik het wel lastig om te definiëren wat er onder de noemer opties valt, want voor de 18990 euro heb je niet alleen geen luxe, maar bijvoorbeeld ook een instapmotor. Of wordt er met opties alleen de extra’s die je bovenop de uitvoering van je auto besteld bedoeld? Want dan hebben we geen 10000 maar eerder 2500 euro aan opties.

    Login om te reageren
  62. E34M5Touring zegt

    13 oktober 2013 om 22:55

    Ach, iemand heeft in 93 250k Dm stukgeslagen op een M5 Touring. Incl ‘panoramadak’ over de gehele lengte. Destijds ruim 10k! Gelukkig voor mij. Want man, wat was het een vol ding. Echt alle opties. Vond ik wel iets extra’s hebben.

    Login om te reageren
    • 9000cse zegt

      14 oktober 2013 om 01:15

      @E34M5Touring:
      Kijk! En zo redeneer ik nou ook. Het was lang zoeken, maar nu heb ik exact de auto, die ik wilde hebben. Een bij de dealer onderhouden Volvo S80 2.9 Executive met (bijna) alle toeters en bellen, in de kleur die ik mooi vind, gecombineerd met de lederen bekleding die ik wilde. Dat hij een top heeft van 225 kmh zal me worst wezen., want die zal hij bij mij nooit lopen. Wat ik belangrijker vind is, dat ik elke kilometer kan genieten van een auto, die ik zelf nieuw niet zou kunnen betalen, maar waarmee ik voor een fractie van de nieuwprijs enorm veel plezier beleef.
      Graag gun ik alle mensen, die het zich kunnen permitteren, om de nieuwprijs van zo’n auto te betalen, dat zij die opties kunnen toevoegen, die zij wensen. Maar ik ben blij, dat ik van hun voorkeuren heb kunnen profiteren. Bovendien is deze genotsknots mijn garantie daarvoor, dat de fiscus mij niet kan belasten voor het privegebruik van mijn zakenauto, een Mondeo TDCi combi.

      Login om te reageren
      • desjonnies zegt

        14 oktober 2013 om 09:31

        @9000cse:
        Ik was al zo bang dat het alleen maar bluf was.
        Tienduizenden uitgeven aan alleen maar extra’s
        Daar kocht ik de mijne helemaal compleet voor :

        Mijn Alfa 159 JTDm had drie jaar terug slechts 30000 kilometer gelopen en was nagelnieuw.
        Er zit nu een lederen bankstel met verwarming in (aftermarket set van DE fabrikant die 80% van alle merken leren bekleding levert) -geleverd door de dealer-
        Navi ingebouwd en meer had ik niet nodig, cruise contro en airco zat er al in.
        En ik reed weg met minder dan de helft van de nieuwprijs te hebben uitgegeven bij de officiële Afla dealer.
        Ik zit nu nog steeds te lachen na 140000 kilometers.

        Login om te reageren
      • E34M5Touring zegt

        14 oktober 2013 om 10:44

        @9000cse: Vind ik juist de sport! Zo vol en gek mogelijk, maar wel betaalt door een ander. Mijn Adrie is van 2010 en had slechts 23k gelopen (diesel) in 3j. Alle opties. Maar wel voor minder dan 50% van de nieuwwaarde. Heb lang in een S70 2.5t gereden, ook full options. Climate, automaat,stoelverwarming voor en achter(!!!) cruise etc etc. Voor 1200,- gekocht met 260k op de teller en weggedaan met 340k. Ding rijdt nog steeds in de omg. Haarlem. Zelfde verhaal met m’n ouwe Cherokee, 520i, Alfa 166 en 147. Allen full option auto’s voor een knaak en een bos wortels!

        Login om te reageren
        • sirtopgear zegt

          1 december 2013 om 16:04

          @E34M5Touring: Conclusie:

          75% van de auto’s die je op autoscout.be, mobile.de enz. ziet zijn zogezegd ‘Full option’ :s

          Gebruik dus aub deze term NIET meer :p

          Login om te reageren
  63. paere zegt

    13 oktober 2013 om 22:58

    Me pa heeft een 535D met vanafprijs iets van 75-80k, fractuurprijs 112k!! like wtf!? Ik vind etz echt dikke onzin die dure opties

    Login om te reageren
  64. darkpluisje zegt

    13 oktober 2013 om 23:09

    Maandabbonement fyra toeslag à 60 euro, dat was het wel. Ov foto optie kreeg ik gratis bij de dealer, je moet weten wat onderhandelen is he..

    Login om te reageren
  65. Laue zegt

    13 oktober 2013 om 23:15

    Opties? Standaard airco,elec ramen, lichtpakket,dikke sound set, cruise controle, voor een goede prijs. Rij Amerikaan en je hoeft weinig congesties te doen

    Login om te reageren
  66. Joel_D zegt

    13 oktober 2013 om 23:16

    Alfa Romeo 155 1.7 uit ’94
    -mistlampen voor
    -15″ lichtmetaal
    -houten stuur
    -houten pook
    -houten dashboardstrip
    -zonnerollo hoedenplank
    -leren interieur
    -trekhaak

    En dat was het dan. ;) Dus geen meegespoten bumpers/spiegels geen elektrische ramen achter, geen elektrisch bedienbare en verwarmbare spiegels, geen climate control, etc. Lekker back to basics. :)

    Login om te reageren
  67. kenny_janssen zegt

    13 oktober 2013 om 23:32

    Astra F Cabrio 1994:
    elektrische ramen (voor en achter)
    stuurbekrachtiging
    sportstoelen (bestuurderstoel in hoogte verstelbaar)
    regelbare dashboardverlichting
    interval ruitenwisser
    schuif/kanteldak(duhhh cabrio)
    getint glas
    163.6**km op de teller

    Login om te reageren
  68. jmwxantia zegt

    14 oktober 2013 om 00:03

    Citroën Xantia 1.6i in 1994: Comfortpakket bestaande uit elektrisch bediende voorruiten en centrale vergrendeling met IR afstandsbediening. Nooit spijt van gehad; na 233.110km in 1999 de auto overgenomen voor fl 7500,- en morgen is het alweer 19 jaar geleden dat ik hem kreeg als auto van de zaak om de volgende dag naar Le Salon d’Automobile in Parijs te rijden. Inmiddels 418.600 km ermee gereden, nog steeds even comfortabel als 19 jaar geleden. Vooral tijdens vakantieritten met belading amuseer ik me bij de aanblik van vele auto’s die door hun belading aardig ingezakt zijn terwijl de Xantia op hoogte blijft en nog lekkerder veert :-)

    Login om te reageren
    • desjonnies zegt

      14 oktober 2013 om 09:34

      @jmwxantia:
      Die Xantia’s he
      Die zijn gewoon niet kapot te krijgen
      En zijn comfortabeler dan wat dan ook in zijn klasse.

      Ik gaf mijn break ooit aan mijn mooie schoonzusje
      Voor de paarden
      Ik dacht : er zit toch geen statiegeld meer op die wagen na 230000 kilometer
      13 jaar later reed ze er nog mee.
      En maar zagen over de kwaliteit van de Fransen.

      Login om te reageren
  69. ErikkNL zegt

    14 oktober 2013 om 00:11

    Twingo RS:
    Pack individual (losse verschuifbare stoelen achterin)
    Cup chassis + 17 inch cup velgen
    Airco
    Regen en lichtsensor

    Op de wensen lijst:
    K-tec catback exhaust twin tips

    Login om te reageren
  70. mopar zegt

    14 oktober 2013 om 00:12

    2008 Chrysler 300C:

    Automatische Xenon koplampen met hoogteregeling
    Automatisch dimmende binnen en buitenspiegels
    Leder
    Niveauregeling op achteras
    Elektrisch inklapbare buitenspiegels
    Stoelverwarming voor en achter
    Alle ramen elektrisch
    Autostick Automaat
    Navi met 6 cd wisselaar
    20″ LM
    Stoptech remmen
    Cruise
    Dual zone Climate control
    Elektrische Stoelen met memory
    K&N type 57 CAI met performance luchtfilter
    Dubbele Sportkatalysator
    Regensensor
    Metallic lak
    Afneembare trekhaak
    Achterspoiler
    Standkachel met verwarmde ruitensproeiers en voorruit
    Tinted windows
    Mistlampen voor en achter
    PDC voor en achter
    ABS/BAS/ESP/EBD/ETCetera
    EVIC –> Electronic Vehicle Information System
    Klasse 3 Alarm met remote starting
    Corsa extreme uitlaat

    Zal nog wel wat vergeten zijn, wagen heeft alle opties behalve 3:

    Radar guided CC
    Schuif/Kantel dak
    Rear Seat Entertainment System

    Login om te reageren
  71. azenomei zegt

    14 oktober 2013 om 00:14

    Ik koop jong 2e hands. Meestal 1/2 tot 1/3 van de nieuwprijs. Gewoon eentje kiezen waar de opties die je wilt inzitten.

    Login om te reageren
  72. markjor zegt

    14 oktober 2013 om 00:15

    Mijn vriendin heeft een aygo van 12k.
    Lak,5dr,toerenteller,velgen, 4speakers,mistlamp,navi,airco, hoofdsteunen achter. Verschrikkelijk dat je zelf een aygo bijna 4k duurder kan maken.

    Login om te reageren
  73. toeter11 zegt

    14 oktober 2013 om 00:20

    Mijn Opa kan zo mooi vertellen over de opties op zijn passat 32b die die in 87 kocht:

    Vijfde versnelling
    Toerenteller
    Radio
    4 boxen
    Rolhoes
    Stoffen bekleding
    Wieldoppen i.p.v alleen staal
    En hou je vast:
    Kaarten tassen voor

    Oja en een lpg installatie, in 87

    Login om te reageren
  74. xqlusiv zegt

    14 oktober 2013 om 01:46

    BMW 325i, BJ 2012

    19″ lichtmetaal van BMW Performance, M Sportpakket. Xenon verlichting, automatische airconditioning, navigatiesysteem Professional, lederen bekleding, M Sportstuurwiel met schakelpaddles, hifi-systeem van Harman Kardon, Schuif/Kantel Dak, Parkeersensoren voor-achter, Bluetooth (Telefoon), Automaat

    En een geweldige 6 in-lijn onder de kap!!!

    Login om te reageren
  75. smartye36 zegt

    14 oktober 2013 om 01:46

    op mijn 1995 e36 320i coupe heb ik niet supper veel opties zitten maar wel een paar leuke

    metalic lak, Daytona violet

    half leren sportstoelen –> vervangen voor vol leer sportstoelen

    bijrijders airbag (ja voor 1996 was dat een optie)

    16 inch lichtmetalen velgen, ja de originele velgen zitten er nog op

    m-tech sportpack

    mistichten

    check control–> bezig met ombouw naar uitgebrijde obc incl. check control

    m-tech sportonderstel

    zwarte ipv grijze hemel

    lederen sportstuur (geen aftermarked stuur)

    dat is al een stuk beter als mijn eerste auto, e36 316i coupe die had aleen maar’

    leren stuur en m-tech onderstel

    Login om te reageren
  76. eenpaard zegt

    14 oktober 2013 om 02:13

    Mijn Renault Clio uit 2001 had standaard lichtmetalen velgen, leder/alcantara bekleding, lederen stuurwiel, xenon verlichting, automatische airco, een cd-wisselaar, licht- en regensensors, een reservewiel en in delen neerklapbare achterbank.

    Login om te reageren
  77. Jochen zegt

    14 oktober 2013 om 06:11

    Ik rijd een eenvoudige lease Passat uit 2011.
    Had 4 opties aangevinkt waarvan ik me er nog 3 kan herinneren :
    – lak
    – velgen
    – muzieksysteem

    Login om te reageren
  78. Hubert zegt

    14 oktober 2013 om 07:01

    Twingo eco-diesel night & day met :
    – climate control
    – panoramadak
    – esp / asr
    – klapzakken overal
    – tuning 120 pk en 275Nm

    En de lol op de snelweg kreeg ik er gratis bij.

    Login om te reageren
  79. ds3thp zegt

    14 oktober 2013 om 07:04

    Mijn DS3 1.6 THP

    Basisprijs was: €24.950
    Factuur was: €25.950

    Opties:
    Lederen bekleding
    Stoelverwarming
    Navigatie + Pack HiFi
    Parkeersensoren
    Middenarmsteun
    Witte velgen (gratis optie)
    Wielslot bouten

    3 jaar geleden een stuk goedkoper als de concurrentie, nu betaal je er €5000 meer voor…

    Login om te reageren
  80. maik96 zegt

    14 oktober 2013 om 08:01

    Vanaf prijs 22.000 gulden (in 1978) totaal prijs 36.000 bijna full option

    Login om te reageren
  81. KEV9 zegt

    14 oktober 2013 om 08:10

    Abt pakket + chiptuning van mtn

    Login om te reageren
    • st3fan zegt

      14 oktober 2013 om 12:11

      @Soulmaster: Audi ?;)

      Login om te reageren
      • KEV9 zegt

        14 oktober 2013 om 13:33

        @st3fan: BINGO!!!! Je mag bij smook je prijs ophalen. 1 liter roetende diesel :)

        Login om te reageren
  82. mr240 zegt

    14 oktober 2013 om 08:38

    Op m’n Volvo 240 heb ik maar liefst de volgende opties:

    -stoelverwarming
    -stuurbekrachtiging
    -getinte voorruit

    Ondertussen zitten er wel wat meer originele Volvo en R-sport accessoires op:
    -toerenteller
    -oliedrukmeter
    -olietemperatuurmeter
    -voltmeter
    -Simons uitlaat
    -achterruitlamellen
    -17″ Volvo velgen

    Login om te reageren
  83. Simpson zegt

    14 oktober 2013 om 09:01

    ik had er maar één, namelijk stoelverwarming, maar die is de dealer vergeten aan te vinken, dus daarmee eigenlijk géén extra’s op mijn megane

    Login om te reageren
  84. n54coupe zegt

    14 oktober 2013 om 09:25

    Ik geloof dat ik voor €12.000,- aan opties had.
    Ik wil er eigenlijk niet meer aan denken.
    Ik geniet erg van de auto. Dat moet genoeg zijn.
    Geld moet rollen.

    Login om te reageren
  85. volvo-s60-adept zegt

    14 oktober 2013 om 09:45

    Ik heb een Vulva met vaginatie en een genotsknobbel.

    Login om te reageren
    • markjor zegt

      14 oktober 2013 om 14:47

      @volvo-s60-adept: lol hahahahaa

      Login om te reageren
  86. 9114life zegt

    14 oktober 2013 om 09:48

    All the usual+mijn favoriete optie in de winter: stuurverwarming :-)

    De optie die ik hard mis maar niet bestaat is neckscarf op 911.

    Login om te reageren
  87. roesplace zegt

    14 oktober 2013 om 09:59

    Een Volvo V40 van € 30.995,= mooi aangekleed inclusief opties 42.532,25

    En ja, het is een D2 met de 1.6 turbodiesel. Niet omdat ik dat wil, maar omdat mijn opdrachtgever dit eist. En wat blijkt? In de praktijk kom ik geen vermogen tekort en geniet ik iedere dag van de luxe om mij heen!

    Login om te reageren
  88. Onehp zegt

    14 oktober 2013 om 11:32

    Voorlaatste auto en huidige zijn japanse “topmodellen” quasi full option (minus de GPS), enige optie waren in beide gevallen metallic lak… en natuurlijk een stuk onder catalogusprijs betaald. Bevalt prima.

    Login om te reageren
  89. sjeppie156 zegt

    14 oktober 2013 om 11:49

    Distinctive 156 dus dan heb je meteen bijna alle opties :) enige wat ik niet heb is navi , alarm en xenon

    Login om te reageren
  90. Lee-M3 zegt

    14 oktober 2013 om 12:59

    BMW e36 M3 3.2

    Metallic lak Cosmosschwarz
    Zwart nappaleder interieur
    M Technic stuur met airbag
    BMW Professional RDS
    BMW Bavari 6 cd wisselaar
    Hifi luidsprekersysteem
    Airbag passagier
    Verwarmde stoelen voor
    Middenarmsteun
    Elektrisch bedienbaar schuifdak
    Groene baan bovenin voorruit
    Boordcomputer
    Climate control
    Hoofdsteunen achter
    Veloursmatten voor en achter
    Park Distance Control
    Gevarendriehoek + verbanddoos
    Dimlichthoogteverstelling
    Derde remlicht
    Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
    Alarm
    Wortelhouten interieurstrips (verwijderd)
    Typeaanduiding (verwijderd)

    Nou heb ik geen idee wat de prijzen van die opties zijn, totaalprijs was rond de 165000 gulden toen. :’)

    Login om te reageren
  91. LaLancia zegt

    14 oktober 2013 om 14:19

    Mensen die duizenden euro’s aan extra’s op hun nieuwe auto bestellen verklaar ik voor gek. Ik heb liever bijv. een bomvolle 508 dan of een kale BMW/Audi of een veel te dure BMW/Audi.

    Ik heb zelf een Stilo met de volgende opties:
    15″ lichtmetaal
    Lederen stuur met audio-bediening
    Sky Window panoramadak
    Achterspoilertje (van Fiat zelf)
    Metallic lak

    Opties die bij Fiat niet de wereld kosten.

    Login om te reageren
  92. frieslandcrew1 zegt

    14 oktober 2013 om 14:35

    Mijn vader rijdt een Porsche Panamera 4S MY 2012 vanaf: 140k, factuurprijs: 235.665
    En een Toyota GT-86 vanaf 38k factuurprijs 48k

    Login om te reageren
    • st3fan zegt

      14 oktober 2013 om 15:26

      @frieslandcrew1: ookal zo’n rijke lui :) wat voor werk doetie als k vragen mag?;)

      Login om te reageren
      • frieslandcrew1 zegt

        14 oktober 2013 om 21:24

        @st3fan: hij is directeur/eigenaar van een Auto group

        Login om te reageren
        • st3fan zegt

          15 oktober 2013 om 00:33

          @frieslandcrew1: okee, dankje voor ’t reageren. :)

          Login om te reageren
  93. RobTWo zegt

    14 oktober 2013 om 14:48

    S-Max TDCi 140 pk 2007, had een vanaf-prijs van € 38.750, catalogusprijs € 50.057. Het verschil zal wel door de opties komen.

    Login om te reageren
  94. jbvh zegt

    14 oktober 2013 om 17:28

    Opties:

    – grotere lm velgen
    – 3 zone climate contol
    – geblindeerde ruiten
    – camera in sleutelgat achterkant
    – dvd systeem + koptelefoons
    – Infinity 8 speakers
    – achteruitkijkspiegel met lcd scherm
    – elektrisch inklapbare spiegel
    – U connect handsfree
    – infotainment 6cd + nav
    – traction + esp (standaard)
    – volledig leer
    – elektrische voorstoelen
    – stoelverwarming
    – standkachel
    – mistlampen
    – trekhaak
    – en vast nog iets vergeten

    Login om te reageren
    • jbvh zegt

      14 oktober 2013 om 17:36

      @jbvh:

      – auto niveauregeling achter

      Haha

      Login om te reageren
  95. hanzel zegt

    14 oktober 2013 om 17:32

    Wat een lijsten zeg pfieuwww ik benhet snelste klaar.
    Allereerst ik heb een 2 deurs dus das rap klaar
    Optie’s:
    Elektrische raambediening
    van binnenuit met de hand verstelbare spiegels.
    Zo dat was mijn lijstje o ik vergeet in jaja delen neerklapbare achterbank 60 40 woehoehoe wat een luxe

    Opties die ik niet heb tja ik moet wat:
    Ligbad
    Handdoekenrekje
    WC
    Koelkast
    Vriezer (tenzij het buiten vriest)
    2e verdieping
    Kelder…….
    Prettige avond verder en eetsmakelijk

    Login om te reageren
  96. bottestudent zegt

    14 oktober 2013 om 18:28

    Precies 1 optie op mijn Ford Escort uit 82: Schuif/kantel dak :)

    Login om te reageren
  97. rob68 zegt

    14 oktober 2013 om 20:20

    1 optie niet genomen, trekhaak. Voor de rest full house.

    Login om te reageren
  98. gerrelekker zegt

    16 oktober 2013 om 08:52

    Geen, zo goed als alles is toch standaard voorzien. Ik rij dan ook niet premium

    Login om te reageren
  99. umadbrah zegt

    17 oktober 2013 om 14:16

    Oude Mazda Mx-5 (miata uit california) uit ’91 gekocht in 2010 voor 3400€:
    – kleur NA Blue (smurfenblauw) $0
    – stuurbekrachtiging $480
    – radio-cassette speler $240
    – 14″ porno $890

    En de andere auto schaam ik me teveel voor om te vertellen :)

    Login om te reageren
    • umadbrah zegt

      17 oktober 2013 om 14:18

      @umadbrah:
      – stuurwiel met SRS airbag $290 bijna vergeten!

      Login om te reageren
  100. napoli zegt

    17 oktober 2013 om 19:50

    Zelf de OV-kaart met als optie dat ik gratis mag reizen, wat mij jazekerrr 0 Euro kost……………
    Nu ik 18 ben moet ik wel zeggen dat ik naar een auto aan het zoeken ben.

    Mijn ouders rijden wel een auto met opties:
    Mercedes C200 (W204) Estate Avantgarde uit 2008;

    Tot zover ik weet zijn dit de opties:

    -Avantgarde pakket
    -AMG velgen (orgineel)
    -Parkeersensoren voor- en achter
    -Afneembare trekhaak
    -Getinte ruiten
    -Half leder/ stof
    -Elektrisch verstelbare voorstoelen
    -iPod aansluiting (AUX)
    -Navigatie met Comand
    -Telefoonvoorbereiding
    -Gekoeld dashboard kastje
    -Lichtpakket interieur
    -Lichtsensor en regensensor
    -Bandenspanningscontrole systeem

    Login om te reageren
  101. reistje zegt

    18 oktober 2013 om 04:26

    Op mijn Golf 2 GTI

    -Wolfsburg Edition one (Edition one op de motorkap dus, Edition one interieur, de donkerpaarse lak, Wolfsburg badges, half meegespoten bumpers, Hella achterlampen)
    -Leder stuur
    -Stuurbekrachtiging
    -Electrische Antenne
    -Schuifdak
    -Trekhaak
    -Zonneband op voorruit

    Login om te reageren
  102. repeating zegt

    20 oktober 2013 om 23:21

    Was ook niet te verwachten, dat dit een stromloop topic is…

    BMW F10 535i

    Kaal: 65.000. Met opties 85.000

    – Carbonschwarz
    – Leder dakota
    – M pakket
    – Comfort zetels
    – Navi prof
    – Sporttansmissie met stuurschakeling
    – Getint glas achter
    – Alarmklasse 3
    – PDC
    – Telefoonvoorbereiding
    – Harman Kardon
    – Elektrische voorzetels
    – Automatisch dimmende binnenspiegels

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North