• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
Autoblog.nl

Autoblog.nl

  • Home
  • Formule 1 »
    • Max Verstappen
  • Automerken
  • Occasions
  • Podcasts
  • Rijtesten
  • Video’s »
    • Alles
    • Autoshows
    • Aankoopadvies
    • Mijn auto
    • Rijtesten
  • EV’s
  • Spots »
    • Upload
  • Login

Mega-gallery: 41 redenen om deze Porsche-tentoonstelling te bezoeken

Auteur: ikschrijfookoverautos, gepost 12 februari 2018 om 15:02 – 32 Reacties

Afbeelding Mega-gallery: 41 redenen om deze Porsche-tentoonstelling te bezoekenAfbeelding Mega-gallery: 41 redenen om deze Porsche-tentoonstelling te bezoekenAfbeelding Mega-gallery: 41 redenen om deze Porsche-tentoonstelling te bezoekenAfbeelding Mega-gallery: 41 redenen om deze Porsche-tentoonstelling te bezoekenAfbeelding Mega-gallery: 41 redenen om deze Porsche-tentoonstelling te bezoekenAfbeelding Mega-gallery: 41 redenen om deze Porsche-tentoonstelling te bezoekenAfbeelding Mega-gallery: 41 redenen om deze Porsche-tentoonstelling te bezoekenAfbeelding Mega-gallery: 41 redenen om deze Porsche-tentoonstelling te bezoeken

Megagallery: x redenen om deze Porsche-tentoonstelling te bezoeken
Pak je slabbetje er maar bij, want het is tijd om ongegeneerd te smullen.

Toen we jullie enkele weken geleden vroegen waar je als autofiel nu écht naartoe moet, was er onder de 101 reacties welgeteld één iemand die het Petersen Museum in de Verenigde Staten aanraadde. Op zich niet heel gek, aangezien het een behoorlijk eind van huis is, maar de verzameling auto’s die zich onder de daken van het museum bevindt kan zich zonder meer meten met de beste van de wereld.

De meest recente collectie die het Petersen aan haar verzameling toe heeft gevoegd is daarvan het regelrechte bewijs. Om zeventig jaar Porsche te vieren heeft de formatie de handen ineengeslagen met het museum in Los Angeles, met als leidende idee ongeveer vijftig uiterst zeldzame Porsches bijeen te zoeken. Nu is dit doorgaans geen lastige opgave, aangezien de wagens normaliter in Stuttgart staan, maar dankzij deze tentoonstelling kan nu iedereen ze bezichtigen.

De tentoonstelling, genaamd “The Porsche Effect“, bestaat uit de meest diverse soorten Porkers die je je maar kunt bedenken. Van autosportlegendes tot klassiekers, en van prototypes tot hypercars: het staat er allemaal. Porsche brengt o.a. de iconische Type 64 raceauto uit ’38 mee, evenals de 356 Continental Cabriolet uit ’55. Daarnaast vinden we snoepjes als de 906 raceauto, de X83 Turbo S Flachbau 964, de Jägermeister 962, de 935 K3 Le Mans winnaar en de Type 953 911. Kortom, het wordt een waar kwijlfestijn.

Genoeg gepraat, glibber je nu een weg door de gallerij!

Ook interessant!

  • Video - Porsche 918 en Ferrari GTC4 Lusso geramd door BMW
  • Porsche Taycan RWD rijtest video
    Porsche Taycan RWD rijtest video
  • Porsche verkoopt losse stoelen uit de printer
  • Te koop: de gegevens van 39.000 Porsche-klanten

Nieuwste artikelen

  • Deze iconische auto’s brachten dit weekend miljoenen op
  • Heeft deze occasion het record ‘snel kilometers maken’ in de pocket?
  • Staat de toekomst van de eigen auto op het spel?
  • Max Verstappen staat er voortaan alleen voor
FacebookTweetPinLinkedIn

356, 911, 918, 935, 962, 964, Klassiekers, museum, Porsche

Vorig bericht: « Mysterie achtergelaten auto’s in parkeergarage ontrafeld
Volgend bericht: Porsche 911 Carrera T: rijtest en video »

Lees Interacties

Reacties

  1. porschepdk zegt

    12 februari 2018 om 15:10

    Reden 1, Porsche. Wat een prachtige wagens hebben ze gemaakt. Mien merk

    Login om te reageren
    • ko4n zegt

      12 februari 2018 om 16:59

      @porschepdk: precies. Heb ik niks aan toe te voegen

      Login om te reageren
  2. gasskaas zegt

    12 februari 2018 om 15:34

    Welk model is het op foto 13? Die twee racers naast elkaar, die achterste is volgens mij op basis van de 996, is dat een gt1?

    Login om te reageren
    • macmiller zegt

      12 februari 2018 om 15:42

      @gasskaas: jup dat zijn 2 gt1’s

      Login om te reageren
    • ko4n zegt

      12 februari 2018 om 17:00

      @gasskaas: klopt. Voorste is de 993 GT1 en de achterste is de 996 GT1

      Login om te reageren
  3. ikleesookoverautos zegt

    12 februari 2018 om 15:35

    Gave collectie. Ik wil die Rothmans wel graag hebben.

    Wie trouwens iemand wat de naam is van de kleur op foto 5?

    Login om te reageren
    • StijnB zegt

      12 februari 2018 om 15:57

      @ikleesookoverautos:
      Die 928 lijkt me de kleur amethyst te zijn

      Login om te reageren
  4. trolle zegt

    12 februari 2018 om 15:48

    Bijna geen hedendaagse wagens te zien(behalve die 918 en die cup racer?) thumbs up

    Login om te reageren
    • rhellema zegt

      12 februari 2018 om 16:20

      @trolle: hey ouwe Porsche-trol, jij ook weer hier? Of heb je ook nog wat nuttigs te zeggen?

      Login om te reageren
      • trolle zegt

        12 februari 2018 om 16:27

        @rhellema: zeg ik eens iets positief over porsche en komt er weer iemand bleiten

        Login om te reageren
        • lincoln zegt

          12 februari 2018 om 17:54

          @trolle:

          Het zwakke volk is zo makkelijk te beledigen ..
          Die zijn in een constante staat van slachtoffer zijn ..

          Login om te reageren
          • rhellema zegt

            12 februari 2018 om 20:59

            @lincoln: geen idee waarom jij je beledigd moet voelen door trollle. Niet nodig knul.

            Login om te reageren
      • simonferrari zegt

        12 februari 2018 om 20:12

        @rhellema: Nu mag je mij even uitleggen waarom jou reactie wel nuttig is… OT: Porsche maakt op het moment prachtige wagens, echter deel ik de mening van @trolle De prachtige oude Porsches zijn een lust voor het oog.

        Login om te reageren
        • rhellema zegt

          12 februari 2018 om 20:19

          @simonferrari: check alle berichten van trolle even dan begrijp je mijn opmerking ook.

          Login om te reageren
          • fmgarcia zegt

            13 februari 2018 om 11:34

            @rhellema: Vraag dan ook niet waarom lincoln een reactie geeft..

            Login om te reageren
  5. viezefreddyw zegt

    12 februari 2018 om 16:02

    Ouwe meuk van Porsche. Doet me toch een stuk meer dan al het nieuwe meuk. Mooi spul om te zien zo.

    Login om te reageren
    • rhellema zegt

      12 februari 2018 om 16:25

      @viezefreddyw: dat heb ik dus met Ferrari, alles voor de 360 vind ik zo veel mooier dan het nieuwe. De 911 vind ik persoonlijk nog steeds een icoon welke wat mij betreft nog niet voorbij is gestreefd door welk merk dan ook.

      Login om te reageren
    • rhellema zegt

      12 februari 2018 om 16:37

      @viezefreddyw: shit…besef me nu pas dat jij in het bezit bent van een Ferrari. Mijn vorige reactie was niet bedoeld als sneer naar jou. Mocht je dit wel zo hebben opgevat daarvoor mijn excuses.

      Login om te reageren
      • viezefreddyw zegt

        12 februari 2018 om 16:41

        @rhellema: Maak je geen zorgen, zo zag ik het ook niet. Iedereen heeft zo zijn/haar mening over auto’s. Dat moet ook. Anders werd de hele boel wel heel saai, denk je niet?

        Ik vind juist dat iedereen zijn/haar mening moet kunnen verkondigen. Zolang het maar respectvol blijft. Je beledigt voelen omdat een ander je auto niet leuk vind vind ik een zwakte. Dus, no problemo my friend!

        Login om te reageren
        • rhellema zegt

          12 februari 2018 om 16:50

          @viezefreddyw: nou, in dat geval…Hebbie effe?????

          Ik sta altijd achter ieder woord wat ik zeg, als ik iemand van repliek wil dienen dan zal ik dat ook niet na laten omdat ik het van anderen ook kan accepteren als ze dat bij mij doen. Maar iemand affikken op zijn auto, dat is niet aan mij besteed maar gelukkig hoefde ik me daar dus geen zorgen over te maken.

          Login om te reageren
          • viezefreddyw zegt

            12 februari 2018 om 20:12

            @rhellema: Ik heb exact hetzelfde. Ik sta ook achter alles wat ik zeg. Ik kan het ook nooit nalaten om mijn mening te verkondigen.

            Iemand affikken om zijn/haar autokeuze is ook niet helemaal mijn ding. Zal ik ook niet zo snel doen. Of eigenlijk nooit.

            Login om te reageren
  6. suheyl zegt

    12 februari 2018 om 16:11

    Een aantal jaar geleden ook geweest. Vond het Mercedes museum toch wat indrukwekkender en baalde dat ik eerst naar het Porsche museum ben geweest waardoor ik te weinig tijd had voor het Mercedes museum.
    Vond het eerlijk gezegd behoorlijk tegenvallen…

    Login om te reageren
    • ikleesookoverautos zegt

      12 februari 2018 om 17:02

      @suheyl: maar nu staat er dus meer te bewonderen.

      Login om te reageren
      • suheyl zegt

        12 februari 2018 om 17:07

        @ikleesookoverautos: Kan, maar kan me niet voorstellen dat het in de buurt komt van het Mercedes museum

        Login om te reageren
    • ko4n zegt

      12 februari 2018 om 17:37

      @suheyl: als je het artikel gelezen had had je gezien day deze tentoonstelling niet im Zuffenhausen is maar in LA. Iig, Mercedes museum is vooral een stuk groter. Ik heb t Porsche museum speciaal voor de transaxle tentoonstelling bezocht en vond het prachtig!

      Login om te reageren
    • mashell zegt

      13 februari 2018 om 11:30

      @suheyl: en dan de bedenken dat de Staatsgalerie in Stuttgart beide automusea vrij gemakkelijk overtreft.

      Login om te reageren
  7. mikje90 zegt

    12 februari 2018 om 18:36

    Welk type staat er afgebeeld op de 1e foto?. Wat een geweldig ontwerp is dat.

    Login om te reageren
    • sabrerator zegt

      12 februari 2018 om 19:24

      @mikje90:
      Een Type 64 uit 1938
      Eigenlijk de allereerste Porsche. Gebouwd op basis van de Kever als racewagen voor een race die uiteindelijk nooit is gereden wegens WOII.

      Login om te reageren
  8. cthijs zegt

    12 februari 2018 om 21:08

    Wist niet dat je een 928 nog lelijker kon maken

    Login om te reageren
    • ikschrijfookoverautos zegt

      12 februari 2018 om 22:02

      @cthijs: jij bent af

      Login om te reageren
  9. julez zegt

    13 februari 2018 om 12:09

    Peterson Museum is geweldig! Ben er afgelopen jaar geweest tijdens mijn West-coast roadtrip. Nog een aanrader is het Blackhawk Museum dichtbij San Francisco, de werkplaats van Chip Foose in Huntington Beach en de Pomona Swap-meet in Pomona. Maar dit moet ik eigenlijk dan in het topic van de lezersvraag plaatsen. Doe ik ook even.

    Login om te reageren
  10. julez zegt

    13 februari 2018 om 12:35

    The Hoonigans zijn er ook geweest:

    https://www.youtube.com/watch?v=6vbDuOEh4No

    Login om te reageren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

Autoblog

  • Home
  • Lease
  • Rijtesten
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
  • Privacy
  • Huisregels
  • Over ons
  • Disclaimer
  • Algemene voorwaarden
  • Consent

Merken

  • Alfa Romeo
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Bugatti
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lada
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • Mercedes-Benz
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • SsangYong
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

Social

Download onze apps

Download de iPhone app Download de Android app

Autoblog.nl

© 2004 – 2025 Autoblog · Powered by Truer than North